fbpx
close
Paieška

Bendras

Anatomy Trains in Training (ATinT).

2021 m. balandžio 16-17-18 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
  • Aeromix
€580 €530
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Sutinku su taisyklėmis Noriu gauti naujienlaiškį
Reikalinga sąskaita faktūra
Dalintis
Susisiekite

Anatomijos traukiniai treniravime

Mums didžiulė garbė pristatyti Lietuvoje pakartotinai išskirtinį 3 dienų kursą ,,ANATOMY TRAINS IN TRAINING. AT in T“ (Anatomijos Traukiniai Treniravime), kurį vykdysime kartu su Amerikos mokykla ,,Anatomy Trains”.

Anatomijos Traukiniai Treniravime remiasi knygos autoriumi , mokyklos įkūrėju Tom Myers Anatomijos Traukiniais(Anatomy Trains)  metodika.  Miofascijų meridianai suformuoja apkrovos žemėlapį mūsų kūne, kuris atsiranda dėl tam tikrų mūsų pasitelkiamų judesio šablonų ir šių šablonų sukeliamos apkrovos. Šis kūno žemėlapis turi būti treniruojamas kaip visuma, tačiau turime suprasti ir atskirus šiame žemėlapyje egzistuojančius ryšius.

Koks šio seminaro tikslas:

Nesvarbu, ar Jūs esate asmeninis treneris, sveikatingumo mokytojas, fizioterapeutas, kineziterapeutas ar ekspertas bet kokioje sporto/ fitneso srityje, seminaras ,, Anatomy Train in Training”  suteiks naują požiūrį į judėjimą, pratimus bei treniravimą. Seminaro dėstytojas Ari -Pekka Lindberg yra Anatomijos Traukinių mokytojas ir vienintelis sertifikuotas Anatomijos Traukinių Treniravime instruktorius pasaulyje.

Apie Anatomijos Traukinius

Anatomijos Traukiniai, suformuluoti autoriaus ir kūno trenerio Tom Myers 1990, apjungia individualius raumenis į funkcinius blokus, o tai lemia geresnius terapijos ir treniravimo rezultatus. Anatomijos Traukiniai siūlo pasaulines studijas įvairiems sveikatos profesionalams, terapeutams, asmeniniams  treneriams, masažuotojams, atletams, jogos bei pilateso mokytojams, osteopatams ir chiropraktikos specialistams, visiems, ką domina ilgalaikiai pokyčiai biomechanikoje. Anatomijos Traukiniai taip pat siūlo disekcijos studijas bei Struktūrinės Integracijos  sertifikaciją per 500 valandų trukmės programą (ATSI), sukurtą Tom Myers.

Apie Tom Myers

,,Susiekite savo akis su širdimi ir rankomis“ ,- sako Tom Myers yra Anatomijos Traukinių autorius (Elsevier, 2001, 2009, 2014), Fascial release for Structural Balancebendra-autorius (North Atlantic, 2010, 2017), daugybės straipsnių, surinktų į knygas Body3The Anatomist‘s CornerStructural Integration:Collected Articles, autorius. Jis taip pat išleido daugiau nei 35 DVD ir daugybę vebinarų, skirtų vizualiniam  tyrimui, fascijų atpalaidavimui bei praktiniam informacijos apie fascijas pritaikymui. Daugiau skaitykite www.anatomytrains.com

Dalyvių atsiliepimai

Cheryl Callard, asmeninė trenerė ,,Margaret River”: ,,AP  Lindberg yra nuostabus dėstytojas, o jo žinios ir pateikimo metodai tiesiog puikūs“.

Mandy Collins, asmeninė trenerė ,,Perth”: „Tikrai rekomenduoju  šitą seminarą, puiki patirtis, glaustos ir detalios prezentacijos ir vizualinė raiška, kurios tikrai padės mano klientams“.

