Apie

Tobulėkite ir judėkite į priekį kartu su mumis!

VšĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“ savo veiklą pradėjo 1998 m. rugsėjo mėnesį. Per šiuos metus daug kas pasikeitė – pradėjusios nuo aerobikos instruktorių ,,duonos“ išaugome iki specializuotų seminarų ir masinių sporto renginių organizavimo.
Trenerio profesija šiandien – aktuali ir prestižinė. Mūsų įkurtu mokymo centru „Aeromix“ pasitiki, klauso mūsų patarimų. Pasitikėjimą pelnėme savo darbu, paruoštais profesionaliais specialistais, populiarinančiais fitnesą ir sveiką gyvenimo būdą. Žmonės – didžiausias mūsų pasiekimas, kuriuo labai didžiuojamės ir puoselėjame užsimezgusią draugystę.

Pagrindinis „Aeromix“ tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius darbui fitneso srityje, kelti kūno rengybos mokymo lygį, supažindinti sporto srities specialistus su pasauline patirtimi ir naujausiomis tendencijomis.

Šiandien galime Jums padėti tapti:
–  Asmeniniais treneriais
Grupinių užsiėmimų treneriais
–  Pilateso treneriais
–  Sporto mitybos specialistais

Siūlome įvairių krypčių mokymus ir specializuotus kvalifikacijos kėlimo seminarus, kurie skirti pradedantiesiems ir pažengusiems aerobikos, fitneso instruktoriams, sveikatos specialistams ar tiems, kurie mėgsta šokti, ar yra pilateso, dinaminės jogos ar funkcinių treniruočių gerbėjai. Baigę „Aeromix“ mokymus Jūs įgysite ne tik Europos fitneso mokyklos licenciją, bet ir įgūdžius, kompetetingas žinias reikalingas ne tik treniruojantis bet ir treniruojant kitus.

Didžiulė garbė mums dirbti su prestižinėm mokyklom, pasaulinėm lyderėm tokiom kaip ANATOMY TRAINS (JAV) ir POLESTAR PILATES (JAV), BLACKROLL (Vokietija). Mes turime išskirtinę teisę atvežti Lietuvai aukščiausio lygio mokymus.

Mūsų organizuojamus seminarus veda geriausi mokytojai, savo srities profesionalai, užimantys pirmaujančias pozicijas fitneso pasaulyje, turintys didelę teorijos dėstymo ir praktinių užsiėmimų patirtį.
Didžiuojamės galėdamos dirbti su profesionalais savo srities: Daliumi Barkausku , Evelina Cikanavičiūte, Juozu Jankausku, Evaldu Kandratavičium, Kristina Zaičenkoviene , Dainiumi Barzinsku , Ramune Komžiene , Elena Volkova (Rusija), Svetlana Pugacheva (Rusija), Mikail Melikov (Rusija), Anna Voronina (Rusija), Ana Glazovska (Latvija), Lorenzo Sommo (Italija), Alessandro Muo (Italija), David Stauffer (JAV) ir kitais.

Taip pat didžiuojamės „Aeromix“ organizuojamais sporto renginiais. Apie aerobikos konvencijas žino kiekvienas sportuojantis, mėgėjas ir profesionalas, mylintis aktyvų gyvenimo būdą, puoselėjantis savo sveikatą ir nebeįsivaizduojantis savo gyvenimo be fitneso. Didelio populiarumo kasmet sulaukia ir kiti mūsų renginiai: „EUROFITNESSMANIA“, „EUROWELLNESSDAY“ , vykstantys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Ateikite mokytis, tobulėti ir pasisemti žinių, kurias perduoda geriausi sporto srities profesionalai iš viso pasaulio!

„Aeromix“ jubiliejus – 20 metų kelionė fitneso pasaulyje

Renata Leganovič
Natalija Bedulskaja
Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!