fbpx
close
Paieška

Seminarai

Asmeninis treneris. III lygis

2024 m. birželio 15-16 d.
Movement LAB, Vytenio g. 51, Vilnius
  • Euro Education
  • Aeromix
€160
Įveskite vardą Įveskite telefono numerį Įveskite miestą
Įveskite pavardę Įveskite el. pašto adresą Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.

Asmeninis treneris. III lygis

Asmeninės treniruotės sparčiai plečiasi visame pasaulyje. Mums, treneriams, yra vienintelė galimybė kelti savo kvalifikacijos lygį, mokytis atitikti sveikatingumo trenerio reikalavimus. Šiame seminare, Jūs susipažinsite kaip pravesti funkcinę asmeninę treniruotę , pritaikant pagal kiekvieno kliento poreikius. Asmeninis treneris turi užtikrinti, kad pratimai atliekami tinkamai ir saugiai. Seminare ,,Asmeninis Treneris III lygis” susipažinsite su funkcinių pratimų regresijomis ir progresijomis, naudojant ne tik savo kūno svorį, bet ir laisvus svorius (elastines juostas, svarmenis, štangas, žiedus). Susipažinsite su treniruočių programų sudarymo principais bei trenerio pozicionavimu, išgirsite rekomendacijas apie asmeninių treniruočių pardavimus.

Seminaras skirtas asmeniniams treneriams, grupinių užsiėmimų instruktoriams, sveikatos specialistams, pažangiems klientams, kurie nori įgyti žinių bei išmokti asmeniškai dirbti su savo klientais, padėti jiems per trumpą laiką pasiekti maksimalių rezultatų.

Seminarą ,,Asmeninis Treneris. III lygis“ veda asmeninis treneris, fizinio aktyvumo specialistas Andrius Česnauskas (čia)

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Skaitykite atsiliepimus apie kursą ,,Asmeninis Treneris” (skaityti)

Skaitykite straipsnį kaip pasirinkti asmeninį trenerį (skaityti)

Seminaro laikas: Registracija: 9.30-10.00 val. Seminaras 10.00-17.00 val. Pietų pertrauka 13.00-14.00 val.

Vieta: Movement LAB sporto studija, Vytenio gtv. 51

PROGRAMA:

  • Funkcinės treniruotės įvairovė.
  • Pratimų atlikimo technika atliekant pratimus naudojant laisvus svorius, elastines juostas, žiedus, štangas, svarmenis.
  • Darbas grupėse atleikant užduotis.
  • Rekomendacijos sudarant treniruočių programas.
  • Asmeninio trenerio pozicionavimas.
  • Asmeninių treniruočių pardavimas

 

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.