fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Aeromix Movement Weekend

2023 m. rugsėjo 16 - 17 d.
Rugsėjo 16 d. - Goodlife sporto klubas. Priegliaus g.1, Vilnius / Rugsėjo 17 d. - Vilnius Grand Resort.
  • Aeromix
€210

Aeromix Movement Weekend

Energijos, įkvėpimo ir žinių pliūpsnis visam sezonui! Šiais metais ,,Aeromix” švenčia 25 metų jubiliejų! Kviečiame švęsti kartu, dalyvaujant dviejų dienų renginyje – Aeromix Movement Weekend, kuris tikras profesionalaus judesio, naujų įgūdžių, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas!

Susirinks sveikatingumo treneriai, sporto entuziastai iš visos Lietuvos, kad galėtų tobulinti savo įgūdžius ir mokytis iš bendraminčių. Šis aukščiausiojo lygio susitikimas bus unikali galimybė dalyviams praplėsti savo žinias apie natūralų judėjimą, mobilumą, funkcines ir pilates treniruotes, išbandyti ,,Animal bei Natural Movement” koncepcijas, turėti galimybę dalyvauti pamokose, kurias ves pasaulinio lygio treneriai, turintys ilgametę patirtį treniravime.

Svečiuose profesionalūs mokytojai iš saulėtosios Italijos ir Ispanijos, geidžiamiausi pranešėjai Europoje, turintys ilgametę patirtį sveikatingumo veikloje – Lorenzo Sommo (Italija), Israel Mallebre (Ispanija) bei treneriai-ekspertai iš Lietuvos, Airijos dalinsis savo ilgamete patirtimi – Agnė Buta, Kristina Zaičenkovienė, Joana Malakauskienė.

Taigi, pasižymėkite savo kalendoriuje ir prisijunkite prie mūsų šį savaitgalį. Išvyksite kupini energijos, įkvėpimo ir pasiruošę priimti naujus iššūkius savo treniruočių praktikose.

AEROMIX MOVEMENT WEEKEND susideda iš dviejų dienų:

PIRMA DIENA ,,Workshop”, rugsėjo 16 d., Goodlife sporto klube, Priegliaus 1., Vilnius.

ANTRA DIENA ,,Renginys”, rugsėjo 17 d., ,,Vilnius Grand Resort” viešbutyje, Ežeraičių gtv.2, Vilniaus r. 13 km nuo Vilniaus centro.

Renginio partneriai:

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

PIRMA DIENA – Workshop, rugsėjo 16 d. (Goodlife sporto klubas, Priegliaus 1, Vilnius)

Ieškote seminaro, kuris pakeltų Jūsų treniruotes į aukštesnį lygį? Pristatome STAIGMENĄ,  visos dienos mokymus, kuriuos ves 2 tarptautinio lygio profesionalai, turintys ilgametę patirtį sveikatinimo srityje, vieni iš geidžiamiausių prezenterių Europoje, Lorenzo Sommo (Italija) ir Israel Mallebre (Ispanija), kurie skleisdami pietietišką energiją ,,nuraus stogą“ visiems dalyvaujantiems.

Workshop skirtas grupinių treniruočių ir asmeniniams treneriams, sveikatos specialistams, kuris suteiks galimybę susipažinti su naujais mokymo būdais ir tendencijomis, praktikuoti naujas idėjas ir metodus, kas padidintų treniruočių efektyvumą.

Workshop gali būti naudingas tiems treneriams, kurie dar neturi daug patirties ar pažengusiems treneriams, kurie nori išplėsti savo žinias ir gebėjimus. Seminare išgirsite profesionalų iš sporto industrijos patirtis, galėsite mokytis iš jų geriausių patarimų.

 

PROGRAMA:

9.30-10.00 Dalyvių registracija
10.00-11.00 MASTER CLASS  ,,POWERFULL BEAST” Israel Mallebre
11.00-11.30 Pamokos analizė
11.30-12.30 MASTER CLASS ,,GROW” Israel Mallebre
12.30-13.00 Pamokos analize
13.00-14.00 Pietų pertrauka
14.00-15.00  MASTER CLASS ,,FUNCTIONAL STEP Lorenzo Sommo
15.00-15.30 Pamokos analize
15.30-16.30 MASTER CLASS ,,FUNCTIONAL CHAINS Lorenzo Sommo
16.30-17.00 Pamokos analizė
17.00 Sertifikatų įteikimas

 

Pamokų aprašymas:

POWERFULL BEAST (Israel Mallebre)

,,Vaikščiojimas keturiomis galūnėmis” judesių mokymas įvairiomis formomis turi labai daug privalumų. Taigi aš ir toliau tyrinėju šiuos privalumus ir plėtoju sveikatinimo aplinkoje, ką mokslas jau įrodė naujausiais tyrimais. Užsiėmimų metu sužinosite apie kai kurias skirtingas jo formas ir pritaikymą fiziniam lavinimui. Savyje atrasite patį galingiausią žvėrį!

