fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Raumenų hipotonuso priežastys ir korekcijos būdai.

  • Aeromix
€90
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Raumenų hipotonuso priežastys ir korekcijos būdai.

Kodėl lavinamas raumuo neįsijungia į darbą arba jį stiprinant negaunamas norimas efektas? Raumens hipotoniškumo arba neaktyvumo priežaščių gali būti daug. Šiame seminare bus mokoma diferencijuoti raumens hipotoniškumo priežastis, jas pašalinti ir išmokyti raumenį  dirbti efektyviai. Susipažinsite su trigerinio taško raumens skaidulose gydymo metodais, fascijos sutrumpėjimo metodais, nestabilios raumens prisitvirtinimo vietos bei raumens sąaugos diagnostika ir korekcija, sinergistų bei antagonistų hipertonuso bei sinergistų hipersensibilumo diagnostika bei korekcijos būdais.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminaras Raumenų hipotonuso priežastys ir korekcijos būdai skirtas sveikatos specialistams, kineziterapeutams, masažuotojams bei pažangiems treneriams dirbantiems sveikatinimo veikloje bei reabilitacijoje.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 8 ak. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Rekomenduojame įsigyti inventorių fascijų atpalaidavimui (žiūrėti)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.