fbpx
close
Paieška

ANATOMY TRAINS IN MOTION 2019-01-19

Pasaulinio lygio mokymai tvirtai žengia Lietuvoje. Anatominiai traukiniai-tai perversmas kiekvieno iš mūsų galvoje ir Jums puikiai tai sekasi suprasti. Darykite revoliuciją treniravime, judesiuose, savo pamokose bei asmeninėje veikloje. Džiaugiamės, kad daugėja sąmoningo judesio specialistų, linkime Jums didžiausios sėkmės, Jūs kiekvienas to vertas. World wide popular ,,Anatomy Trains in Motion” were organised in Lithuania! Thank You, Muriel Morwitzer, for sharing your valuable information with us. You are the best at what you do. We appreciate that we have a chance to work with you. Hope to see you again in Lithuania!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Labai patiko, gera dėstytoja, naudinga informacija. (Anastasija, Kaunas)
  2. Ačiū! Ir vėl labai patiko! (Neringa, Vilnius)
  3. Dėstytoja nuostabi, kuri pateikia nuostabų žmogaus kūno žemėlapį , kuris paremtas anatomijos žiniomis ir ugdomais pojūčiais. Seminaras – tai tik kelio pradžia į TM pasaulį ir ji, kaip dėstytoja, įvykdė užduotį – pažadino smalsumą ir entuziazmą. (Rimantė, Varėna)
  4. Puikus seminaras! (Marius, Vilnius)
  5. Išskirtinis seminaras informacijos pateikimu, ypač aukšto lygio dėstytoja. Super, džiaugiuosi, kad man pavyko sudalyvauti. Dėkoju, jog atvežėte Anatominius traukinius į Lietuvą (Asta, Šilutė)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

ANATOMY TRAINS IN MOTION

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.