fbpx
close
Paieška

Aeromix

Tobulėkite ir judėkite į priekį kartu su mumis!

VšĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“ savo veiklą pradėjo 1998 m. rugsėjo mėnesį. Per šiuos metus daug kas pasikeitė – pradėjusios nuo aerobikos instruktorių ,,duonos“ išaugome iki specializuotų seminarų ir masinių sporto renginių organizavimo.
Trenerio profesija šiandien – aktuali ir prestižinė. Mūsų įkurtu mokymo centru „Aeromix“ pasitiki, klauso mūsų patarimų. Pasitikėjimą pelnėme savo darbu, paruoštais profesionaliais specialistais, populiarinančiais fitnesą ir sveiką gyvenimo būdą. Žmonės – didžiausias mūsų pasiekimas, kuriuo labai didžiuojamės ir puoselėjame užsimezgusią draugystę.

Pagrindinis „Aeromix“ tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius, sveikatos specialistus darbui sveikatinimo veikloje, fitneso ar reabilitacijoje, kelti kvalifikacijos lygį, supažindinti sporto srities specialistus su pasauline patirtimi ir naujausiomis tendencijomis.

Šiandien galime Jums padėti tapti:
Asmeniniais treneriais
Grupinių užsiėmimų treneriais
Pilates treneriais
Sporto mitybos specialistais

Siūlome įvairių krypčių mokymus ir specializuotus kvalifikacijos kėlimo seminarus, kurie skirti pradedantiesiems ir pažengusiems grupinių užsiėmimų, asmeniniams treneriams, sporto ir sveikatos specialistams, kineziterapeutams ar tiems, kurie mėgsta judesį ar yra pilateso, dinaminės jogos ar funkcinių treniruočių gerbėjai. Baigę „Aeromix“ mokymus Jūs įgysite ne tik Europos fitneso mokyklos licenciją, bet ir įgūdžius, kompetetingas žinias reikalingas ne tik treniruojantis bet ir treniruojant kitus.

Didžiulė garbė mums dirbti su prestižinėm mokyklom, pasaulinėm lyderėm tokiom kaip ANATOMY TRAINS (JAV) ir POLESTAR PILATES (JAV), BLACKROLL (Vokietija). Mes turime išskirtinę teisę pasiūlyti Lietuvai aukščiausio lygio mokymus.

Mūsų organizuojamus seminarus veda geriausi mokytojai, savo srities profesionalai, užimantys pirmaujančias pozicijas fitneso pasaulyje, turintys didelę teorijos dėstymo ir praktinių užsiėmimų patirtį.
Didžiuojamės galėdamos dirbti su profesionalais savo srities: Daliumi Barkausku , Evelina Cikanavičiūte, Juozu Jankausku, Evaldu Kandratavičium, Kristina Zaičenkoviene , Dainiumi Barzinsku , Ramune Komžiene , Elena Volkova (Rusija), Egle Kemeryte- Ivanauskiene, Edvardu Grišinu, Svetlana Pugacheva (Rusija), Mikail Melikov (Rusija), Anna Voronina (Rusija), Ana Glazovska (Latvija), Lorenzo Sommo (Italija), Alessandro Muo (Italija), David Stauffer (JAV) ir kitais.

Taip pat didžiuojamės „Aeromix“ organizuojamais sporto renginiais. Apie įvykusias aerobikos konvencijas žino kiekvienas sportuojantis, mėgėjas ir profesionalas, mylintis aktyvų gyvenimo būdą, puoselėjantis savo sveikatą ir nebeįsivaizduojantis savo gyvenimo be fitneso. Didelio populiarumo kasmet sulaukia ir kiti mūsų renginiai: „EUROFITNESSMANIA“, „EUROWELLNESSDAY“ , ,,FORUMAS. FITNESAS IR SVEIKATA” vykstantys ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Ateikite mokytis, tobulėti ir pasisemti žinių, kurias perduoda geriausi sporto srities profesionalai iš viso pasaulio!

Skaitykite straipsnį apie 20 metų kelionę fitneso pasaulyje (skaityti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Renata Leganovič
Natalija Bedulskaja
Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.