fbpx
close
Paieška

Seminarai

KURSAS PILATES MAT

2025 m. vasario 15-16 d., kovo 22-23 d., balandžio 26-27 d.
Gymplius Priegliaus g.1, Vilnius.
  • Euro Education
  • Aeromix
€950
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

KURSAS PILATES MAT

,,Stengsiuosi, kad mano mokiniai suprastų, koks išskirtinis yra Pilateso metodas, pasistengsiu jiems perduoti viską, ko mane išmokė Ron Fletcher, kuris buvo pačio Džozefo Pilates mokinys. Mano misija, kad mokiniai suprastų skirtumą tarp judėjimo ir pratimų, mokydamiesi ,, Kursas Pilates Mat „. Džozefas Pilatesas to išmokė mano meistrą Roną Fletcherį, Ronis išmokė mane, o aš perduosiu tarsi fakelą Jums!”,- sako Pilates mokytojas Maximilian Stohr.

Kursas PILATES MAT puikiai tinka visiems, kurie artėja prie Pilates metodo arba visiems mokytojams, kurie nori sustiprinti ir šlifuoti savo žinias. Pilates Mat yra daugiau nei tobulas jau dirbantiems mokytojams Pilates studijoje arba turintiems ambicijų dirbti ar atidaryti ją. Mūsų pareiga parengti Pilates mokytojus, kurie galėtų pakeisti Pilates metodo sampratą, giliai suvokdami metodo esmę, papildydami naujomis ir šiuolaikiškomis žiniomis apie žmogaus kūną. Linkime Jums niekada nenutraukti mokymosi proceso ir mėgaukitis šiuo Pilates kursu. 

Kursas PILATES MAT paremtas praktiniais užsiėmimais: pradedančiųjų, vidutinio bei pažengusio lygio repertuaro, įvertinant galimą regresiją specialioms žmonių grupėms bei progresą sportuojantiems žmonėms. Tarp modulių yra skirtas laikas studentų praktikai, suprasti ir integruoti visus kūno pagrindus ir judesius. Tai reiškia, kad studentai turi treniruotis kiekvieną dieną, kad atvyktų pasiruošę kitam užsiėmimui. Sukursime privačią Facebook Matwork grupę, kurioje bus galima skelbti vaizdo įrašus, taisyti vaizdo įrašus, užduoti klausimus. Visos abejonės turi būti pašalintos iki sekančio modulio.

Mokymai PILATES MAT vyksta mišriuoju būdu: 3 praktiniai seminarai po dvi dienas (Pilates Mat I, Pilates Mat II, Pilates Mat III) bei nuotolinis teorinių žinių mokymas + teorijos testas ir praktikos testai. Kursas vykdomas kartu su Atelier Pilates® akademijos ir Europos mokykla. Baigus šį kursą įgysite Euroeducation licenciją, galiojančią Europoje, pagal šalyje esančius reikalavimus.

Programa ,,PILATES TRENERIS” registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Svarbi informacija !

Pilates Mat kursą organizuojame su Atelier Pilates® akademija bei Europos mokykla. Po kiekvieno praktinio ,,Pilates Mat” seminaro išduodamas Atelier Pilates® akademijos sertifikatas. Baigus visus 3 praktinius seminarus ir išlaikius testą  įgyjate Euroeducation licenciją ,, Pilates Mat Trainer“.  Išsamesnė informaciją apie testą ir egzaminą suteikiama mokymų metu.

Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

PILATES MAT KURSO PROGRAMA:

Seminaro trukmė: Registracija: 9.30 val. Seminaras: 10.00-19.00 val. , Pietų pertrauka: 13.00-14.00 val.

Vieta: Gymplius, Priegliaus g. 1, PC PUPA, Vilnius.

Pirmoji dienos dalis paremta pagrindais: teoriniu ir praktiniu konkrečios kūno dalies supratimu, kurią mokysimės valdyti, kontroliuoti taikant pagrindinius Pilates principus. Antroji dienos dalis paremta judėjimo pagrindų taikymu. Susipažinsite su Pilates istorija ir filosofija, pagrindiniais principais, mokysitės taisyklingos stuburo išlyginimo, judesio kontrolės ir kvėpavimo technikos.

