fbpx
close
Paieška

Seminarai

FIZINIO RENGIMO TRENERIS

2024 m. rugsėjo 29 d., spalio 19-20 d.
Gym plus sporto klubas, Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
 • Aeromix
€440
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

FIZINIO RENGIMO TRENERIS

Fizinis rengimas yra žmogaus visapusio ugdymo ir sporto treniruotės pagrindinė dalis, tai fizinių pratimų taikymas žmogaus fizinėms ypatybėms, kompleksiniams gebėjimams lavinti, siekiant pagerinti profesionalių sportininkų ar sportuojančių žmonių fizines savybes, tokias kaip jėga, greitis, ištvermė, koordinacija, lankstumas bei judesių kokybė ir motorinis valdymas.
Praktinis seminarų ciklas ,,Fizinio rengimo treneris” supažindins ne tik su atletų, komandinių sporto šakų sportininkų rengimo principais, bet ir leis įgytas praktines žinias integruoti dirbant sveikatingume su sportuojančiais žmonėmis, kuriems labiausiai trūksta galingumo ir treniruotumo lavinimo. Susipažinsite su šių dienų fizinio rengimo aktualijomis, peržvelgiant treniravimo sampratą, metodus ir priemones tikslams įgyvendinti.
Fzinio rengimo treneris Laimis Bartasūnas, turintis ilgametę patirtį kalbės apie fizinių pratimų parinkimo svarbą sveikatingume bei siekiant didesnių tikslų profesionaliame sporte, apie pramankštos aktualumą sportininkams, pliometriją, galingumą ir fizinių ypatybių lavinimą. Supažindins su fizinio rengimo treniruočių plano sudarymo gairėmis.

Kursas vykdomas kartus su Europos mokykla (Euroeducatoon). Baigus visą kursą ir išlaikius baigiamąjį testą įgysite Euroeducation sertifikatą patvirtinantį ,,Fizinio rengimo treneris” kompetencijas.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro trukmė:

Registracija: 9.30 val.

Seminaras: 10.00-18.00 val. ,

Pietų pertrauka: 13.00-14.00 val.

Vieta: Gymplius, Priegliaus g. 1, PC PUPA, Vilnius

KURSO STRUKTŪRA:

 • Nuotolinių žinių mokymas (moodle platforma)
 • Seminaras rugsėjo 29 d. ,,Fizinio rengimo treniruočių struktūra ir fizinių ypatybių lavinimas”.
 • Seminaras spalio 19 d. ,,Pliometrija ir galingumo lavinimas”.
 • Seminaras spalio 20 d. ,,Jėgos ir treniruotumo lavinimas”.
 • Baigiamasis testas (online).

Svarbu! Galimybė dalyvauti pilnai visame kurse arba galimybė dalyvauti viename iš praktinių seminarų.

Kursas vykdomas kartus su Europos mokykla (Euroeducatoon). Baigus visą kursą ir išlaikius baigiamąjį testą įgysite Euroeducation sertifikatą patvirtinantį ,,Fizinio rengimo treneris” kompetencijas.

PROGRAMA:

Fzinio rengimo treneris Laimis Bartasūnas, turintis ilgametę patirtį kalbės apie fizinių pratimų parinkimo svarbą sveikatingume bei siekiant didesnių tikslų profesionaliame sporte, apie pramankštos aktualumą sportininkams, fizinių ypatybių lavinimą bei fizinio rengimo treniruočių plano sudarymą. Vienas iš pačių svarbiausių dalykų sporto srityje, nepriklausomai nuo pasirenkamos sporto šakos, sportininkų fizinio pasirengimo lygio, motyvacijos, emocijų bei daugelio kitų faktorių yra jėgos ir greitumo tarpusavio ryšys, apie tai kalbėsime seminare. Akcentuosime apšilimo svarbą, jog tai yra esminis komponentas fizinio aktyvumo procese, kuris praturtina kiekvieną treniruotę sveikatai naudingais elementais. Apšilimas turi daug privalumų, įskaitant fizinės būklės gerinimą, sąnarių lankstumą ir raumenų pasirengimą veiklai. Jis stipriai prisideda prie sportininko tikslų įgyvendinimo.

