fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą. I dalis

  • Aeromix
€60
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas
Prisijungti

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Video seminaras. Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą.

Video seminaras Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą skirtas treneriams ir fizinio ugdymo pedagogams dirbantiems ar norintiems pradėti dirbti su 3-9 metų vaikais.

Jo metu susipažinsime su vaikų fizinio ugdymo specifika, apžvelgsime vaikų amžiaus tarpsnių ypatymus ir fizinių ypatybių lavinimo galimybes, suvoksime žaidimo, kaip universalaus, motyvaciją didinančio metodo svarbą, sužinosime kaip planuoti ir modeliuoti fizinio ugdymo užsiėmimų/treniruočių turinį, kad vaikai noriai dalyvautų ir patirtų judėjimo džiaugsmą.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 3 val. 30 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Mus rasite FACEBOOK puslayje (žiūrėti)

Integralus fizinių ypatybių lavinimas naudojant žaidybinį metodą” (Teorija) Apžvelgsime vaikų amžiaus tarpsnių ypatumus, sužinosime kaip integruotai lavinti fizines ypatybes, kaip generuoti idėjas, atsižvelgiant į vaikų patirtis ir juos supančią aplinką (animacinius filmukus, kompiuterinius žaidimus ir pan.)

Kaip sudominti vaikus ir išlaikyti jų dėmesį” (Teorija/Praktika).

Išlaikyti vaikų dėmesį, bei pasiekti bendrų susitarimų – didžiausias iššūkis treneriams/pedagogams, dirbantiems su ikimokyklinio bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikais. Užsiėmimo metu aptarsime ir išbandysime praktikoje patikrintus metodus, leisiančius padidinti vaikų motyvaciją ir užtikrinti sklandų trenerio/pedagogo darbą.

“Linksmiausi žaidimai – judriausiems vaikams” (Praktika)

Praktinio užsiėmimo metu išbandysime 10 judriųjų žaidimų. Aptarsime jų modifikavimo galimybes atsižvelgiant į vaikų amžių ir fizinius gebėjimus. Sužinosime kaip senus žaidimus “prikelti naujam gyvenimui”

Maža virvelė –didelės galimybės” (Praktika).

Praktinio užsiėmo metu paneigsime mitą, kad norint sudominti ir motyvuoti vaikus būtina turėti daug spalvingų ir funkcionalių sporto priemonių.  Kartais ir maža juoda virvė, profesionalo rankose, gali daryti stebuklus

Skarelių džiazas” (Praktika)

Praktinio užsiėmimo metu susipažinsime su skarelių panaudojimo galimybėmis kompleksiškai lavinant vaikų fizines ypatybes, skatinant bendrauti ir bendradarbiauti, ugdant kūrybiškumą.

Supervaikų iššūkis” (Praktika)

Praktinio užsiėmimo metu mesime iššūkį sau ir savo varžovams, išbandysime save individualiose ir komandinėse užduotyse ir įgysime “SuperGalių”.

Seminarų kalendorius

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.