fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Pogimdyminis laikotarpis. Moters kūno pokyčiai ir korekcinės programos.

  • Aeromix
€80
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Pogimdyminis laikotarpis. Moters kūno pokyčiai ir korekcinės programos.

Šiame video seminare bus apžvelgiami pogimdyminio laikotarpio moters organizmo pokyčiai. Bus mokoma įvertinti moters būklę po natūralaus gimdymo ar cezario pjūvio, siekiant parinkti tinkamus pratimus, priemones, krūvio intensyvumą. sudaryti užsiėmimų programos planą, kaip sveikatos stiprinimo priemonę, atsižvelgiant į moters sveikatos galimybes bei poreikius.

Video seminaras ,,Pogimdyminis laikotarpis, moters kūno pokyčiai ir korekcinės programos” skirtas treneriams, sveikatos specialistams, kineziterapeutams, masažuotojams dirbantiems sveikatinimo veikloje bei reabilitacijoje.

Žinant, jog kvėpavimas užima svarbią vietą moters gyvenime, seminaro video papildys biomedicinos mokslų daktarės Brigitos Zachovajevienės paskaita ,,Kvėpuojamosios pilvo diafragmos svarba dubens dugno raumenų aktyvumui ir kryžmeninių klubo sąnarių stabilumui“, kurios metu kalbama apie diafragamos ir kvėpavimo įtaką dubens dugno raumenims, dubens stabilizavimui. Aiškinamas taisyklingas fiziologinio kvėpavimo mechanizmas ir sąsajos su nugaros skausmais bei diskonfortu.

Video seminaro trukmė – 7 ak. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (čia)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

  1. Fiziologiniai moters organizmo pokyčiai ankstyvajame ir vėlyvajame po gimdymo laikotarpyje (teorija)
  2. Būklė po natūralaus gimdymo ir cezario pjūvio:problemos, testavimas, vertinimas.
  3. Dubens dugno raumenys, vertinimas, problemų sprendimo būdai.
  4. Tiesiojo pilvo raumens diastazė, testavimas, vertinimas, problemų sprendimo būdai.
  5. Fizinio aktyvumo planavimas, krūvio intensyvumo parinkimas ir dozavimas, pratimai, priemonės ankstyvajame ir vėlyvajame pogimdyminiame laikotarpyje.
  6. Kvėpuojamosios pilvo diafragmos svarba dubens dugno raumenų aktyvumui ir kryžmeninių klubo sąnarių stabilumui.

Siūlomos prekės

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.