fbpx
close
Paieška

Audronė Vizbarienė

,,Norint gauti, reikia kažką duoti. O kai duodi iš širdies – nuo rezultato širdis džiaugiasi. Kiekvieną dieną, su atvira širdimi mes ugdome žmogų: garbingą, teisingą, dorą…. Kokybiškam vaikų ugdymui – ne kliūtis per mažos ar judėjimui nepritaikytos erdvės, fizinį aktyvumą galima skatinti visur.”, -teigia Audronė Vizbarienė.

Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos prezidentė, Kauno Kolegijos dėstytoja, ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogė ekspertė, įvairių konferencijų „Kūno kultūra ikimokykliniame amžiuje“ organizatorė, turinti didžiulę patirtį vesdama seminarus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Italijoje, Ispanijoje, Latvijoje. Didžiausio Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės” koordinatorė.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.