GROW (Israel Mallebre)

„Grow“ yra naujas fizinio ugdymo metodas per judesius. Skirtas visapusiškam kūno ir jo funkcijų lavinimui. Sužinosite apie skirtingus judesių perėjimus ir kaip sklandžiai sujungti judesius, kad būtų pasiektas viso kūno funkcinis lavinimas. Išnagrinėkite funkcinį judėjimą iš naujų perspektyvų ir tobulėkite!

FUNCTIONAL STEP (Lorenzo Sommo)

Kūno svorio funkcinė treniruotė naudojant Step platformą. Sukurta pagal muziką, tačiau dėmesys sutelkiamas į funkcinį progresą nuo pagrindinių judesių iki integruotų. Šį metodą lengva naudoti ir be muzikos, kad būtų galima sukurti nuo lengvų iki sudėtingų sekų, pagrįstų natūralia funkcinių judesių eiga.

FUNCTIONAL CHAINS (Lorenzo Sommo)

Tai Neuroraumeninės jėgos treniruotės. Jėgos lavinimo metodas sutelktas į judėjimo įgūdžių ugdymą, siekiant išlaikyti pusiausvyrą tarp raumenų grandinių. Darbas su trimačiu kūno matymu. Aukšto intensyvumo treniruočių ieškosime pasitelkiant kūno samoningumą, ryšį tarp sinergistų ir antagonistų stabilizuojančių raumenų.

 

ANTRA DIENA  – RENGINYS, rugsėjo 17 d. ,,Vilnius Grand Resort” viešbutyje, Ežeraičių gtv.2, Vilniaus r. ,13 km nuo Vilniaus centro.

Renginys – tikras profesionalaus judesio, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas! Energijos, įkvėpimo ir žinių pliūpsnis visam sezonui!

Erdvioje salėje visą dieną vyks dynamic stretch, pilates, dynamic postural, ,,Natural movement”, ,,Animal Movement”  treniruotės. Paskyrę dieną aktyviam mokymuisi ir viena kitą vejančioms treniruotėms, žmonės išsineša ne tik gilesnes žinias ir naujus iššūkius. Bendraminčių būry jie dalinasi mintimis, pasisemia naujų idėjų, pasikrauna „baterijas“ ir sulaukia palaikymo bei įkvėpimo naujiems sumanymams. Tad nors fiziškai diena intensyvi, dalyviai į namus grįžta pailsėję ir kupini jėgų vėl kibti į darbus bei pasiruošę nuversti kalnus.

Svečiuose profesionalūs mokytojai iš saulėtosios Italijos ir Ispanijos, geidžiamiausi pranešėjai Europoje, turintys ilgametę patirtį sveikatingumo veikloje – Lorenzo Sommo (Italija), Izrael Mallebre (Ispanija) bei treneriai-ekspertai iš Lietuvos ir Airijos dalinsis savo ilgamete patirtimi Agnė Buta, Kristina Zaičenkovienė ir Joana Malakauskienė.

Šis renginys yra puiki proga visiems praktikuoti kartu su profesionalais, susipažinti su kitais treneriais, dalintis patirtimi ir išbandyti naujas treniruočių technikas. Tai yra puiki galimybė tobulėti ir pasiekti aukščiausią lygį savo treniruočių praktikose.

Programa yra subalansuota, kad atitiktų skirtingų pasiruošimo lygių dalyvių poreikius, pradedant nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, puiki proga pagilinti savo žinias ir įgūdžius, patiks visiems, tiek patyrusiems, tiek sporto entuziastams, norintiems geriau pajusti savo kūną, giliau įkvėpti ir atsipalaiduoti.

Renginys vyks nuostabiame viešbutyje, gamtos apsuptyje, renginio metu vaišinsimės kava ir arbata, pietausime erdviame restorane. Tik renginio dalyvių laukia specialios nuolaidos ir dovanos, staigmenos su išties vertingais prizais. Po renginio visiems dalyviams bus galimybė atsipalaiduoti SPA zonoje po intensyvios treniruočių dienos.