Programa:

Pilates metodo istorija ir filosofija. Pilates principai.

– Pilates metodo anatomija.

– Kvėpavimas ir jo atlikimo technika, judesio kontrolė.

– Laikysenos analizė. Taisyklinga laikysena.

– Stuburo padėtys.

– Pramankštos svarba ir jos atlikimas.

– MASTER CLASS pamoka (pradedančiųjų lygis.)

Tarp modulių yra skirtas laikas studentų praktikai, suprasti ir integruoti visus kūno pagrindus ir judesius, tai reiškia, kad studentai turi treniruotis kiekvieną dieną, kad atvyktų pasiruošę kitam užsiėmimui. Bus sukurta privati Facebook Matwork grupė, kurioje bus galima skelbti vaizdo įrašus, taisyti vaizdo įrašus, užduoti klausimus. Visos abejonės turi būti pašalintos iki kitos sesijos.

 

Išanalizuosime įvairius pratybose esančius judesius (kaip pradėjome daryti I modulio metu) ir suprasime, kaip juos palengvinti ar pasunkinti, atsižvelgiant į kliento problemas ar galimybes. Siekdami įsigilinti mokysimės suprasti mažas metodo detales. Išlaikysime Jozef Pilates kontroliavimo idėjas, bet pridėsime šiek tiek evoliucijos, nes šiais laikais turime daugiau anatominių ir biomechaninių žinių.

-Praktikavimas kvėpavimo ir judesių atlikimo.

-Judesiai specialioms žmonių grupėms.

-Judesių regresijos ir progresijos, atlikimo technika.

-Pilates pratimų atlikimo technika

-Praktikumas grupėse.

-MASTER CLASS pamoka (vidutinis lygmuo)

Tarp modulių yra skirtas laikas studentų praktikai, suprasti ir integruoti visus kūno pagrindus ir judesius, tai reiškia, kad studentai turi treniruotis kiekvieną dieną, kad atvyktų pasiruošę kitam užsiėmimui. Bus sukurta privati Facebook Matwork grupė, kurioje bus galima skelbti vaizdo įrašus, taisyti vaizdo įrašus, užduoti klausimus. Visos abejonės turi būti pašalintos iki kitos sesijos.

 

Išlaikydami Jozef Pilates kontroliavimo idėjas,  pridedant šiek tiek evoliucijos, dalyviai praktikuos  klasikinius Pilates pratimus , atlikdami vidutinio sudėtingumo ir aukštesniuoju lygiu, užbaigdami visą Pilates Mat kursą.

-Mokymo įgūdžiai: gebėjimas paaiškinti pratimą, įžvelgti klaidas, mokėjimas taisyti ir pastebėti kūną.

-Judesių regresijos ir progresijos, atlikimo technika.

-Praktikumas grupėse.

-MASTER CLASS pamoka (pažengęs lygmuo)

-Apžvalga  mokymo kurso.

 

 

Į bendrą kainą įskaičiuoti testo ir baigiamojo egzamino mokesčiai. Daugiau informacijos apie atsiskaitymus (testus) bei egzaminą suteiksime pirmojo seminaro metu.

Norint užsiregistruoti, prašome sumokėti avansinį mokėjimą – 140 Eur ir prijungsime Jus prie moodle platformos, kur sudėta visa papildoma medžiaga mokymuisi (anatomija, fiziologija, biomechanika, psichologija).

Galimybė mokėti dalimis, už kiekvieną modulį atskirai:

Nuotolinis mokymas (avansinis mokėjimas)-140 Eur.

Pilates Mat I (dvi dienos) -300 Eur

Pilates Mat II (dvi dienos) -300 Eur

Pilates Mat III (dvi dienos)– 300 Eur

Taikoma nuolaida moknat už visą kursą pilną sumą: 950 Eur.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.