fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis

  • Aeromix
€75
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis

Moters sveikata – tai 4 vebinarų ciklas suteikiantis koncentruotą informaciją apie svarbiausius veiksnius įtakojančius moters sveikatą: hormonų veiklą, stresą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Šį vebinarų ciklą veda jungtinė lektorių grupė, kurie pateikia 4 skirtingas bei aktualias temas sveikatos specialistams.

,,Hormonų poveikis moters organizmui. Hormonų balansas, fizinis krūvis ir mityba. ”,- dr. biomedicinos mokslų daktarė Egle Kemerytė Ivanauskienė.

Hormonai turi įtakos mūsų organizmo sistemoms, psichologinei būklei ir netgi socialiniam bendravimui.  Yra daug priežasčių, kodėl pakinta organizmo hormonų balansas ir tada  puola ligos, nuovargis, nemiga, nutukimas, depresija, organizmas nesugeba priešintis stresui. Vebinaro metu gilinsime žinias apie tai kokį poveikį hormonai turi moters organizmui, aiškinsimės kaip palaikyti hormonų balansą fizinio krūvio ir mitybos pagalba, apžvelgsime hormonų disbalanso sukeliamas problemas, streso hormonų įtaką organizmui bei alkio, sotumo hormonų funkcijas.

 ,,Kvėpuojamosios pilvo diafragmos struktūriniai ir funkciniai organizmo ryšiai”,- dr. biomedicines mokslų daktarė Brigita Zachovajevienė.

Vebinare bus kalbama apie diafragmos funkcijas ir funkcinius ryšius. Kaip diafragmos disfunkcijos gali turėti įtakos vidaus organų veiklai, kokios sąsajos su kakline ir juosmenine stuburo dalim, kaip diafragmos funkcionavimas lemia žmogaus fizinį ir funkcinį pajėgumą ir galiausiai kaip emocijos lemia diafragmos funkcionavimą ir atvirkščiai.

Vebinaras bus naudingas tiems, kas nori platesniu požiūriu suvokti, kad organizmo vidaus  organai ir atskiros sistemos nedirba izoliuotai ir ką galima pakeisti dirbant tik su diafragma.

,,Vyresnio amžiaus moterų fizinis aktyvumas. Osteoporozė”,- kineziterapeutė, Viko dėstytoja Ramunė Komžienė.

Vienas iš esminių dalykų, lemiančių gerą savijautą vyresniame amžiuje yra fizinis aktyvumas.  Mūsų, sveikatos specialistų tikslas – ugdyti vyresniojo amžiaus žmonių optimalaus fizinio aktyvumo įpročius. Vebinaro metu apžvelgsime vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimo ypatumus, fiziologinius pokyčius, kurie įtakoja fizinį aktyvumą vyresniame amžiuje, susijusias ligas bei fizinio aktyvumo formas, intensyvumą. Kalbėsime apie osteoporozės priežastis bei prevenciją, pateiksime rekomendacijas osteoporozės profilaktikai. Šios žinios reikšmingos dirbant sveikatingume bei reabilitacijoje.

,, Sutrikęs valgymas: kaip atpažinti ir ką patarti klientui”,- gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė.

Terminas „Sutrikęs valgymas“ nėra diagnozė. Jis vartojamas norint parodyti, kiek tam tikras valgymo elgesys gali įtakoti žmonių gyvenimus, ypač moterų (sutrikęs valgymas labiau būdingas moterims, tačiau pasitaiko ir vyrams). Francis Berg, gerai žinoma valgymo sutrikimų specialistė, sutrikusiu valgymu vadina, kai žmogus riboja maistą, alina save nepakankamu valgymu ar badauja, laikosi dietų, persivalgo, t. y. kai jis valgo mažiau ar daugiau nei jo kūnui reikia.

Kineziterapeutai, treneriai dažnai susiduria su mitybos klausimais dirbdami su klientais, tad būtų naudinga susipažinti su intuityvaus valgymo programa, kuri padeda išspręsti problemas, susijusias su maistu ir svoriu, sutrikusio valgymo rekomendacijas, ką akcentuoti ir patarti žmonėms, kaip atpažinti sutrikusį valgymą, plačiau apie ortoreksiją, dietų laikymąsi.

Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams išduosime Fitneso mokymo centras Aeromix kvalifikacijos tobulinimo sertifikatus (10 akad. val.

Video seminaro trukmė – 10 akad. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.