fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Aeromix Movement Weekend

2024 m. rugsėjo 14 - 15 d.
Rugsėjo 14 d. - Gym Plius, Priegliaus g.1, Vilnius / Rugsėjo 15 d. - Vilnius Grand Resort.
 • Aeromix
€220 €200
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

Aeromix Movement Weekend

Energijos, įkvėpimo ir žinių pliūpsnis visam sezonui! Renginys ,,Aeromix Movement Weekend” tai tikras profesionalaus judesio, naujų įgūdžių, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas!

Susirinks sveikatingumo treneriai, sporto entuziastai iš visos Lietuvos, kad galėtų tobulinti savo įgūdžius ir mokytis iš bendraminčių. Šis aukščiausio lygio susitikimas bus unikali galimybė dalyviams praplėsti savo žinias apie natūralų judėjimą, mobilumą, funkcines ir pilates treniruotes, išbandyti ,,BodyArt” , Prana” koncepcijas, turėti galimybę dalyvauti pamokose, kurias ves pasaulinio lygio treneriai, turintys ilgametę patirtį treniravime.

Svečiuose profesionalūs mokytojai iš užsienio, geidžiamiausi pranešėjai Europoje, turintys ilgametę patirtį sveikatingumo veikloje – Alessandro Muo (Italija), Robert Steinbacher (Šveicarija) bei treneriai-ekspertai iš Lietuvos, Airijos dalinsis savo ilgamete patirtimi – Agnė Buta ir Joana Malakauskienė.

Taigi, pasižymėkite savo kalendoriuje ir prisijunkite prie mūsų šį savaitgalį. Išvyksite kupini energijos, įkvėpimo ir pasiruošę priimti naujus iššūkius savo treniruočių praktikose.

AEROMIX MOVEMENT WEEKEND susideda iš dviejų dienų:

PIRMA DIENA ,,Workshop”, rugsėjo 14 d., Gym plius, Priegliaus 1., Vilnius.

ANTRA DIENA ,,Renginys”, rugsėjo 15 d., ,,Vilnius Grand Resort” viešbutyje, Ežeraičių gtv.2, Vilniaus r. 13 km nuo Vilniaus centro.

Renginio partneriai:

Skaitykite atsiliepimus iš renginio ,,Aeromix Movement Weekend-2023″ (skaityti)

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

PIRMA DIENA – Workshop, rugsėjo 14 d. (Gym plius, Priegliaus 1, Vilnius)

Ieškote seminaro, kuris pakeltų Jūsų treniruotes į aukštesnį lygį? Pristatome STAIGMENĄ,  visos dienos mokymus, kuriuos ves 2 tarptautinio lygio profesionalai, turintys ilgametę patirtį sveikatinimo srityje, vieni iš geidžiamiausių prezenterių Europoje, Alessandro Muo (Italija) ir Robert Steinbacher (Šveicarija), kurie skleisdami gerą energiją ,,nuraus stogą“  ir ,,nuramins” visus dalyvaujančius.

Workshop skirtas grupinių treniruočių ir asmeniniams treneriams, sveikatos specialistams, kuris suteiks galimybę susipažinti su naujais mokymo būdais ir tendencijomis, praktikuoti naujas idėjas ir metodus, kas padidintų treniruočių efektyvumą.

Workshop gali būti naudingas tiems treneriams, kurie dar neturi daug patirties ar pažengusiems treneriams, kurie nori išplėsti savo žinias ir gebėjimus. Seminare išgirsite profesionalų iš sporto industrijos patirtis, galėsite mokytis iš jų geriausių patarimų.

PROGRAMA:

 • 9.30 – 10.00  Dalyvių registracija.
 • 10.00 – 12.00 WORKSHOP BODY ART CONTACT   (Robert Steinbacher).
 • 12.00 – 13.30 WORKSHOP TCM   (Robert Steinbacher).
 • 13.30 – 14.15 Pietų pertrauka.
 •  14.15 – 15.15  MASTER CLASS FUNCTIONAL STEP (Alessandro Muo)
 • 15.15 – 15.30  Pamokos analizė.
 • 15.30 – 16.30  MASTER CLASS TOTAL BODY CONDITIONING  (Alessandro Muo)
 • 16.30 – 17.00 Pamokos analizė. 

Workshop pamokų aprašymas:

BODYART CONTACT (Robert Steinbacher)

Visose BodyArt  treniruočių koncepcijose derinami funkcinių jėgos treniruočių, jogos, čigongo, šokio ir terapijos pratimai su harmonizuojančiu mūsų kvėpavimo srautu. Šis BodyArt mini seminaras su viena meistriškumo klase, kurioje susipažinsite su pagrindinėmis pozicijomis, mokysitės lietimo komandų  koreguojant pozicijas, kas labai svarbu atliekant judesius! Tai labai profesionalus mokymo būdas treneriams, asmeniniams treneriams ar Body mind instruktoriams!

