fbpx
close
Paieška

Seminarai

Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui

2023 m. spalio 14 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€140

Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui

Kvėpavimas – vienas pagrindinių gyvybę palaikančių procesų, darantis didelę įtaką mūsų fizinei, protinei ir emocinei savijautai. Kasdien gyvename nesusimąstydami apie plaučius užpildantį orą, tačiau šiuolaikiniame gyvenime atsirado daugybė veiksnių, kurie gali riboti arba stabdyti į plaučius patenkantį ar iš jų išeinantį oro srautą. Kvėpavimo sistema – biologinė organų sistema, kurią sudaro dujų apykaitą organizme palaikantys organai. Šiam procesui įtaką taip pat daro ir kiekvieno organizmo individuali
anatomija, fiziologija, gyvenamoji aplinka bei evoliucinė istorija.

Seminaro metu kalbėsime apie kvėpavimo svarbą šiuolaikinio žmogaus sveikatai, apie sąsajas su vidaus organais bei įtaką judamajam aparatui, psichoemocinei būsenai. Testų pagalba vertinsime kvėpavimo stereotipo sutrikimus bei mokysimės takyti koreguojančius pratimus stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti. Mokysimės atlikti netiesioginius funkcinius tyrimus kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti ir savo bei kliento būklės dinamikai sekti. 

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminaras skirtas kinezitearpeutams, masažuotojams, fzinio aktyvumo specialistams.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro laikas: 11.00 – 18.00 val.

Seminaro programa:

1. Kvėpavimo biomechanika ir jos įtaka stuburo bei nervinių šaknelių funkcijai, vidaus organų sveikatai ir judamajam-atramos aparatui;
2. Kvėpavimo biochemija ir jos įtaka ląstelių medžiagų apykaitai;
3. Kvėpavimo reguliacija į nervų sistemos tonusą ir psichoemocinę pusiausvyrą;
4. Mokysimės atlikti įvairius kvėpavimo pratimus stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti, medžiagų apykaitai koreguoti, mentalinei ir emocinei būklei balansuoti;
5. Mokysimės atlikti netiesioginius funkcinius tyrimus kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti ir savo bei kliento būklės dinamikai sekti.

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 50 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną, išskyrus atvejus, kai seminaras vyksta nuotoliniu būdu.

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2023.09.30 Kaina nuo 2023.10.01
Seminaras „Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui” . 130 Eur 140 Eur
Seminaras ”Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui”  *Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 120 Eur 130 Eur  

 

*Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.