fbpx
close
Paieška

Video seminarai

ONLINE KURSAS. SPORTO MITYBOS SPECIALISTAS

Video kursas internetu jums patogiu metu
  • Euro Education
  • Aeromix
€350
Reikalinga sąskaita faktūra Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Dalintis
Susisiekite

ONLINE KURSAS SPORTO MITYBOS SPECIALISTAS

Šiuo ypatingu laikotarpiu siūlome įsigyti visą paketą ,,Sporto Mitybos Specialistas” mokymus ONLINE! Paketas susideda iš 5 dienų profesionaliai nufilmuotų seminarų, kurie bus prieinami 4 mėnesius.

Į mokymų ONLINE paketą įeina:

  1. Video seminaras  ,,Dietologijos pagrindai“,  trukmė 5 val. + dalomoji medžiaga pdf formate, gydytoja dietologė E. Cikanavičiūtė.
  2. Video seminaras  ,,Dietologija ir Sveikata“, trukmė 5,5 val. + dalomoji medžiaga pdf formate, gydytoja dietologė E. Cikanavičiūtė.
  3. Video seminaras  ,,Hormonų balansas ir fizinis krūvis, trukmė  2,30 val.+  dalomoji  medžiaga pdf formate, biomedicinos mokslų daktarė Eglė Kemerytė Ivanauskienė
  4. Video seminaras ,,Efektyvus sporto papildų vartojimas sporte“, trukmė 4 val. 35 min. +dalomoji seminaro medžiaga pdf formate, profesionali sportininkė Svetlana Pugacheva.
  5. Video seminaras  ,,Bioenergetika „, trukmė 1 val. 45 min. , + dalomoji medžiaga pdf formate,  sporto medicinos gydytojas Juozas Jankauskas.
  6. Video seminaras ,,Sportuojančio žmogaus mityba“,  trukmė 2 val. 40 min., gydytojas dietologas Edvard Grišin + dalomoji seminaro medžiaga pdf formate.

ONLINE KURSAS SPORTO MITYBOS SPECIALISTAS skirtas žmonėms, norintiems giliau pažvelgti į dietologijos principus kryptingai pritaikant sporto srityje. Būsimi specialistai sužinos dietos ryšį su sveikata , apžvelgs sveikos arba nesveikos mitybos ryšį su ligomis. Sportas ir dieta neatsiejami dalykai, todėl bus aptariama šio ryšio svarba bei išdėstyti pagrindiniai sportuojančio žmogaus dietos principai, svorios kontrolės ypatumai.

Įsisavinus visą kursą įgysite Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatą , o išlaikius egzaminą Euroeducation sertifikatą, patvirtinantį Sporto mitybos specialisto kompetencijas.

Video įrašas bus prieinamas 4 mėnesius.

Visų video trukmė 21 val. 30 min.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Viso kurso kaina  350 e.  Galima mokėti dalimis, avansinis mokestis 150 e.

Apie galimybę apmokėti dalimis išsamiau informuosime asmeniskai kiekvieną el paštu.

Programa PDF formatu

DIETOLOGIJOS PAGRINDAI. TIESOS IR MITAI DIETOLOGIJOJE (Evelina Cikanavičiūtė)

Dietologija. Kas yra dietologija, dieta ir dietologas? Ar mitybos specialistas yra dietologas? Trumpa dietologijos istorija.

Anatomijos, biochemijos, fiziologijos pagrindai dietologijoje.

Pagrindinės moksliškai įrodytos dietos. Mitybos mitų apžvalga.

Mitybos poreikiai skirtingose žmonių grupėse: vaikai, paaugliai, moterys, vyrai, senjorai.

Maitinimosi rekomendacijos šiuolaikiniam žmogui.

DIETOLOGIJA IR SVEIKATA (Evelina Cikanavičiūtė)

Mitybos rekomendacijos sergant lėtinėmis ligomis.

Psichologiniai aspektai dietologijoje. Intuityvus valgymas: kaip jo išmokti. Emocinis valgymas: kaip jo išvengti? Valgymo sutrikimai.

Vaistai ir preparatai naudojami dietologijoje.

Tyrimai naudojami dietologijoje. Bazinės medžiagų apykaitos įvertinimo metodai. Valgymo dienorašatis. Valgiaraščio sudarymas.

BIOENERGETIKA (Juozas Jankauskas)

Energijos šaltiniai. Iš kur atsiranda energija mūsų organizme.

Įvairių veiksnių (miego, mitybos režimo, klimato sąlygų, skirtingo fizinio krūvio) įtaka sportininko metabolizmui (medžiagų apykaitai).

Hormonai ir jų įtaka mūsų organizmui ir svorio metimui.

SPORTUOJANČIO ŽMOGAUS MITYBA (Edvard Grišin)

Mityba prieš skirtingą fizinį krūvį ir po jo. Fizinio krūvio ir maisto derinimas.

Angliavandenių baltymų ir riebalų apykaita organizme sportuojant. Visceraliniai riebalai ir jų mažinimas derinant mitybą ir fizinį krūvį.

Kaip auginti raumeninę masę.Kaip mažinti kūno masę nepakenkiant raumenims. Cirkadiniai ciklai ir jų įtaka sportuojantiems, norintiems numesti ar priauginti svorio.

HORMONŲ BALANSAS IR FIZINIS KRŪVIS (Eglė Kemerytė Ivanauskienė)

Alkio ir sotumo hormonai, jų funkcijos. Skirtingų maisto produktų poveikis hormonams.

Hormonų ir fizinio krūvio sąsajos: kokie fiziniai krūviai iššaukia hormonų pokyčius, kaip treniruotis, norint pasiekti hormonų balanso ir treniruočių rezultato.

Vyriški ir moteriški hormonai ir fizinis krūvis. Moteriškų hormonų balansavimas fiziniu krūviu ir maisto produktais. Hormonų ir fizinio krūvio kaita skirtingose menstruacinio ciklo fazėse.

Hormonų pusiausvyra ir stresas. Kaip streso hormonai veikia organizmą? Kaip padėti organizmui priešinti stresui? Hormonai ir miegas.

EFEKTYVUS SPORTO PAPILDŲ VARTOJIMAS SPORTE (Svetlana Pugacheva)

Trumpa sporto papildų rinkos apžvalga. Naujausi atradimai ir moksliniai tyrimai.

Išsami apžvalga, pargindinės sporto papildų pasirinkimo taisyklės ir jų panaudojimas: Baltyminiai (proteinai, aminorūgštys); baltyminiai – angliavandeniai (geineriai, maisto pakaitalai); agliavandeniai ir izotonikai.

Papildų kompleksai prieš treniruotes ir specializuoti papildai (kreatinas, argininas ir t.t). Vitaminų ir mineralų kompleksai.

Papildai skirti svorio mažinimui (lipotropikai, riebalų degintojai, termogenikai). Papildai skirti sąnariams ir raiščiams (gliukozaminas, chondroitinas).

Sporto papildų vartojimo plano sudarymas priklausomai nuo sporto šakos ir siekiamų tikslų. Individualus papildų dozavimo apskaičiavimas.

Skirtingų gamintojų sporto papildų produkcijos palyginimo analizė.

 

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.