TCM (Robert Steinbacher)

 Workshop paremtas tradicinės kinų medicinos filosofija. Robert praves trumpas dvi pamokas YIN YANG, kalbės apie 5 elementus, dienovidinius ir žmogaus sistemos energiją. Supažindins Jus, kaip dirbti su energija ir kaip veikia žmogaus kūnas pagal seną senovės filosofiją ir senovišką kinų mediciną.

FUNCTIONAL STEP (Alesandro Muo)

Kūno svorio funkcinė treniruotė naudojant Step platformą. Sukurta pagal muziką, tačiau dėmesys sutelkiamas į funkcinį progresą nuo pagrindinių judesių iki integruotų. Šį metodą lengva naudoti ir be muzikos, kad būtų galima sukurti nuo lengvų iki sudėtingų sekų, pagrįstų natūralia funkcinių judesių eiga.

TOTAL BODY CONDITIONING (Alessandro Muo)

 Jėgos lavinimo metodas naudojant papildomą inventorių, laisvus svorius, sutelktas į judėjimo įgūdžių ugdymą, siekiant išlaikyti pusiausvyrą tarp raumenų grandinių.  Aukšto intensyvumo treniruočių ieškosime pasitelkiant kūno samoningumą, ryšį tarp sinergistų ir antagonistų.

 

ANTRA DIENA  – RENGINYS, rugsėjo 15 d. ,,Vilnius Grand Resort” viešbutyje, Ežeraičių gtv.2, Vilniaus r. ,13 km nuo Vilniaus centro.

Renginys – tikras profesionalaus judesio, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas! Energijos, įkvėpimo ir žinių pliūpsnis visam sezonui!

Erdvioje salėje visą dieną vyks BodyArt, Prana, dynamic stretch, pilates, dynamic postural, body in action, slow dance  treniruotės. Paskyrę dieną aktyviam mokymuisi ir viena kitą vejančioms treniruotėms, žmonės išsineša ne tik gilesnes žinias ir naujus iššūkius. Bendraminčių būry jie dalinasi mintimis, pasisemia naujų idėjų, pasikrauna „baterijas“ ir sulaukia palaikymo bei įkvėpimo naujiems sumanymams. Tad nors fiziškai diena intensyvi, dalyviai į namus grįžta pailsėję ir kupini jėgų vėl kibti į darbus bei pasiruošę nuversti kalnus.

Svečiuose profesionalūs mokytojai iš užsienio, geidžiamiausi pranešėjai Europoje, turintys ilgametę patirtį sveikatingumo veikloje – Alessandro Muo (Italija), Robert Steinbacher (Šveicarija) bei treneriai-ekspertai iš Lietuvos, Airijos dalinsis savo ilgamete patirtimi – Agnė Buta ir Joana Malakauskienė.

Šis renginys yra puiki proga visiems praktikuoti kartu su profesionalais, susipažinti su kitais treneriais, dalintis patirtimi ir išbandyti naujas treniruočių technikas. Tai yra puiki galimybė tobulėti ir pasiekti aukščiausią lygį savo treniruočių praktikose.

Programa yra subalansuota, kad atitiktų skirtingų pasiruošimo lygių dalyvių poreikius, pradedant nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, puiki proga pagilinti savo žinias ir įgūdžius, patiks visiems, tiek patyrusiems, tiek sporto entuziastams, norintiems geriau pajusti savo kūną, giliau įkvėpti ir atsipalaiduoti.

Renginys vyks nuostabiame viešbutyje, gamtos apsuptyje, renginio metu vaišinsimės kava ir arbata, pietausime erdviame restorane. Tik renginio dalyvių laukia specialios nuolaidos ir dovanos, staigmenos su išties vertingais prizais. Po renginio visiems dalyviams bus galimybė atsipalaiduoti SPA zonoje po intensyvios treniruočių dienos.

PROGRAMA:
Laikas Pamokos pavadinimas Pranešėjas
10.00-10.45 BODYART MYOFASCIAL Robert Steinbacher
10.45-11.00 Pertrauka
11.00-11.45 BODY IN ACTION Alessandro Muo
11.45-12.00 Pertrauka
12.00-12.45 YOGA DANCE  FLOW Agne Buta
12.45-13.30 Pietų pertrauka
13.30-14.15 FLOW PILATES Joana Malakauskienė
14.15-14.30 Pertrauka
14.30-15.15 PRANA Robert Steinbacher
15.15-15.30 Pertrauka
15.30-16.15 STRETCH FOR STRENGTH Alessandro Muo
16.15-16.30 Baigiamoji dalis

 

Pamokų aprašymai:

Flow PILATES (Joana Malakauskienė)

Judesio grakštumo, dinamikos ir jėgos sujungimas į vieną visumą, panaudojant svarbiausius Pilates metodikos principus: kontrolę, kvėpavimą, plastiškumą, aktyvuojant kūno centro raumenis. Įgaukite naujų įgūdžių Joanos Pilates vedamoje  pamokoje!

BODY IN ACTION (Alessandro Muo)

Funkcinė treniruotė naudojant tik savo kūno svorį, sudarant 32 dūžių choreografijos sekas, skirtas pusiausvyrai, koordinacijai lavinti siekinat pagerinti jėgą, sąnarių paslankumą, kontroliuojant savo kūną ir vadovaujantis funkciniu požiūriu.

