Tobulėkite ir judėkite į priekį kartu su mumis!

VšĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“ savo veiklą pradėjo 1998 m. rugsėjo mėnesį. Per šiuos metus daug kas pasikeitė – pradėjusios nuo aerobikos instruktorių ,,duonos“ išaugome iki specializuotų seminarų ir masinių sporto renginių organizavimo.
Trenerio profesija šiandien – aktuali ir prestižinė. Mūsų įkurtu mokymo centru „Aeromix“ pasitiki, klauso mūsų patarimų. Pasitikėjimą pelnėme savo darbu, paruoštais profesionaliais specialistais, populiarinančiais fitnesą ir sveiką gyvenimo būdą. Žmonės – didžiausias mūsų pasiekimas, kuriuo labai didžiuojamės ir puoselėjame užsimezgusią draugystę.

Pagrindinis „Aeromix“ tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius darbui fitneso srityje, kelti kūno rengybos mokymo lygį, supažindinti sporto srities specialistus su pasauline patirtimi ir naujausiomis tendencijomis.

Šiandien galime Jums padėti tapti:
–  Asmeniniais treneriais
– Grupinių užsiėmimų treneriais
–  Pilateso treneriais
–  Sporto mitybos specialistais

Siūlome įvairių krypčių mokymus ir specializuotus kvalifikacijos kėlimo seminarus, kurie skirti pradedantiesiems ir pažengusiems aerobikos, fitneso instruktoriams, sveikatos specialistams ar tiems, kurie mėgsta šokti, ar yra pilateso, dinaminės jogos ar funkcinių treniruočių gerbėjai.

Mūsų organizuojamus seminarus veda geriausi mokytojai, savo srities profesionalai, užimantys pirmaujančias pozicijas fitneso pasaulyje, turintys didelę teorijos dėstymo ir praktinių užsiėmimų patirtį.
Didžiuojamės galėdamos dirbti su profesionalais savo srities: Daliumi Barkausku (Lietuva), Kristina Zaičenkoviene (Lietuva), Dainiumi Barzinsku (Lietuva), Ramune Komžiene (Lietuva), Elena Volkova (Rusija), Svetlana Pugacheva (Rusija), Mikail Melikov (Rusija), Ana Glazovska (Latvija) ir kitais.
Baigę „Aeromix“ mokymus Jūs įgysite Europos fitneso mokyklos sertifikatą ir kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą (KKSD).

Taip pat didžiuojamės „Aeromix“ organizuojamais sporto renginiais. Apie aerobikos konvencijas žino kiekvienas sportuojantis, mėgėjas ir profesionalas, mylintis aktyvų gyvenimo būdą, puoselėjantis savo sveikatą ir nebeįsivaizduojantis savo gyvenimo be fitneso. Didelio populiarumo kasmet sulaukia ir kiti mūsų renginiai: „EUROFITNESSMANIA“, „EUROWELLNESSDAY“ , vykstantys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Ateikite mokytis, tobulėti ir pasisemti žinių, kurias perduoda geriausi sporto srities profesionalai iš viso pasaulio!

„Aeromix“ jubiliejus – 20 metų kelionė fitneso pasaulyje

Renata ir Natalija
Fitneso mokymo centras „AEROMIX“

Renata Leganovič

Natalija Bedulskaja