fbpx
close
Paieška

Polestar seminarai

Judėjimo Principai Polestar® Pilates Online

Video seminaras
Online
  • Aeromix
  • Aeromix
€200
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

Judėjimo Principai Polestar® Pilates Online

Seminaras Judėjimo Principai Polestar® Pilates Online suteiks galimybę jums pradėti savo asmeninį įsisavinimo kelią, pagyvins Jūsų gebėjimą įvertinti, spręsti problemas, kurti ir modifikuoti pratimų programas, kad jos atitiktų konkrečius kliento poreikius ir gebėjimus. Šie 6 judėjimo principai sudarys pagrindą analizuoti, mokyti ir nukreipti Jūsų klientus geresnės sveikatos link.

Kursas Judėjimo Principai Polestar® Pilates Online bus naudingas visiems sveikatos specialistams, treneriams, kineziterapeutams ar aukšto meistriškumo sportininkams. Jūs atrasite naują žinių lygmenį, kuris remiasi naujais tyrimais, sukursite įrankius, kurie padės pasiekti efektyvių rezultatų atsižvelgiant į kliento poreikius ir galimybes.

Mėgėjams šis kursas rekomenduojamas norint geriau suprasti savo kūną ir geriau suprasti veiksnius, turinčius įtakos sveikatai bei gerai savijautai.

Po seminaro bus išduodamas klausytojo Polestar® Pilates JAV sertifikatas PDF formatu. Kiekvienas dalyvis gaus PDF mokomąją medžiagą pasirinktinai lietuvių arba anglų kalba.

Seminarą anglų kalba(su galimybe pasirinkti subtitrus rusų kalba) veda Polestar® Pilates mokyklos įkūrėjas ir prezidentas, mokslų daktaras, osteopatas, ortopedas – Brent Anderson.

Kurso metu mes remsimės anatomija, fiziologija, biomechanika, artrokinematika, tačiau didžiąją laiko dalį skirsime Judesio kontrolei.

Judesio kontrolė – tai veikla, kurią mūsų nervų sistema vykdo judesių reguliavimui. Ji apima išorinės ir vidinės informacijos rinkimą, jos apdorojimą ir kūno raumenų aktyvavimą, siekiant išspręsti motorinę užduotį. Didelė šios veiklos dalis vyksta refleksiniame lygyje, mes negalime to sąmoningai kontroliuoti, o tai labai apsunkina savikorekcijos galimybę esant motorinių įgūdžių sutrikimams, todėl dažnai klientai kreipiasi į fizinio aktyvumo ar sveikatos specialistą.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Rekomenduojamas inventorius Pilates pamokoms (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

 PROGRAMA:

Kurso įvadas ir struktūros pristatymas. Tikslai ir uždaviniai.

Šis segmentas apima Pilates istoriją, jo evoliuciją ir pagrindinius Polestar principus.

Principas Nr. 1 „Kvėpavimas“

Šiame segmente pristatomas kvėpavimo principas. Remiasi anatomija, fiziologija, biomechanika ir kvėpavimo technikomis.

Principas Nr. 2 „Ašinis išilgėjimas/šerdies kontrolė“

Ašinis išilgėjimas ir šerdies kontrolė suteikia kūnui optimalią padėtį, kad padidėtų judėjimo efektyvumas. Šiame segmente toliau gilinamasi į koncepciją ir jos pritaikymą.

Principas Nr. 3 „Stuburo artikuliavimas“

Stuburo mobilumas yra neatsiejamas nuo efektyvaus judėjimo. Pagal šį principą sužinosite daugiau apie tai, kaip juda stuburas, jo anatomija ir kaip šis principas taikomas Pilateso pratybose.

Principas Nr. 4 „Galvos, kaklo ir pečių išsidėstymas“

Galvos, kaklo ir pečių struktūra patenka į tinkamą kūno išlyginimą. Sužinosite daugiau apie šį principą iš mokslinės perspektyvos, taip pat apie jo integravimą į judėjimą.

Principas Nr. 5 „Viršutinių ir apatinių galūnių išsidėstymas ir svorio paskirstymas galūnėms“

Išlygiavimas yra labai svarbus norint tinkamai išlaikyti viršutinių ir apatinių galūnių svorį. Į šias sąvokas pasinersite iš tų pačių biomechaninių, anatominių ir judėjimo perspektyvų.

Principas Nr. 6 „Judesio integravimas“

Judesių integravimas yra viso kūno vaizdo supratimas, kad būtų galima optimaliai judėti. Šis segmentas baigsis koncepcijos mokslu ir visų kitų principų sujungimu.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.