fbpx
close
Paieška

Andrius Česnauskas

,,Joks gyvūnas neturi tiek daug skirtingų fizinių gebėjimų kaip žmogus: bėgimas, plaukimas, kopimas, ropojimas, nardymas, šliaužimas ir kiti. Žmogus geba išgyventi skirtingose klimato zonose: šaltyje, karštyje, drėgmėje, sausroje, kalnuose ir vandenyje, maitintis gyvuliniu ir augaliniu maistu, termiškai apdorotu ir ne. Žmogus yra universalus. O tu?” – retoriškai klausia Andrius Česnauskas.

Andrius yra sporto studijos ,,Movement Lab” įkūrėjas, asmeninis treneris. Domisi naujausiomis judesio lavinimo tendencijomis ir kompleksiniu požiūriu lavinant žmogaus fizinius gebėjimus bei keičiant jo gyvenimo būdą. Išklausė virš 60 seminarų, turi daugiau nei 7000 val. darbo su asmeniniais klientais patirties. Dirbo su Žydrūno Savicko treneriu Stasiu Česnausku. Nuo 2006 m. kovinio ir fizinio rengimo specialistas Lietuvos kariuomenėje, baigęs karo akademiją. Daugkartinis multisporto varžybų (mini EKO maratonas, nuotykių lenktynės, Nykštietiškas triatlonas, „Vilnius Challenge“, „Strong race“ (Latvija) dalyvis ir prizininkas. Dalyvavo misijoje Afganistane.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.