fbpx
close
Paieška

Seminarai

Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą

2022 m. lapkričio 13 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€90

Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą

NAUJAS seminaras su NAUJA programa, skirtas treneriams ir fizinio ugdymo pedagogams, dirbantiems su 3-9 metų vaikais. Seminaro metu susipažinsite su vaikų fizinio ugdymo specifika, išanalizuosite ir praktiniais pavyzdžiais pailiustruosite kiekvieną judėjimo įgūdžių formavimo fazę, aptarsime mokytojo/trenerio vaidmenį jų metu. Praktiškai išbandysite skirtingus užsiėmimo organizavimo metodus: frontalųjį, intervalinį, rato. Pasisemsite idėjų kaip kūrybiškai ir inovatyviai panaudoti tradicinę sporto priemonę – kamuolį, siekiant skirtingų ugdymo(si) tikslų. Susipažinsite su integruoto ugdymo(si) kalbinių gebėjimų, atminties lavinimo galimybėmis fiziškai aktyvių veiklų metu.

Sužinosime kaip planuoti ir modeliuoti fizinio ugdymo užsiėmimų / treniruočių turinį, kad vaikai noriai dalyvautų ir patirtų judėjimo džiaugsmą.

Seminaro metu vyks labai daug praktinių užsiėmimų, kurių metu Jūs įgysite naujų idėjų ir patirčių.

Skaitykite atsiliepimus apie įvykusį seminarą vaikams (skaityti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje (žiūrėti)

https://www.aeromix.lt/shop/

Seminaro laikas: 10.00-16.00

Pietų pertrauka: 13.00-14.00

,,Pagrindinės judėjimo įgūdžių formavimo fazes”. (Teorija) Apžvelgsime pagrindines judėjimo įgūdžių formavimo fazes ir mokytojo/trenerio vaidmenį jų metu.

,,Fizinio ugdymo užsiėmimo organizavimo metodika” (Teorija/praktika). Aptarsime populiariausius fizinio ugdymo užsiėmimo organizavimo metodus, bei jų taikymą atsižvelgiant į vaikų amžių bei mokytojo / trenerio tikslus. Teorines žinias pailiustruosime praktiniais pavyzdžiais.

,,Žaidimai su kamuoliu” (Praktika). Susipažinsime su tradicinės sporto priemonės (kamuolio) panaudojimo galimybėmis siekiant skirtingų fizinio ugdymo tikslų.

,,Integruoto ugdymo(si) žaidimai” (Praktika). Išbandysime fiziškai aktyvias veiklas, skirtas integruotai ugdyti kalbinius, atminties ir kt. gebėjimus.

 

Dalyvių registracija: 9.30-10.00

Seminaro laikas: 10.00-16.00

Pietų pertrauka: 13.00-14.00

Siūlomos prekės

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.