fbpx
close
Paieška

INOVATYVUS POŽIŪRIS Į VAIKŲ FIZINĮ AKTYVUMĄ 2020-08-22

🤩Daug juoko, nesuvaidintų emocijų, vaikiškumo, didelę dozę pozityvo mes patyrėme šiandien ,seminare apie vaikų ugdymą! 🙏Smagu buvo matyti,kaip kiekvienas įsijautė į vaikų rolę🤗, atsakingai atlikdami užduotis. Jums puikiai sekėsi. AČIŪ jog dirbate du vaikais,jog atliekate šį nelengvą , bet prasmingą darbą! Skatinkite fizinį aktyvumą, ugdykite aktyvius,sveikus ir dorus vaikus!💪🏻👏 🙏Nuoširdžiai dėkojame Respublikinio ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos prezidentei už atsidavimą bei švietėjišką ir prasmingą veiklą! 💪🏻💪🏻Laukite tęsinio…….bus💯

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras buvo super aktyvus! Išeinu išsikrovus, bet emociškai labai pasikrovus! Ačiū organizatoriams ir Audronei! Lauksiu antro dublio! Ir daugiau tokios tematikos seminarų.
  2. Labai džiaugiuosi šiuo seminaru! Įdomūs žaidimai, smagūs žmonės! Nuostabi lektorė!
  3. Labai patiko seminaras. Super!
  4. Nuostabus seminaras. Jaučiausi kaip vaikų gimtadienyje. Emocijų bomba!

Daugiau nuotraukų rasite čia:

INOVATYVUS POŽIŪRIS Į VAIKŲ FIZINĮ AKTYVUMĄ

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.