fbpx
close
Paieška

Seminarai

Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” II dalis

2021 m. lapkričio 18d., 23d., 25d., 30d.
ONLINE
  • Aeromix
€85

Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” II dalis

Bendradarbiaujant su Vilniaus kolegija išduosime Vilniaus Kolegijos kvalifikacijos kėlimo kursų pažymėjimus, tinkančius kineziterapeutams ir ergoterapeutams pratęsti ir gauti licencijas. Sveikatingumo treneriams išduosime Aeromix sertifikatus, tinkančius kvalifikacijos tobulinimui. 

Tęsiame vebinarų ciklą „Moters sveikata“ II dalis – tai 4 vebinarų ciklas suteikiantis koncentruotą informaciją apie svarbiausius veiksnius įtakojančius moters sveikatą: miegą, stresą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Kviečiame registruotis į II-ąją vebinarų ciklo dalį! Šis online paskaitų ciklas skirtas treneriams, kineziterapeutams, ergoterapeutams ir visiems sveikatos specialistams. Tai, kas anksčiau statistiniam piliečiui buvo savaime suprantama, šiandien gali tapti iššūkiu. Įtemptas ir greitas gyvenimo būdas tiesiogiai įtakoja mūsų sveikatą, todėl oria ateitimi (tiek savo, tiek klientų, su kuriais dirbame) pasirūpinti turime šiandien.


Tik keldami savo kvalifikaciją ir nuolat tobulėdami, plėsdami holistinį požiūrį į žmogų, sveikatos specialistai, yra tie, kurie gali padėti žmogui pasirinkti teisingą kryptį geresnės savijautos, taisyklingo judėjimo bei harmoningo gyvenimo link. 

Išklausius visą 4 vebinarų ciklą išduosime VIKO sertifikatus (12 akad. val.). Išklausius 1 vebinarą išduosime Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatus PDF formatu (3 akad. val.)Vebinarai vyks Online formatu, naudojant Zoom programėlę. Kiekvienas dalyvis turės seminaro įrašą, kuris bus prieinamas 2 mėnesius.

Visi dalyviai turės vebinaro ciklo video įrašą, prieinamą net 2 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Yra galimybė įsigyti I dalies vebinaro „Moters sveikata” video įrašą.

Video vebinaras ,,Moters sveikata” I dalis (įsigyti)

Vieno vebinaro kaina – 25 e.

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2021.11.11 Kaina nuo 2021.11.12
Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” II dalis 75 Eur 85 Eur
Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” II dalis Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 70 Eur 80 Eur
Vieno vebinaro kaina pasirinktinai 25 Eur 25 Eur
Apmokėjimas tik išankstinis!
Išklausius visą 4 vebinarų ciklą išduosime VIKO sertifikatus (12 akad. val.).
Išklausius 1 vebinarą išduosime Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatą PDF formatu (3 akad. val.). Vebinarai vyks Online formatu, naudojant Zoom programėlę. Kiekvienas dalyvis turės seminaro įrašą, kuris bus prieinamas 2 mėnesius.
*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Yra galimybė įsigyti I dalies vebinaro „Moters sveikata“ video įrašą.

Video vebinaras ,,Moters sveikata” I dalis (žiūrėti)

Vebinarų data ir laikas: Lapkričio 18, 23, 25 d. ir 30 d. nuo 18.30 iki 20.30 val. 

Visi dalyviai turės  vebinaro ciklo video įrašą, prieinamą net 2 mėnesius.

Lapkričio 18 d. nuo 18.30 iki 20.30 val.

 „Moters mityba nėštumo laikotarpiu“, gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė

Nėštumas – ypatingas moters gyvenimo laikotarpis ir tikras iššūkis jos kūnui. Laukiantis motinos organizmas persitvarko taip, jog galėtų sklandžiai užauginti naują žmogų, jį pagimdyti bei maitinti savo pienu. Šio vebinaro metu apžvelgsime šiuos klausimus ir situacijas:
·       Kaip keičiasi nėščiosios kūnas ir jos medžiagų apykaita
·       Maitinimosi rekomendacijos ruošiantis pastoti
·       Nėščiųjų mitybos ypatumai: poreikiai, rekomenduojamas racionas, vengtini produktai, maisto sauga
·       Maitinimosi rekomendacijos pasireiškus nėštumui būdingoms būklėms
·       Sportuojanti nėščioji
·       Papildai nėštumo laikotarpiu


Lapkričio 23 d. nuo 18.30 iki 20.30 val.

„Moters mityba po gimdymo“, gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė

Šiuolaikinėje visuomenėje pagimdžiusi moteris skatinama kuo greičiau „grįžti į buvusį kūną“ bei atsikratyti „nereikalingų kilogramų“. Ar tai realu? Ar nėštumo metu padidėjusios kūno riebalų atsargos išties yra „nereikalingos“? Kviečiu aptarti moters mitybą ir kūno pokyčius pirmąjį pusmetį po gimdymo, didelį dėmesį skiriant žindymo laikotarpiui. Šio vebinaro metu apžvelgsime šiuos klausimus ir situacijas:
·       Maitinimosi rekomendacijos ankstyvuoju periodu po gimdymo
·       Moters kūno pokyčiai po gimdymo
·       Žindymo reikšmė moters sveikatai
·       Žindyvių mitybos ypatumai: poreikiai, rekomenduojamas racionas, vengtini produktai, maisto sauga
·       Sportuojanti žindyvė
·       Papildai žindymo laikotarpiu


 Lapkričio 25 d. nuo 18.30 iki 20.30 val.

„Kvėpuojamosios pilvo diafragmos svarba dubens dugno raumenų aktyvumui ir kryžmeninių klubo sąnarių stabilumui” – biomedicinos mokslų daktarė Brigita Zachovajevienė

Vebinaro metu bus kalbama apie diafragamos ir kvėpavimo įtaką dubens dugno raumenims, dubens stabilizavimui. Bus aiškinamas taisyklingas fiziologinio kvėpavimo mechanizmas ir sąsajos su nugaros skausmais bei diskonfortu.

 

Lapkričio 30 d. nuo 18.30-20.30 val. Kodėl aš miegu?

Sporto medicinos gydytojas Dalius Barkauskas

Trečdalis mūsų gyvenimo praeina keistoje būklėje, kuri vadinama miegu. Galima sakyti, kad mes paliekam savo kūną ir išeinam į kitą-Morfėjaus pasaulį. Miegą įtakoja ne tik biologiniai ritmai, bet ir žmogaus chronotipas. Miegas turi milžinišką įtaką mūsų sveikatai. Yra ištisa medicinos sritis tirianti šią žmogaus būklę-miego medicina. Paskaita skirta visiems, kurie siekia, kad kūnas funkcionuotų optimaliai, kad regeneracijos procesai būtų sklandūs. Aptarsime  konkrečias technikas miego optimizavimui ir net kofeino panaudojimą.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.