fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” II dalis

  • Aeromix
€75
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Vebinarų ciklas ,,MOTERS SVEIKATA” II dalis

Vebinarų ciklas „Moters sveikata“ II dalis – tai 4 vebinarų ciklas suteikiantis koncentruotą informaciją apie svarbiausius veiksnius įtakojančius moters sveikatą: miegą, stresą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Skirtas visiems sveikatos specialistams, treneriams dirbantiems sveikatingume, reabilitacijoje ar pažangiems klientams.

Vebinaro programa:

„Moters mityba nėštumo laikotarpiu“, gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė

Nėštumas – ypatingas moters gyvenimo laikotarpis ir tikras iššūkis jos kūnui. Laukiantis motinos organizmas persitvarko taip, jog galėtų sklandžiai užauginti naują žmogų, jį pagimdyti bei maitinti savo pienu. Šio vebinaro metu apžvelgsite šiuos klausimus ir situacijas: kaip keičiasi nėščiosios kūnas ir jos medžiagų apykaita, maitinimosi rekomendacijos ruošiantis pastoti, nėščiųjų mitybos ypatumai: poreikiai, rekomenduojamas racionas, vengtini produktai, maitinimosi rekomendacijos pasireiškus nėštumui būdingoms būklėms, sportuojanti nėščioji, papildai nėštumo laikotarpiu.

„Moters mityba po gimdymo“, gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė

Šiuolaikinėje visuomenėje pagimdžiusi moteris skatinama kuo greičiau „grįžti į buvusį kūną“ bei atsikratyti „nereikalingų kilogramų“. Ar tai realu? Ar nėštumo metu padidėjusios kūno riebalų atsargos išties yra „nereikalingos“? Kviečiu aptarti moters mitybą ir kūno pokyčius pirmąjį pusmetį po gimdymo, didelį dėmesį skiriant žindymo laikotarpiui. Šio vebinaro metu apžvelgsite šiuos klausimus ir situacijas: maitinimosi rekomendacijos ankstyvuoju periodu po gimdymo, moters kūno pokyčiai po gimdymo, žindymo reikšmė moters sveikatai, mitybos racionas, sportuojanti žindyvė, papildai žindymo laikotarpiu.

„Kvėpuojamosios pilvo diafragmos svarba dubens dugno raumenų aktyvumui ir kryžmeninių klubo sąnarių stabilumui“ – biomedicinos mokslų daktarė Brigita Zachovajevienė

Vebinaro metu buvo kalbama apie diafragamos ir kvėpavimo įtaką dubens dugno raumenims, dubens stabilizavimui. Buvo aiškinamas taisyklingas fiziologinio kvėpavimo mechanizmas ir sąsajos su nugaros skausmais bei diskonfortu.

,,Kodėl aš miegu? „, Sporto medicinos gydytojas Dalius Barkauskas

Trečdalis mūsų gyvenimo praeina keistoje būklėje, kuri vadinama miegu. Galima sakyti, kad mes paliekam savo kūną ir išeinam į kitą-Morfėjaus pasaulį. Miegą įtakoja ne tik biologiniai ritmai, bet ir žmogaus chronotipas. Miegas turi milžinišką įtaką mūsų sveikatai. Yra ištisa medicinos sritis tirianti šią žmogaus būklę-miego medicina. Paskaita skirta visiems, kurie siekia, kad kūnas funkcionuotų optimaliai, kad regeneracijos procesai būtų sklandūs. Aptarsite konkrečias technikas miego optimizavimui ir net kofeino panaudojimą. 

Video seminaro trukmė – 10 akad. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Galimybė įsigyti video vebinarų ciklą ,,MOTERS SVEIKATA” I dalis (įsigyti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.