fbpx
close
Paieška

Polestar seminarai

Comprehensive Studio Polestar® Pilates (Pilnas studijinis kursas)

2021 m. rugpjūčio 7-8, spalio 9-10, gruodžio 4-5, 2022 m. vasario 5-6, balandžio 2-3 d., gegužės 28-29 d.
 • Aeromix
 • Aeromix
€2430
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Reikalinga sąskaita faktūra Noriu gauti naujienlaiškį
Dalintis
Susisiekite

Studijinis Pilates kursas suteikia visišką supratimą Pilates metodo bei žinių, gebėjimų ir įgūdžių rinkinį, būtinų sėkmingam darbui studijoje! Išmoksite vieno iš svarbiausių – TESTAVIMO (Polestar Pilates Screening TM) bei darbo su PILATES ĮRANGA: Reformer, Trapeze Table, Chair, Ladder Barrel, Spine Corrector, o taip pat ant kilimėlio ir su Pilates priemonėmis principus.

Mokymus sudaro šeši moduliai po dvi dienas, viso 12 dienų (vienas modulis 16 valandų).

Jeigu jūs galvojate apie asmeninio Pilates trenerio karjerą arba, jau turėdami patirties Pilates trenerio darbe, ieškote naujų savo veiklos gerinimo galimybių norėdami praplėsti ir struktūrizuoti turimas žinias, Studijinio Pilates kursas skirtas Jums.

Ilgalaikis mokymas (vidutiniškai kursas trunka 8-10 mėnesius) suteikia galimybę nuosekliai įsisavinti informaciją, sukaupiant ir nugludinant dėstymo meistriškumą bei ištobulinant asmeninę praktiką.

Vienas iš svarbiausių Studijinio Pilates kurso privalumų – fitness-testo naudojimas (Polestar Pilates Screening TM), kurio dėka įvertinama funkcinė kliento būklė, gauta informacija analizuojama ir tokiu pagrindu sudaroma optimali treniruočių programa, įskaitant kliento sveikatos būklę ir asmeninius tikslus.

Kiekvienas Studijinio Pilates modulis sudarytas iš:

 • teorinės medžiagos (anatomijos, dėstymo teorijos ir metodikos paskaitos)
 • praktinės dalies (išstudijavimas, atlikimo technikos įsisavinimas, pratimų mokymo apmokymas su Pilates įranga)
 • fitness-testavimas (funkcinių kliento galimybių įvertinimas ir analizė, tikslų nustatymas, pratimų sekos ir progresijų, atitinkančių Polestar Pilates principus, sudarymas)

„Polestar Judėjimo Principai“ video seminaras turi būti išklausytas prieš pradedant pagrindinį mokymą!

Studijinio Pilates kurso mokymų eigoje išmoksite virš 150 pratimų, o taip pat begalę jų variacijų ir modifikacijų panaudojant reformerį (Reformer), stalą – trapeciją (Trapeze Table), Pilates kėdę (Chair Pilates), statinaites su kopėtėlėm (Ladder Barrel), stuburo korektorių (Spine Corrector), o taip pat pratimus ant kilimėlio.

Pabaigę kursą jūs mokėsite:

 • nustatyti kliento funkcinę būklę ir pasirengimo krūviui lygį, parinkti efektyviausius pratimus,
 • darbo su didele įranga: Reformer, Trapeze Table, Chair, Ladder Barrel, Spine Corrector, o taip pat ant kilimėlio ir su Pilates priemonėmis principus,
 • įrangos naudojimo saugumo technikos ir techninio aptarnavimo taisykles,
 • teisingai atlikti visus pratimus ir jų modifikacijas,
 • spręsti praktines užduotis, konkretiems pavyzdžiams sudaryti funkcinio atstatymo planus,
 • modifikuoti bazinius pratimus atsižvelgiant į klientų galimybes.

Baigimo dokumentai:

Tarptautinis „Polestar Pilates“ klausytojo sertifikatas (JAV), pripažintas visame pasaulyje.

Dėmesio! Visas mokymas sudarytas iš Polestar Judėjimo Principų ir 6-ių Studijinio kurso modulių. Seminaras ,,Polestar Judėjimo Principai“ turi būti išklausytas prieš pradedant mokymus 1-ame Studijinio kurso modulyje.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

**Į kainą neįskaičiuoti Pilates  POLESTAR®   baigiamojo egzamino mokesčiai, daugiau apie Pilates  POLESTAR®  egzaminą, jų eigą ir mokestį  suteiksime kurso metu).

Dėmesio!

Galima mokėti už visą kursą arba dalimis už kiekvieną dalį atskirai. (žr. kainų lentelę).

Norint mokėti visą sumą ir užsiregistruoti, galima  sumokėti avansą – 250 eurų.  Sumokėjusiems avansą, jį užskaitysime už seminarą ,,Judėjimo principai  Pilates  POLESTAR® “ ir registraciją į visus modulius, gausite prisijungimus prie seminaro ,,Judėjimo principai „video peržiūros. Likusią sumą galėsite sumokėti prieš seminarą.

Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją.

 1. Comprehensive Studio Pilates  POLESTAR®  (visas kursas, mokant iškart visą sumą)  – 2430 Eur
 2. Judėjimo principai  Pilates  POLESTAR®, video formatu – 150 Eur  (ši kaina tiems , kas dalyvauja Pilates  POLESTAR®  mokymuose)
 3. Comprehensive Studio Pilates  POLESTAR®  kiekvienas Modulis  – 400 Eur

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.