fbpx
close
Paieška

Seminarai

PILATES PRATIMAI NAUDOJANT MAŽĄJĮ INVENTORIŲ

2023 m. gegužės 21 d.
Goodlife sporto klubas, Priegliaus 1, Vilnius.
  • Aeromix
€110

Vis daugiau kalbama apie pratimų naudą naudojant nestabilius paviršius, apie fascijų atpalaidavimą. Specialiai Jums, fizinio aktyvumo specialistams, Pilates mokytojams, grupinių užsiėmimų treneriams bei visiems dirbantiems sveikatingume organizuojame šiuos praktinus mokymus. Šiame seminare susidursite su pratimų įvairove, sužinosite kaip galima juos atlikti ant nestabilių paviršių taikant volus, pilateso žiedus, pasunkintus ir masažinius kamuoliukus, Soft Gym kamuolius, vadovaujantis Pilates principais. Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių suteikia galimybę visiems mokytojams praturtinti ir paįvairinti užsiėmimus, padarant juos intensyvesnius ir funkcionališkesnius. Inventorių galima naudoti ir pratimų intensyvumo padidinimui ir kitų principų suvokimui, kuriuos sunku panaudoti darant pratimus naudojant tik savo kūno svorį.

Seminaras kviečia visus Pilates, grupinių užsiėmimų, asmeninius trenerius, sveikatos specialistus, kineziterapeutus, kurie nori tobulėti savo veikloje, įgyti naujų įgūdžių, idėjų bei pritaikyti savo pamokose.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

 

Dėmesio!!! Norint mokėti grynais būtinas avansinis apmokėjimas 30 e.

Kaina nuo gegužės 11 d.
Seminaras „Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių” 110 e
Seminaras “Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių *Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 100

*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9.30-10.00 Dalyvių registracija.
10:00-11:00 Pilateso pratimai su VOLAIS ir masažiniais kamuoliukais. Pratimų su volais atlikimo technika taisyklingose kūno padėtyse, panaudojant volą kaip nestabilų paviršių giliesiems raumenims stiprinti, asimetrijai mažinti bei raumenims ir fascijoms atpalaiduoti. Teorija/Praktika
11:00-12:00 MASTER CLASS pamoka su VOLAIS ir masažiniais kamuoliukais. Praktika
12:00-13:00 Pietų pertrauka.
13:00-14:00 MASTER CLASS. Pilates pamoka su ŽIEDAIS. Praktika
14:00-15:00 Pamokos analizė. Pilateso pratimai su ŽIEDAIS. Pratimų variacijų gausa, jų analizė ir panaudojimo galimybės panaudojant Pilateso žiedus. Teorija/Praktika
15:00-16:00 MASTER CLASS pamoka su pasunkintais kamuoliukais bei Soft Gym kamuoliais. Praktika
16:00-16:30 Pamokos analizė, seminaro aptarimas.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.