PROGRAMA:
Laikas Pamokos pavadinimas Pranešėjas
10.00-10.45 PILATES DYNAMIC Lorenzo Sommo
10.45-11.00 Pertrauka
11.00-11.45 ANIMAL FLOW Israell Mallebre
11.45-12.00 Pertrauka
12.00-12.45 MOBILITY FLOW Agne Buta
12.45-13.30 Pietų pertrauka
13.30-14.15 BODY FLOW&CONTROL Joana Malakauskienė
14.15-14.30 Pertrauka
14.30-15.15 DYNAMIC FUNCTIONAL MOVEMENT Israel Mallebre
15.15-15.30 pertrauka
15.30-16.15 NATURAL MOVEMENT Lorenzo Sommo
16.15-16.30 pertrauka
16.30-17.15  PILATES FLOW Kristina Zaičenkovienė
17.15  GIMTADIENIO TORTAS

 

Pamokų aprašymai:

Body&Flow Control (Joana Malakauskienė)

Pamoka susideda iš skirtingų judesio elementų, pamokos bei treniruočių koncepcijos, kurioje persipina Pilates, Jogos, Animal flow judesiai, atliekant juos dinamiškai ir lengvai. Judėsite lengvos muzikos erdvėje, kuri leis panirti į vientisą judesių ritmą, sujungiant juos į dinamišką choreografiją. Joana yra didelė Deep Sensational House muzikos gerbėja, kas pamokos stiliui suteiks patrauklumo.

Pilates Flow (Kristina Zaičenkovienė)

Pilates pamoka skirta šonkaulių lanko mobilumui, pereinant judesiais per visas miofascijines grandines  siekant kūno laisvumo, lengvumo pojūčio pajautimo. Kristina visada stebina savo kūrybiškumu, tad pasimėgaukite Pilates pamoka!

Molility Flow (Agnė Buta)

Pamoka sudaryta iš tempimo, skirtų mobilumui lavinti funkcinių pratimų. Kiekvienas judesys atliekamas pagal choreografijos seką, tai tarsi nenutrūkstamas funkcinių pratimų, dinamiškų judesių šokis. Agnė moka stebinti, tad kviečiame išbandyti!

Animal Flow (Israel Mallebre)

Atraskite nepaprastą ir autentišką discipliną, kuri jau yra pasaulinė tendencija. Kūno svorio treniruotės, įkvėptos gyvūnų požiūrio ir formų bei jų perkėlimo į žmogaus judėjimą visapusiškam fiziniam pasiruošimui. ,,Animal Flow” yra daug daugiau nei judėjimas. Išmokite valdyti energiją, pagerinti kūno kontrolę, jėgą, mobilumą, stabilumą, ištvermę ir galią. Atrsakite kažką naujo ir ypatingo kartu su Israel Mallebre!

Dynamic Functional Movement (Israel Mallebre)

Kūnas mūsų įrankis, kurio pagalba atliekame judesius, sudarydami progresyvias sekas, kurios meta iššūkį ir sustiprina visas fizines savybes, kad atitiktų įvairių muzikinių dirgiklių ritmą. Atraskite tinkamą didaktiką, kad sukurtumėte ir mokytumėte šią naujovišką pasaulinę treniruotę, pagrįstą žmogaus judėjimu ir kūno svoriu, atsparumu gravitacijai. Išbandykite šią nuostabią pamoką su Israel!

Pilates Dynamic (Lorenzo Sommo)

Judesio grakštumo, dinamikos ir jėgos sujungimas į vieną visumą, panaudojant svarbiausius Pilates metodikos principus: kontrolę, kvėpavimą, plastiškumą, aktyvuojant kūno centro raumenis. Įgaukite naujų įgūdžių Lorenzo Sommo pamokoje!

Natural Movement (Lorenzo Sommo)

Pamoka orentuota į tai, jog kūnas rastų tinkamą balansą tarp sąnarių lankstumo, mobilumo ir jėgos. Mes turėtume lavinti savo kūną, atliekant judesius sukamaisiais ir spiraliniu būdu, išlaikant liniją raumenų ir sąnarių. Pamoką pradėsite nuo stovimos pozicijos, pereinant prie pratimų atlikimo ant kilimėlio, ieškosite tinkamo būdo kaip išlaikyti balansą ir kontroliuoti savo kūną! Su Lorenzo Sommo Jums tai tikrai pavyks!

