fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Fizinio rengimo treniruočių planavimo aspektai

  • Aeromix
€90
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Fizinio rengimo treniruočių planavimo aspektai

Gera žinia, jog keičiasi visuomenės sveikatingumo ir aktyvumo samprata. Noras būti aktyviais, judėti, sportuoti ir tapti sveikesniems didėja. Tokiomis visuomenės permainomis tikrai galime pasidžiaugti. Bloga žinia, jog padidėjus sportuojančių skaičiui, tikimybė suklysti taip pat didėja. Norintys keisti gyvenimo įpročius, o ypač pradedantieji, dažnai pasirenka neteisingą, jiems netinkamą ar per daug vingiuotą kelią. Vis dažniau sutinkame sportuojančių, kurie tai supratę, kad pasirinktu keliu žingsniuoti nepavyksta, kreipiasi į mus – sveikatinimo ir sporto specialistus, pagalbos. Mums, specialistams, belieka nebijoti imtis atsakomybės ir padėti tikslo siekiantiems žmonėms. O kad tai taptų saugu ir efektyvu, reikia žinių ir patirties.


Šio video seminaro metu savo įžvalgomis su Jumis pasidalins, daugiametę patirtį turintis fizinio rengimo treneris, Dr. Evaldas Kandratavičius. Apžvelgsite treniruotės efektyvumo aspektus, pratimų ir metodikų parinkimą, treniruočių ir krūvio planavimą, periodizaciją, susipažinsite su pagrindiniais testais.

Video seminaras Fizinio rengimo treniruočių planavimo aspektai skirtas asmeniniams treneriams, fizinio rengimo treneriams, fizinio aktyvumo specialistams dirbantiems sveikatingume ar su atletais.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 5 val. 00 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Skaitykite atsiliepimus apie įvykusį seminarą (čia)

Kviečiame apsilankyti mūsų el.parduotuvėje (čia)

Taip pat kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Video seminaro programa:

  1. Treniruotės planavimo gairės: pramankštos, pagrindinės dalies, baigiamosios dalies esmė. Fizinio rengimo gairės treniruojant naujokus, siekiančius tikslo, atletus bei sulaukusius 40+. (teorija).
  2. Testavimas.Efektyvios pramankštos samprata. Klubo ir čiurnos sąnario mobilumo
    gerinimas.
  3. Fizinio rengimo samprata funkcionalumo kontekste: teisingos laikysenos pagrindai atliekant pratimus, pratimų parinkimo samprata, skirtingų kūno padėčių svarba ir poveikis. Periodizacija.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.