fbpx
close
Paieška

Pilates treneris

KURSAS ,,PILATES MAT”

Kursą Pilates Treneris ves PMA®-CPT Atelier Pilates® akademijos Pilates mokytojas, turintis didžiulę patirtį Maximilian Stohr , Italija (skaityti) ,,Stengsiuos, kad mano mokiniai suprastų, koks sudėtingas ir išskirtinis yra Pilateso metodas, pasistengsiu jiems perduoti viską, ko mane išmokė Ron Fletcher, kuris buvo pačio Džozefo Pilates mokinys. Stengiuosi, jog mokiniai suprastų skirtumą tarp judėjimo ir pratimų. Džozefas Pilatesas to išmokė mano meistrą Roną Fletcherį, Ronis išmokė mane, o aš perduosiu tarsi fakelą Jums!”,- sako Pilates mokytojas Maximilian Stohr.

            Kursas Pilates Mat puikiai tinka visiems, kurie artėja prie Pilates metodo ir nori išmokti Pilates paslapčių arba visiems mokytojams, kurie nori sustiprinti ir šlifuoti savo žinias. Kursas yra daugiau nei tobulas jau dirbantiems mokytojams Pilates studijoje arba turintiems ambicijų dirbti ar atidaryti ją. Mūsų pareiga parengti Pilates mokytojus, kurie galėtų pakeisti Pilates metodo sampratą, giliai suvokti metodo esmę, papildydami naujomis ir šiuolaikiškomis žiniomis apie žmogaus kūną. Linkime Jums niekada nenutraukti mokymosi proceso ir mėgaukitis šiuo Pilates kursu. 

REGISTRACIJA Į KURSĄ „PILTES MAT” (registruotis).

Mokymai PILATES MAT vyksta mišriuoju būdu: 3 praktiniai seminarai po dvi dienas (Pilates Mat I, Pilates Mat II, Pilates Mat III) bei nuotolinis teorinių žinių mokymas + teorijos testas ir praktikos testai. Kursas vykdomas kartu su Atelier Pilates® akademijos ir Europos mokykla, baigus įgysite Euroeducation licenciją, galiojančią Europoje, pagal šalyje esančius reikalavimus.

Seminarų ciklas skirtas žmonėms, norintiems gilintis į Pilateso metodą, susipažinti su Pilates pratimų evoliucija, išmokti profesionaliai vesti grupinius ar asmeninius užsiėmimus. Šiandieniniame pasaulyje, pratimai taikomi reabilitacijoje, sveikatingumo sektoriuje bei sportininkų rengime.

Kas gali dalyvauti Pilates trenerio mokymuose?

  1. Grupinių užsiėmimų, asmeniniai treneriai.
  2. Kineziterapeutai bei sveikatos specialistai.
  3. Pažengę klientai, norintys gilintis į Pilates metodą.
  4. Sveikatos ir judesio specialistai.
  5. Norintys dirbti užsienyje (ES šalys ir kitos) ir vesti Pilates pamokas

Koks išduodamas sertifikatas?

Po kiekvieno praktinio seminaro išduodami Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatai, patvirtinantys Jūsų kompetencijas . Baigę visą  seminarų ciklą, t.y. visus 3 praktinius seminarus bei išlaikę teorijos testą nuotoliniu būdu ir praktikos testus mokymų eigoje įgysite Atelier Pilates® akademijos sertifikatą ir Euroeducation Pilates Trenerio licenciją.

Programa ,,PILATES TRENERIS” registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

REGISTRACIJA Į KURSĄ „PILTES MAT” (registruotis)

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.