fbpx
close
Paieška

Bendras

ANATOMY TRAINS IN MOTION

2024 rugsėjo 27-28-29 d.
GymPlius sporto klubas. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
 • Aeromix
 • Aeromix
€600 €550
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

Pristatome ATNAUJINTUS mokymus ,, ANATOMY TRAINS IN MOTION ” ir mokymų autorę Karin Gurtner. Ši programa yra oficialiai pripažinta Thomas Myers. Po kurso įgysite ,,Art of Motion” sertifikatus, patvirtintus Anatominių traukinių mokyklos.

Anatomijos traukiniai judesyje yra detalus  3-jų dienų kursas po 7 val., skirtas judesio profesionalams, kurie domisi integralia anatomija bei sąmoningais, visas kasdienio gyvenimo dimensijas apimančiais body-mind pratimais. Jums patiks turiniu turtingos pamokos, praktinės užduotys ir ,,Master class” pamokos. Taip pat yra skirtas laikas grupinėms diskusijoms ir klausimams.

Šis į pajėgumą orientuotas mokymas remiasi Thomas W. Myers‘ Anatomijos Traukinių koncepcijomis, kurios didina kasdienį funkcionalumą bei gyvybingumą, skatina somatinį pajėgumą bei savigydą. 

Integrali miofascialinių meridianų anatomija yra aiškinama interaktyvių paskaitų metu ir patiriama per sąmoningą body-mind judesių aplikaciją. Tam, kad geriau suprastume struktūrines ir funkcines detales, su anatominėmis struktūromis yra supažindinama tiek atskirai, tiek miofascialinių meridianų kontekste, kurie lemia laikyseną, judesio kokybę ir savo kūno pajutimą. 

Tam, kad dar labiau susietume anatomiją ir funkcionalumą, moksliškai pagrįstos fascijų sąvybės yra pateikiamos pavyzdžio forma ir pademonstruojamos per tikslingus pratimų pavyzdžius kurso metu. Anatomijos traukiniai Judesyje tikslingai susieja miofascialinių meridianų anatomiją su būtinaisiais judėjimo/ ėjimo ir sąmoningų judesių treniravimo elementais. 

Tam, kad puoselėtume nepriklausomą mąstymą ir individualų mokymąsi, mes skatiname proto smalsumą bei palengviname suvokimą studijuodami judesius.  

Pabaigus kursą, Jūs įgysite tikslų supratimą, kodėl miofascialinių meridianų apibrėžimas yra toks, koks yra ir kodėl Anatomjos Traukinių koncepcija yra ypač svarbi viso kūno judesių metodologijoms, siekiančioms struktūrinio integralumo.

Anatomijos Traukiniai Judesyje yra autonomiškas kursas, kuris taip pat sudaro pirmą  Slings Myofascial Training diplomo edukacijos modulį, skirti pilates, jogos mokytojams, sveiko judesio specialistams, kineziterapeutams, asmeniniams treneriams.

Seminarą ves pilates mokytoja, sertifikuota ANATOMY TRAINS mokyklos dėstytoja iš Didžiosios Britanijos Katherine Pentecost (skaityti)

Daugiau skaitykite apie programą ANATOMY TRAINS IN MOTION čia.

Skaitykite atsiliepimus apie įvykusį seminarą Anatomy Trains in Motion (skaityti)

Skaitykite straipsnį ,,Revoliucinis anatominių traukinių metodas keičia suvokimą apie fitnesą” (skaityti)

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Susipažinkime su siekiniais ir tikslais

Pabaigę šį kursą, Jūs:

 1. Turėsite gilesnį Anatomijos Traukinių koncepcijos, kaip integralaus kūno judesių žemėlapio, vertės supratimą.
 2. Suprasite ir patirsite pagrindinių miofascialinių kelių bei kaulinių stotelių išsidėstymą Paviršinėje nugarinėje linijoje, Paviršinėje priekinėje linijoje, Lateralinėje linijoje ir Spiralinėje linijoje.
 3. Suvoksite ir patirsite Giliosios priekinės linijos, Priekinės rankų linijos, Nugarinės rankų linijos, Funkcinės nugarinės linijos, Funkcinės priekinės ir Vienpusės funkcinės linijų veikimą ir eigą.
 4. Suprasite miofascialinių meridianų sensorines sąvybes bei bendras laikysenos ir judesio funkcijas.
 5. Įgysite esmines žinias apie raumenų bei fascijos sąveiką judesio metu.
 6. Suvoksite funkcines miofascialinių meridianų sąvybes ir kaip jas pagerinti į fascijas nukreipto judesių treniravimo metu.

Išskirtinės kurso detalės

Aštuonios išskirtinės Anatomijos Traukinių Judesyje (ATiM) detalės:

 1. Į kūną ir protą orientuoto judesio perspektyva: Miofascialinių meridianų anatomija paaiškinama per į kūną ir protą orientuoto judesio bei somatinio mokymosi prizmę.
 2. Susieja anatomiją, eiseną, holistinį treniravimą: Kurso struktūra tiesiogiai susieja miofascialinių meridianų anatomiją su būtinaisiai eisenos elementais ir sąmoningo judesio treniravimu.
 3. Diferencijuota integracija: Su individualiomis anatominėmis struktūromis yra supažindinama tiek atskirai, tiek miofascialinių meridianų kontekste, kurie lemia laikyseną, judesio kokybę ir savo kūno pajutimą.
 4. Vienodai svarbios propriocepcija ir interocepcija: Propriocepcija (kaip mes koordinuojame savo laikyseną ir judėjimą) ir interocepcija (kaip mes jaučiame savo laikyseną ir judėjimą ) yra vienodai svarbios.
 5. Formuluotės, pagrįstos moksliškai: Moksliškai pagrįstos fascijų sąvybės yra pateikiamos pavyzdžio forma ir pademonstruojamos per tikslingus pratimų pavyzdžius kurso metu.
 6. Į galimybes orientuotas požiūris: Kasdienį funkcionalumą didinantys Anatomijos Traukinių koncepcijos aspektai yra pasitelkiami kaip gyvybingumo, somatinio pajėgumo bei savigydos stiprinimo priemonė.
 7. Pagrįsta ATSI protokolu: AtiM kurso organizacijoje atsispindi Anatomijos Traukinių struktūrinės, integralios kūno treniruotėse koncepcijos filosofija bei strategijos.
 8. Diplominių studijų dalis: ,,Anatomy Trains in Motion” yra autonomiškas kursas, kuris taip pat sudaro pirmą Slings Myofascial Training diplomo edukacijos modulį.

Baigus šį seminarą rekomenduojame tęstinius mokymus, kurie vyks Lietuvoje.

SLINGS ESSENTIALS (programa)

SLINGS IN MOTION I (programa)

 

Seminaro laikas: 10.00-18.00 val

Dalyvių registracija:9.30-10.00 val

Pietūs: 13.00-14.00 val.

Kurso trukmė 27 ak. val. (3 dienos)

 

 

Dėmesio!!! Registracija patvirtinama tik po išankstinio apmokėjimo banko pavedimu arba per Paysera.

Avansinis mokėjimas – 150 Eur

Seminaro kaina iki rugpjūčio 24 d.- 550 Eur.

Kaina po rugpjūčio 24 d.-600 Eur.

 

Siūlomos prekės

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.