Programa:

 • Programos struktūra ir sudarymo principai.
 • Minkštųjų audinių paruošimas krūviui – aktyvacija.
 • Dinaminis apšilimas ir jo reikšmė organizmui. Apšilimo komponentai.
 • Greitėjimas ir stabdymas.

Pliometrinių pratimų dėka galima ženkliai pagerinti sportininko ar sportuojančio žmogaus šuolį į aukštį, jo vikrumą ir greitį. Pliometrijos pagrindinis tikslas – maksimaliai padidinti raumenų jėgą, tuo pačiu minimaliai sumažinant laiko tarpą, kuris reikalingas tai jėgai sugeneruoti. Pliometriniai pratimai lavina sprogstamąją žmogaus raumenų galią. Seminaro metu pagrindinis dėmesys skiriamas pliometrijos ir galingumo lavinimui.

Programa:

 • Pliometrijos progresijos ir regresijos.
 • Galingumo pratimai su kamuoliais.
 • Galingumo pratimai su laisvais svoriais.
 • Pliometrijos ir galingumo lavinimas grupėse

Teisingas pratimų pasirinkimas – tai svarbus žingsnis norint plėtoti jėgą, ištvermę ir kitas fizines ypatybes. Svarbu pratimus parinkti atsižvelgiant į kūno pojūčius, judesių atlikimo techniką, kurie aiškiai parodo individualius poreikius ir galimybes. Teisingas pratimų parinkimas apsaugo nuo galimų traumų bei nereikalingų apkrovų.
Visi žmonės skirtingi ir turi skirtingus poreikius, fizinius ribojimus, skausmus, tačiau svarbu, jog kiekvienas atliktų pagrindinius, esminius judesių šablonus, tokius kaip: tūpti, kelti, stumti, traukti, judėti. Atsižvelgdami į tai ir norint parinkti tinkamus pratimus rekomenduojama naudoti pratimų progresijas ir regresijas, kurios susijusios su profesionaliu sportu ar sveikatingumo treniruotėmis. Progresija reiškia judėjimą į priekį, tobulėjimą. Ji būtina norint pasiekti geresnius rezultatus, plėtoti savo galimybes. Ji skatina kūno prisitaikymą prie naujų apkrovų ir prisideda prie fizinės formos tobulėjimo. Regresija yra pratimų lygio mažinimas arba grįžimas atgal. Tai gali įvykti dėl traumų, pernelyg didelio pratimų intensyvumo ar kitų priežasčių, kaip judesių apribojimų. Kartais pratimų regresija yra daug svarbesnė nei progresija ir duoda labai daug naudos sveikatinimo atžvilgiu. Svarbu suprasti, kad progresija ir regresija yra natūralios treniruočių proceso dalys.

Programa:

 • Viršutinės dalies jėgos lavinimas – progresinis pratimų parinkimas.
 • Apatinės dalies jėgos lavinimas – progresinis pratimų parinkimas.
 • Juosmens kontrolė.
 • Tikslinių pratimų parinkimas.
 • Treniruotumo metodai.

Į bendrą kainą įskaičiuoti testo ir baigiamojo testo mokesčiai. Daugiau informacijos apie atsiskaitymus (testus) suteiksime pirmojo seminaro metu.

Norint užsiregistruoti, prašome sumokėti avansinį mokėjimą – 140 Eur ir prijungsime Jus prie moodle platformos, kur sudėta visa papildoma medžiaga mokymuisi (anatomija, fiziologija, biomechanika, psichologija).

Galimybė mokėti dalimis, už kiekvieną modulį atskirai arba dalyvauti pilnai visame kurse ir mokėti iš karto visą sumą.

Nuotolinis mokymas moodle platofmoje (avansinis mokėjimas)-140 Eur.

Seminaras rugsėjo 29 d. -130 Eur

Seminaras spalio 19 d. -130 Eur

Seminaras spalio 20 d. -130 Eur

Taikoma nuolaida mokant už visą kursą pilną sumą: 440 Eur.

Viso kurso kaina*turintiems Aeromix nuotolinį kursą moodle platformoje – 300 Eur.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.