fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. DYNAMIC FUNCTIONAL MOVEMENT

  • Aeromix
€60
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Pirmą kartą į Lietuvą atvyko tarptautinis prezenteris, turintis daugiau nei 25 metų patirtį, novatorišką požiūrį į sveikatingumą, Israel Mallebre (Ispanija). Unikalu tai, jog jis specializuojasi sveiko judesio ir jėgos lavinimo srityse. Funkcines treniruotes praktikuoja 360 laipsnių kampu, kad kūnas rastų tinkamą balansą tarp sąnarių lankstumo, mobilumo ir jėgos, integruoja į savo pamokas įvairias disciplinas: ,,Animal Movement” koncepciją bei kitus progresyvius metodus, naudodamas tiek savo kūno svorį, tiek įvairų inventorių. Turi didžiulę patirtį vedant grupinius užsiėmimus, treniruojant asmeniškai bei vedant seminarus įvairiose šalyse. Israel Mallebre sugeba ,,priversti” žmones teisingai suprasti judesį, lavinant įgūdžius.

Israel dalinasi su Jumis naujomis kryptimis, idėjomis, tuo, kas šiandien yra aktualu šiuolaikiškam žmogui bei turi išliekamą vertę funkcinio treniravimo tendencijoje.

Seminaras skirtas visiems treneriams, dirbantiems sveikatingumo veikloje (grupinių užsiėmimų, asmeniniams treneriams), sveikatos specialistams. Visiems, kurie nori pasisemti žinių, išbandyti pamokas kartu su prezenteriu bei pasikrauti naujomis idėjomis ir įgūdžiais. Seminaro metu vyks net 4 ,,Master class” pamokos, su pratimų analizavimu.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 2 val. 8 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

,,ANIMAL FLOW OFFICIAL”

Atraskite nepaprastą ir autentišką discipliną, kuri jau yra pasaulinė tendencija. Kūno svorio treniruotės, įkvėptos gyvūnų požiūrio ir formų bei jų perkėlimo į žmogaus judėjimą visapusiškam fiziniam pasiruošimui. ,,Animal Flow” yra daug daugiau nei judėjimas. Išmokite valdyti energiją, pagerinti kūno kontrolę, jėgą, mobilumą, stabilumą, ištvermę ir galią. Rezultatai sportininkams ir praktikams yra įspūdingi per trumpą laiką. Išmokite, mokykitės, judėkite, tyrinėkite ir rezultatas jus nustebins!

,,DYNAMIC FUNCTIONAL MOVEMENT”

Kūnas mūsų įrankis, kurio pagalba atliekame judesius, sudarydami progresyvias sekas, kurios meta iššūkį ir sustiprina visas fizines savybes, kad atitiktų įvairių muzikinių dirgiklių ritmą. Atraskite tinkamą didaktiką, kad sukurtumėte ir mokytumėte šią naujovišką pasaulinę treniruotę, pagrįstą žmogaus judėjimu ir kūno svoriu, atsparumu gravitacijai.

,,SKILLS CONDITIONING”

Šioje sesijoje išbandysime savo nepaprastą kūną ir protą, iš naujo suaktyvindami visus jų gebėjimus, stiprindami gebėjimus ir įgūdžius, kuriuos galima pritaikyti atliekant natūralius judesius, tokius kaip kabojimas, laipiojimas, metimas, krovimas, išsisukinėjimas, pritūpimas, atsikėlimas, šokinėjimas, bėgimas, šliaužimas ir kt. Originali, smagi ir dinamiška klasė, suteikianti galimybę tobulai valdyti ir tobulinti techniką visų tipų sportininkams ar gimnastikos pratimų, OCR lenktynių, basomis ar tiesiog norintiems treniruotis toliau. Svarbu įveikti iššūkius ir pasiekti asmeninius rezultatus!

,,DYNAMIC STRETCH&FLOW”

Viso kūno raumenų tempimas yra labai svarbus kiekvieno sporto metu. Pamokos metu Jūs galėsite ištempti savo kūno raumenis grakščiu, sklandžiu ir saugiu būdu! Dinaminis lankstumas sėkmingai naudojamas norint padidinti lankstumą ir sumažinti raumens pažeidimo pasireiškimo dažnį, kuris susideda iš kontroliuojamų viso kūno judesių, kad
sušvelninti Jūsų judesių amplitudės limitą.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.