Specialus pasiūlymas WORKSHOP dalyviams, kuris vyks rugsėjo 16 d.:

! Speciali kaina dalyvauti renginyje ,,RENGINYS” rugsėjo 17 d., kaina tik 30 e.

! Speciali nuolaida apsigyventi viešbutyje ,,Vilnius Grand Resort” rugsėjo 15-16-17 d, kuriame vyks renginys  (1 arba 2 naktys). Viešbučio gyventojams nauja SPA erdvė –nemokamai.

! Vakarienė ,,Pabūkime visi kartu” po seminaro viešbutyje, rugsėjo 16 d., 19.00 val. kaina 27 e žmogui (švediškas stalas).

! Pietūs renginio metu, rugsėjo 17 d. – 17 e. (karštas patiekalas, vištiena).


Specialus pasiūlymas Renginio dalyviams, rugsėjo 17 d.:

! Apsilankymas SPA zonoje tik už 19 e., įeina pirtys, baseinas, įskaičiuotas apsilankymas aromaterapijos erdvėje/apsilankymu himalajų druskos erdvėje.

! Pietūs renginio metu, rugsėjo 17 d. – 17 e. (karštas patiekalas, vištiena).

! Suteikiama 20% nuolaida spa procedūroms.

! Speciali nuolaida renginio dalyviams apsigyventi viešbutyje  ,,Vilnius Grand Resort„.

Kambarių rezervacija (pusryčiai įskaičiuoti).

Classic vienvietis kambarys 70 Eur/naktis. Kaina su pusryčiais, su neribotu įėjimu į AQUA POOL erdvę.

Classic dvivietis kambarys 80 Eur/naktis. Kaina su pusryčiais, su neribotu įėjimu į AQUA POOL erdvę. Kaina dviems asmenims.

Superior vienvietis kambarys 80 Eur/naktis. Kaina su pusryčiais ir AQUA POOL erdve.

Superior dvivietis kambarys 90 Eur/naktis. Kaina su pusryčiais ir AQUA POOL erdve. Kaina dviems asmenims.

Deluxe vienvietis kambarys 120 Eur/naktis. Kaina su pusryčiais, AQUA POOL erdve, 2 val. Vitality SPA.

Deluxe dvivietis kambarys 130 Eur/naktis. Kaina su pusryčiais, AQUA POOL erdve, 2 val. Vitality SPA. Kaina dviems asmenims.

Norint rezervuoti kambarius, rašykite tiesiogiai į rezervacijų skyrių: reservations@vilniusresort.com, nuolaidos kodas: Sport event. Nuolaida galioja rugsėjo 15-16-17 dienomis.

Dovanos

Kiekvienam renginio dalyviui bus išduodamas DALYVIO SERTIFIKATAS bei rėmėjų dovanos. Dovanų maišelį su sertifikatu bus galima atsiimti prie staliuko ,,DOVANOS“.

Kavos, arbatos pertraukėlė:

Kavos pertraukėlė vyks nuo 12.45 iki 13.30 val. – pietų pertraukos metu. Maloniai kviesime išgerti puodelį kavos ar arbatos!

Filmavimas:

  • Fimuoti renginio metu draudžiama.
  • Renginio metu bus galimybė už papildomą mokestį įsigyti renginio vaizdo medžiagą

 

Kaina iki rugsėjo 01 d. ir po rugsėjo 1 d.

  1. Workshop  rugsėjo 16 d. (Goodlife sporto klube) – 160/170 Eur
  2. Renginys  rugsėjo 17 d. (Vilnius Grand Resort) –70/80 Eur
  3. Dviejų dienų renginys, rugsėjo 16-17 d. – 190/210 Eur
  4. Grupei žmonių taikomos nuolaidos! Rašykite: info@aeromix.lt

Mokestis:

  •  Bilietus į „AEROMIX MOVEMENT WEEKEND“ galima įsigyti sumokėjus mokestį pavedimu arba renginio dieną. Sumokėjusiems pavedimu, bilietai  bus išduodami renginio dieną prie staliuko ,,IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS“.
  • Dėl nuolaidų grupėms kreipkitės tiesiogiai į organizatorius.
  • Renginio dalyviams draudžiama:

*Filmuoti.

*Platinti ir pardavinėti audio ir video produkciją.

*Platinti reklaminę medžiagą iš anksto nesuderinus su konvencijos organizatoriais.

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.