fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Priešuždegiminė mityba

  • Aeromix
€45
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Priešuždegiminė mityba

Uždegimas yra daugelio lėtinių ligų (nutukimo, metabolinio sindromo, 2 tipo cukrinio diabeto, aterosklerozės, onkologinių susirgimų, artritų, autoimuninių ir kitų) vardiklis. Įrodyta, jog mityba ir gyvensenos įpročiai gali kurstyti arba slopinti uždegiminius procesus ir veikti įvairių lėtinių susirgimų eigą.

Seminaras skirtas sveikatos specialistams, treneriams, kineziterapeutams, dietistams bei visiems, kurie nori tobulėti bei gilintis žinias apie mitybą ir jos veiklos sąsajas.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS, tačiau norintiems įgyti METAS sertifikatus reikia išklausyti visą modulį ,,Dietoterapija”. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir dietistams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video seminaro trukmė – 3 ak. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Temos:

  1. Kas yra uždegimas ir kaip jis susijęs su lėtinėmis ligomis?
  2. Kaip mitybos ir gyvensenos įpročiai gali veikti lėtinius uždegiminius procesus?
  3. Kas yra priešuždegiminė mityba ir uždegiminis mitybos indeksas (ang.The Dietary Inflammatory Index)?
  4. Priešuždegiminės mitybos komponentai: daržovės, vaisiai ir prieskoniai, riebalai, baltymų šaltiniai, angliavandeniai, probiotikai ir kita
  5. Kiti uždegiminius procesus veikiantys gyvensenos įpročiai
  6. Lietuviškas priešuždegiminis racionas

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.