Seminarai

ANATOMY TRAINS IN MOTION

2020 m. sausio 17-19 d.
Fitneso mokymo centras Aeromix, Gedimino pr.16, Centro pasažas, 2 aukštas Vilnius
 • Aeromix
 • Aeromix
€550 €490
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Sutinku su taisyklėmis Noriu gauti naujienlaiškį
Reikalinga sąskaita faktūra
Dalintis

Pristatome NAUJUS mokymus , naują programą ,,ANATOMY TRAINS IN MOTION“ kurios autorė Karin Gurtner. Ši programa yra oficialiai pripažinta Thomas Myers. Po kurso įgysite ,,Art of Motion“ sertifikatus, patvirtintus Anatominių traukinių mokyklos.

Anatomijos traukiniai judesyje yra detalus  3-jų dienų kursas, skirtas judesio profesionalams, kurie domisi integralia anatomija bei sąmoningais, visas kasdienio gyvenimo dimensijas apimančiais body-mind pratimais.

Šis į pajėgumą orientuotas mokymas remiasi Thomas W. Myers‘ Anatomijos Traukinių koncepcijomis, kurios didina kasdienį funkcionalumą bei gyvybingumą, skatina somatinį pajėgumą bei savigydą. 

Integrali miofascialinių meridianų anatomija yra aiškinama interaktyvių paskaitų metu ir patiriama per sąmoningą body-mind judesių aplikaciją. Tam, kad geriau suprastume struktūrines ir funkcines detales, su anatominėmis struktūromis yra supažindinama tiek atskirai, tiek miofascialinių meridianų kontekste, kurie lemia laikyseną, judesio kokybę ir savo kūno pajutimą. 

Tam, kad dar labiau susietume anatomiją ir funkcionalumą, moksliškai pagrįstos fascijų sąvybės yra pateikiamos pavyzdžio forma ir pademonstruojamos per tikslingus pratimų pavyzdžius kurso metu. Anatomijos traukiniai Judesyje tikslingai susieja miofascialinių meridianų anatomiją su būtinaisiais judėjimo/ ėjimo ir sąmoningų judesių treniravimo elementais. 

Tam, kad puoselėtume nepriklausomą mąstymą ir individualų mokymąsi, mes skatiname proto smalsumą bei palengviname suvokimą studijuodami judesius.  

Pabaigus kursą, Jūs įgysite tikslų supratimą, kodėl miofascialinių meridianų apibrėžimas yra toks, koks yra; ir kodėl Anatomjos Traukinių koncepcija yra ypač svarbi viso-kūno judesių metodologijoms, siekiančioms struktūrinio integralumo.

Anatomijos Traukiniai Judesyje yra autonomiškas kursas, kuris taip pat sudaro pirmą  Slings Myofascial Training diplomo edukacijos modulį, skirti pilates, jogos mokytojams, sveiko judesio specialistams, kineziterapeutams, asmeniniams treneriams.

Daugiau skaitykite apie programa ANATOMY TRAINS IN MOTION čia.

Susipažinkime su siekiniais ir tikslais

Pabaigę šį kursą, Jūs:

 1. Turėsite gilesnį Anatomijos Traukinių koncepcijos, kaip integralaus kūno judesių žemėlapio, vertės supratimą.
 2. Suprasite ir patirsite pagrindinių miofascialinių kelių bei kaulinių stotelių išsidėstymą Paviršinėje nugarinėje linijoje, Paviršinėje priekinėje linijoje, Lateralinėje linijoje ir Spiralinėje linijoje.
 3. Suvoksite ir patirsite Giliosios priekinės linijos, Priekinės rankų linijos, Nugarinės rankų linijos, Funkcinės nugarinės linijos, Funkcinės priekinės ir Vienpusės funkcinės linijų veikimą ir eigą.
 4. Suprasite miofascialinių meridianų sensorines sąvybes bei bendras laikysenos ir judesio funkcijas.
 5. Įgysite esmines žinias apie raumenų bei fascijos sąveiką judesio metu.
 6. Suvoksite funkcines miofascialinių meridianų sąvynes ir kaip jas pagerinti į fascijas nukreipto judesių treniravimo metu.

Išskirtinės kurso detalės

Aštuonios išskirtinės Anatomijos Traukinių Judesyje (ATiM) detalės:

 1. Į kūną ir protą orientuoto judesio perspektyva: Miofascialinių meridianų anatomija paaiškinama per į kūną ir protą orientuoto judesio bei somatinio mokymosi prizmę.
 2. Susieja anatomiją, eiseną, holistinį treniravimą: Kurso struktūra tiesiogiai susieja miofascialinių meridianų anatomiją su būtinaisiai eisenos elementais ir sąmoningo judesio treniravimu.
 3. Diferencijuota integracija: Su individualiomis anatominėmis struktūromis yra supažindinama tiek atskirai, tiek miofascialinių meridianų kontekste, kurie lemia laikyseną, judesio kokybę ir savo kūno pajutimą.
 4. Vienodai svarbios propriocepcija ir interocepcija: Propriocepcija (kaip mes koordinuojame savo laikyseną ir judėjimą) ir interocepcija (kaip mes jaučiame savo laikyseną ir judėjimą ) yra vienodai svarbios.
 5. Formuluotės, pagrįstos moksliškai: Moksliškai pagrįstos fascijų sąvybės yra pateikiamos pavyzdžio forma ir pademonstruojamos per tikslingus pratimų pavyzdžius kurso metu.
 6. Į galimybes orientuotas požiūris: Kasdienį funkcionalumą didinantys Anatomijos Traukinių koncepcijos aspektai yra pasitelkiami kaip gyvybingumo, somatinio pajėgumo bei savigydos stiprinimo priemonė.
 7. Pagrįsta ATSI protokolu: AtiM kurso organizacijoje atsispindi Anatomijos Traukinių Struktūrinės Integracijos kūno treniruotėse koncepcijos filosofija bei strategijos.
 8. Diplominių studijų dalis: Anatomijos Traukiniai Judesyje yra autonomiškas kursas, kuris taip pat sudaro pirmą Slings Myofascial Training diplomo edukacijos modulį.

Seminaro laikas:

Dalyvių registracija: 8.15-9.00

Seminaras: 9.00-17.00

Pietų pertrauka: 13.00-14.00

ANATOMY TRAINS IN MOTION

2019 m. sausio 17-19 d.

490 Eur(iki 2019 m. gruodžio 20 d. 550 Eur ( nuo 2019 m. gruodžio 21 d.)

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!