fbpx
close
Paieška

''METAS'' seminarai

METAS sistemoje patvirtinti seminarai (Medicininė elektroninė tobulinimo administravimo sitema)

Kviečiame dalyvauti kvalifikacijos kėlimo mokymuose patvirtintuose ,,METAS ” sistemoje (Medicinos elektroninė tobulinimo administravimo sistemoje).

Kineziterapeutų, masažuotojų, dietistų ir kitų sveikatos specialistų profesijos yra glaudžiai susiję su sveikatinimu, geros savijautos išsaugojimu, gydymu ir reabilitacija. Sveikatos specialistai – vieni iš tų, kurie gali padėti gerai jaustis, išmokydami suprasti savo kūno poreikius, taisyklingai judėti ir gyventi harmoningai. Padidėjus žmonių problemoms padidėjo specialistų poreikis, turinčių holistinį požiūrį į sveikatą, taikančių naujus ir šiuolaikiškus reabilitacijos ir sveikatinimo metodus.

Programos tikslas yra  sudaryti sąlygas ir skatinti sveikatos specialistus įgyti ir plėtoti savo kompetencijas, siekiant pagilinti ir atnaujinti profesinei veiklai reikalingas žinias, gebėjimus, praktinius įgūdžius, įgyti specialių žinių taikant pažangius kineziterapijos metodus sveikatingume ir reabilitacijoje, atsižvelgiant į mokslo ir technikos pažangą, naujas technologijas. 

METAS sistemoje patvirtinome ir vykdome 4 programas, kurios tinkamos licencijai pratęsti ar įgyti kineziterapeutams, masažuotojams , dietistams. Treneriams įskaitomos kvalifikacijos kėlimo valandos.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

PROGRAMOS:

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.