fbpx
close
Paieška

Brent Anderson (JAV)

 Brent Anderson (JAV) yra Tarptautinės POLESTAR® Pilates mokyklos įkūrėjas ir prezidentas, filosofijos mokslų daktaras, osteopatas, ortopedas.Turėdamas daugiau nei 30 metų patirtį reabilitacijos ir judėjimo mokslų srityje, Brent aistringai vertina teigiamos judėjimo patirties galią keičiant pasaulį. Ankstyvoje savo kineziterapeuto karjeros pradžioje jis atrado Josepho Pilateso proto ir kūno judėjimo galią ir veiksmingumą, siekiant pagreitinti reabilitacijos rezultatus. Šis ankstyvas Pilateso metodo galios liudijimas įkvėpė jį sukurti programą, kuri sujungė tradicinės reabilitacijos pasaulius su sąmoningu Pilateso teikiamu judesiu. Paskatino „Polestar“ įrodymais pagrįstos „Pilates“ mokytojų rengimo programos kūrimą. Stengdamasis papildyti Pilateso įrodymus, Brentas įgijo daktaro laipsnį, tirdamas Pilateso reabilitacijos poveikį lėtiniam nugaros skausmui, naudodamas psichoemocinės savijautos ir gyvenimo kokybės priemones. Brentas yra „Pilates Hour“ podcast’o kūrėjas ir vedėjas, kuriame pateikiamos atvejų analizės ir išsamios apžvalgos apie judėjimo mokslo temas su ekspertais iš įvairių sričių. Brentas yra St. Augustine universiteto sveikatos mokslų skyriaus docentas Majamyje, Filadelfijoje. Jis dirba dėstytoju Majamio universitete, Pietų Kalifornijos universitete ir Niujorko universitete Fizinės terapijos katedroje. Brent yra pasišventęs dalytis pilateso žiniomis su pasauliu ir yra aktyvus tarptautinių ligoninių, universitetų ir sveikatingumo organizacijų konsultantas. Jis yra aistringas viešas pranešėjas, skaito paskaitas sveikatos konferencijose ir forumuose visame pasaulyje. Brentas visada buvo giliai įsitraukęs į bendruomenės darbą ir savanoriavo daugelyje renginių.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.