Sandy Corcoran, struktūrinės integracijos praktikė ir masažo terapeutė ,,Sydney”: „Anatomijos lygis buvo nuostabus, taip pat pratimai bei judesiai, paaiškinantys judesius, skirtus fascijų atpalaidavimui, kuriuos galiu iš karto atlikti su savo klientais.Vienas geriausių vadovėlių, kokį esu gavusi seminarų metu, jame kiekvienas atras sau aktualios informacijos.“

Skaitykite straipsnį ,,Revoliucinis anatominių traukinių metodas keičia suvokimą apie fitnesą“ (skaityti)

Atsiliepimai apie įvykusį seminarą ,,AT in T“ (skaityti)

Tvarkaraštis pdf formatu

Registracija: 8.15-9.00

Seminaras: 9.00-17.00

Pietų pertrauka: 13.00-14.00

Seminaro programa:

Seminaro kursas ,,Anatominiai traukiniai treniravime” apima teoriją ir praktiką organizuojant bendrus mankštos pratimus ir formuluojant individualius pratimus skirtingiems žmonėms. Taip pat, AT in T paaiškina, kaip atlikti apšilimo pratimus ir tuo pačiu pagerinti neuro fascijų funkcionavimą bei išvengti traumų.

Mes aptarsime fasciją kaip visą kūną apimančią organų sistemą, kuri pasiduoda treniravimui, save regeneruoja ir išlaiko mūsų kūno formą. Remdamiesi dabartiniais tyrimais, pasigilinsime į fascijų sistemą bei peržvelgsime Tom Myers suformuluotą revoliucinį fascijinių ryšių su kūno raumenimis žemėlapį- Anatominių Traukinių Miofascijų meridianus.

Šis kursas apima naujausius tyrimų duomenis, aktualius šių dienų treneriams. Formavimas, sužalojimų rekonstrukcija, jėgų perdavimas, posturalinės kompensacijos, atsakas į įvairius tempimo būdus, elastingumas, fascijų neurologija, drėkinimas ir senėjimo procesai, fascijų skausmas. Visi šie procesai vyksta tarpląstelinėje skaidulų terpėje ir muko-poli-sacharidiniame audinių dangale.

Pamatykite ir pajuskite skirtingus fascijinio audinio sluoksnius, supraskite visus fascijų elementus bei jų savybes. Sužinokite, kaip senso-motorinė amnezija gali iš mūsų atimti jėgas, koks svarbus poilsis sveikiems audiniams išlaikyti, ir kaip visi fascijiniai audiniai generuoja viso kūno judėjimą.

Anatominiai Traukiniai Treniravime, sukurti Anatominių Traukinių sertifikuoto specialisto, Ari-Pekka (AP) Lindberg, remiasi revoliuciniu Tom Myers fascijinių ryšių žemėlapiu. Šis kursas pateikia naujausius tyrimų duomenis, aktualius sužalojimų rekonstrukcijai, jėgų perdavimui, posturalinėms kompensacijoms, atsakui į įvairius tempimo būdus, elastingumui, fascijų neurologijai, drėkinimui ir senėjimo procesams.

AT in T siūlo 4-D neuro-miofascijinį požiūrį į kūno judėjimą, kuris apima testavimą bei funkcionalumo ir kūno darbo (performance) lavinimą. Įgykite naujus bei jaudinančius gebėjimus, kurie leis formuluoti ir vystyti bet kuriam klientui tinkančius individualius pratimus.

 

 

Apmokėjimas tik išankstinis. Norint mokėti grynais reikia atvykti pas mus .

Galimas apmokėjimas dalimis sumokant pilną sumą iki kovo 15 d. Dėl galimybės apmokėti dalimis rašykite mums el paštu: info.aeromix@gmail.com

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2021 m. kovo 15 d. Kaina nuo 2021 m. kovo 16 d.
ANATOMY TRAINS IN TRAINING.  2021 m.  balandžio 16-17-18 d. 530 Eur 580 Eur.

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!