fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Functional Training Program Design.

  • Aeromix
€80
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Functional Training Program Design.

Jeigu esate treneris ir vadovaujatės funkciniu požiūriu, jeigu norite sužinoti kokiais principais sudaromos funkcinių treniruočių programos ir gauti jų pavyzdžius, tuomet šis seminaras bus naudingas Jums.

Seminaro metu apžvelgsime treniruotės struktūrą, pagrindinius treniruotės sudarymo principus ir kaip sudėlioti savaitės ciklą (mikrociklą) statistiniam klientui kuris sportuoja 2-4 kartus per savaitę turėdamas tikslą sustiprėti, numesti kelis papildomus kilogramus, pakoreguoti laikyseną ar būti sveikesniu.

Sudarant funkcinės treniruotės programą naudosime pratimus su savo kūno svoriu ir laisvais svoriais (gumos, štangos, svarsčiai, pakabinami diržai ir pan.). NEnaudosime treniruoklių ir nesivadovausime klasikine kultūrizmo treniruočių filosofija kai daromos nugaros, kojų, krūtinės, pečių treniruotės. 

Video seminaras Functional Training Program Design skirtas asmeninaims treneriams, sveikatos specialistams, sportininkams bei aktyviai sportuojantiems žmonėms.

Įsigyjant šį seminarą rekomenduotina išklausyti A. Česnausko seminarą PERSONAL TRAINING III LYGIS.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 5,5 ak. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.