STRETCH FOR STRENGTH (Alessandro Muo)

Lavinsime lankstumą, sąnarių paslankumą, jėgą atlikdami įvairius judesius stovint bei sėdint ant kilimėlio, skambant lėtai muzikai.

YOGA DANCE FLOW (Agnė Buta)

Pamoka sudaryta iš tempimo, skirtų mobilumui lavinti funkcinių pratimų. Kiekvienas judesys atliekamas pagal choreografijos seką, tai tarsi nenutrūkstamas funkcinių pratimų, dinamiškų judesių šokis. Agnė moka stebinti, tad kviečiame išbandyti!

PRANA (Robert Steinbacher)

Prana yra galingas kovos menų, qi movement, joga, bodyart, šokio ir unikalių terapinių pratimų derinys. Treniruotės esmė yra kvėpavimo darbas ir meditacija. Būkite tėkmėje su savo kvėpavimu.  Su Prana sumažinkite stresą ir įgykite daugiau meilės sau. Išbandydami šią pamoką ir atraskite savimonės ir judesio ryšį.

BODYART MYOFASCIAL (Robert Steinbacher)

 BODYART pamokoje  dirbama su 5 pagrindinėmis žmogaus kūno miofascialinėmis linijomis ir jos derinys nuo dinaminių pratimų iki izometrinių miofascialinių pozicijų. BODYART – tai jūsų kelionė į kūno ir proto pusiausvyrą.

Specialus pasiūlymas WORKSHOP dalyviams, kuris vyks rugsėjo 14 d.:

! Speciali kaina dalyvauti renginyje ,,RENGINYS” rugsėjo 14 d., kaina tik 30 e.

! Speciali nuolaida apsigyventi viešbutyje ,,Vilnius Grand Resort” rugsėjo 13-14-15 d, kuriame vyks renginys  (1 arba 2 naktys). Viešbučio gyventojams nauja SPA erdvė –nemokamai.

! Vakarienė ,,Pabūkime visi kartu” po seminaro viešbutyje, rugsėjo 14 d., 19.00 val. kaina 35 e žmogui (švediškas stalas).

! Pietūs renginio metu, rugsėjo 15 d. – 20 Eur. (kava/arbata, karštas patiekalas, vištiena/žuvis, bufetas).


Specialus pasiūlymas Renginio dalyviams, rugsėjo 15 d.:

! Apsilankymas SPA zonoje tik už 25 Eur., įeina pirtys, baseinas, įskaičiuotas apsilankymas aromaterapijos erdvėje/apsilankymu himalajų druskos erdvėje.

! Pietūs renginio metu, rugsėjo 15 d. – 20 Eur. (kava/arbata, karštas patiekalas: vištiena/ žuvis, bufetas).

! Suteikiama 20% nuolaida spa procedūroms.

! Speciali nuolaida (15%)  renginio dalyviams apsigyventi viešbutyje  ,,Vilnius Grand Resort„.

Kambarių rezervacija (pusryčiai įskaičiuoti).

Rezervuoti kambarius: https://vilniusgrandresort.com/

Nuolaida galioja rugsėjo 13-14-15 dienomis. Prieš atsiskaitymą reikės įvesti kodą. Su kodu bus pritaikyta 15 proc. nuolaida. Nuolaidos kodą: Aeromix renginys.

Dovanos

Kiekvienam renginio dalyviui bus išduodamas DALYVIO SERTIFIKATAS bei rėmėjų dovanos. Dovanų maišelį su sertifikatu bus galima atsiimti prie staliuko ,,DOVANOS“.

Kavos, arbatos pertraukėlė:

Kavos pertraukėlė vyks nuo 12.45 iki 13.30 val. – pietų pertraukos metu. Maloniai kviesime išgerti puodelį kavos ar arbatos!

Filmavimas:

 • Fimuoti renginio metu draudžiama.
 • Renginio metu bus galimybė už papildomą mokestį įsigyti renginio vaizdo medžiagą

 

Kaina iki rugsėjo 01 d. ir po rugsėjo 1 d.

 1. Workshop  rugsėjo 14 d. (Gym Plius, Priegliaus 1) – 170/180 Eur
 2. Renginys  rugsėjo 15 d. (Vilnius Grand Resort) –70/80 Eur
 3. Dviejų dienų renginys, rugsėjo 14-15 d. – 200/220 Eur
 4. Grupei žmonių taikomos nuolaidos! Rašykite: info@aeromix.lt

Mokestis:

 •  Bilietus į „AEROMIX MOVEMENT WEEKEND“ galima įsigyti sumokėjus mokestį pavedimu arba renginio dieną. Sumokėjusiems pavedimu, bilietai  bus išduodami renginio dieną prie staliuko ,,IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS“.
 • Dėl nuolaidų grupėms kreipkitės tiesiogiai į organizatorius.

 

 • Renginio dalyviams draudžiama:

*Filmuoti.

*Platinti ir pardavinėti audio ir video produkciją.

*Platinti reklaminę medžiagą iš anksto nesuderinus su konvencijos organizatoriais.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.