fbpx
close
Paieška

Polestar seminarai

Polestar® Pilates Mat PROPS

2024 m. birželio 8-9 d.
Vilnius, vieta patikslinsime vėliau
  • Aeromix
  • Aeromix
€350
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

Polestar® Pilates Mat PROPS

Šis kursas skirtas treneriams, kurie jau yra susipažinę su Polestar® Pilates pratimais ant kilimėlio, baigę Polestar mokymus MAT, Comprehensive Studio kursą arba baigusiems 3 ir daugiau Comprehensive Studio modulius ir nori gilinti bei plėsti savo profesinius įgūdžius, semtis naujų idėjų ir įrankių darbui.

Pilateso užsiėmimų populiarumas Lietuvoje ir pasaulyje neslopsta jau gerą dešimtmetį. Mažasis pilateso inventorius – dar įdomesnės ir efektyvesnės treniruotės. Daugybė žmonių pamėgo šį treniruočių metodą ir spėjo įsitikinti šios sistemos nauda: ne tik kūną stiprina, laikyseną gerina, bet atliekant pratimus mažėja skausmas ar padeda jo išvengti. Siekiant išlaikyti motyvaciją, susidomėjimą ir auginti treniruočių patrauklumą, labai svarbu nuolat ieškoti naujų būdų paįvairinti treniruotes. Treniruotės su skirtinga įranga – ne tik įdarbina skirtingas raumenų grupes, bet ir leidžia mankštintis įdomiau, efektyviau ir smagiau.

Kai kuriais atvejais  apsunkina pratimą, provokuojant pusiausvyrą, centro kontrolę  ar padidinant vienos kūno dalies darbą, o kai kuriais atvejais pratimą žymiai palengvina – suteikiant atramą, palaikymą, taip pat padeda geriau suprasti kūną.

Šiame kurse dirbsime su šiuo inventoriumi: elastine juosta, volu, mažu kamuoliu (Pilates Ball), didžiuoju kamuoliu (Fitball), izotoniniu žiedu.

Seminare Išmoksime, kaip mažojo inventoriaus pagalba galima paįvairinti treniruotes, padaryti jas įdomesnes ir turtingesnes, apsunkinant ar kaip tik palengvinant pratimus.

Pagalvosime, kaip mažąją įrangą panaudoti asmeninėje treniruotėje, kad pratimai būtų kuo efektyviau modifikuoti, atsižvelgiant į individualias kliento savybes ar apribojimus.

Pilates Props taip pat tinka tiems, kurie neturi didžiosios Pilates įrangos ir pasitelkus įvairius priedus: kamuolius, žiedus, elastines juostas, volus, galėsite pasiūlyti klientui veiksmingą ir įvairią programą.

Baigę šį kursą, dalyviai gebės:

• Pademonstruoti visus Polestar Pilates pratimus, nagrinėtus šiame kurse.

• Pademonstruoti gebėjimus naudotis priedais: kamuoliu (dideliu ir mažu), elastine juosta, izotoniniu žiedu, volu.

• Pademonstruoti gebėjimą atlikti ir mokyti kiekvienos kategorijos pratimus naudojant mažąją įrangą.

• Teisingai nustatyti svarbiausius judesio principus kiekvienam pratimui su rekvizitais.

• Suplanuoti ir pravesti 60 minučių pamoką naudojant mažąją įrangą.

• Atsižvelgdami į kliento fizinę būklę, jo poreikius ir savybes modifikuoti pratimus ant kilimėlio, naudojant skirtingą inventorių.

Seminaro dalyvams po kurso bus išduoti Polestar® Pilates klausytojo sertifikatai.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams, licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminaras skirtas kinezitearpeutams, fzinio aktyvumo specialistams.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 50 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

Seminaras:  Polestar® Pilates Mat PROPS

Kaina – 350 Eur

 

 

 

Seminaro laikas:
Registracija: 9.00 – 9:30
Seminaras: 9:30 – 17:30
Pietų pertrauka: 13:00 – 14:00

Temos:

Polestar pratimų demonstravimas ir analizavimas, tikslai, tiesioginių ir netiesioginių vaizdinių komandų naudojimas, taktilinės komandos. Darbas grupėse.

Praktinis darbas: pratimų analizavimas, panaudojant mažą
įrangą, kuri palengvintų ar apsunkintų pratimą.

Pilateso pamoka ant kilimėlio su nedidele įranga. Sudentų klasė.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.