fbpx
close
Paieška

Pilates Polestar

Prestižiniai Pilates trenerio mokymai Lietuvoje kartu su Pilates POLESTAR® mokykla (JAV)! Unikali galimybė įgyti Pilates žinias pagal tarptautinius standartus, Pilates POLESTAR® trenerio sertifikatą , kuris įtraukiamas į tarptautinį registrą. Tarptautinė  Pilates POLESTAR® mokykla buvo įkurta 1992 metais ir yra pasaulinė lyderė švietimo srityje pagal Pilates sistemą.

Pilates POLESTAR® atstovybės dirba daugiau nei 40-yje pasaulio šalių.

Mokymų sistema sudaryta remiantis fizioterapiniu požiūriu į Pilates metodiką, tai sukuria nenutraukiamą ryšį su atstatomosiomis, reabilitacinėmis Pilateso galimybėmis ir užtikrina aukštos kvalifikacijos trenerių paruošimą.

Pilates POLESTAR® atstovybės dirba daugiau nei 40-yje pasaulio šalių.  Pilates  POLESTAR® mokymo centruose buvo paruošta daugiau nei 10 000 sertifikuotų Pilates trenerių, dirbančių fitneso ir medicinos centruose, reabilitacijos centruose, šokių įstaigose visame pasaulyje.

Pilates POLESTAR® yra viena iš nedaugelio PMA (organizacija, kuri kontroliuoja Pilates metodą JAV) patvirtintų mokyklų.

Pilates  POLESTAR® misija

Pilates POLESTAR®   – tarptautinis profesionalų susivienijimas. Profesionalų, kurie remdamiesi pagrįstais moksliniais tyrimais tiria žmogaus kūno judesius, taip pat perduoda savo žinias klientams, siekdami pagerinti jų sveikatą ir gyvenimo kokybę per Pilates ir per gretutinius mokslus apie judesį.

Apie  Pilates  POLESTAR®  prezidentą

Pilates POLESTAR® mokyklos įkūrėjas ir prezidentas – Brent Anderson, filosofijos mokslų daktaras, osteopatas, ortopedas, sertifikuotas PMA treneris, vadovaujantis Pilateso, atstatomosios ir šokio- judesio terapijos specialistas, nacionalinių ir tarptautinių simpoziumų lektorius. Brentas konsultuoja universitetuose, ligoninėse ir reabilitacijos centruose visame pasaulyje. 1989 metais jis įgijo mokslo laipsnį fizinės terapijos srityje (gydomoji kūno kultūra) Kalifornijos universitete, San Franciske ir 2005 metais Majamio universitete apgynė fizinės terapijos daktaro disertaciją, tema „Atstatomasis Pilates poveikis esant chroniškiems juosmeninės dalies skausmams“.

Šiuo metu toliau dėsto Majamio universiteto Fizinės terapijos katedroje. Brentas, remdamasis savo moksline patirtimi bei žiniomis reabilitacijos ir judėjimo srityje, revoliuciniams empiriniams Džozefo Pilateso darbams suteikė galingą mokslinį pagrindą.

Pilates  POLESTAR® vizija

Įtakoti pasaulį per protingą judėjimą, padedant vystytis asmens ir visuomenės sąmoningumui.

Skaitykite apie POLESTAR mokyklą (originalo kalba)

Registracija į POLESTAR PILATES mokymus

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.