fbpx
close
Paieška

Brigita Paulienė

,,Kaip gera būti naudingai žmonėms žiniomis! Ne tik tomis, kuriomis kiekvieną dieną dalinuosi su savo pacientais klinikinėje praktikoje kabinete, bet ir tomis, kuriomis dalinuosi su savo studentais, įvairaus amžiaus ir patirties sveikatos priežiūros specialistais ir „paprastais žmonėmis”, t.y. žmonėmis be jokio medicininio išsilavinimo seminaruose, ypač kai savijautos pagerėjimas pasireiškia jau tą pačią (seminaro) dieną!“, sako Brigita Paulienė.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija įgijusi Lietuvos sveikatos ir mokslų universitete. Kaip gydytoja reabilitologė įgavo didžiulę patirtį dirbdama Kėdainių ligoninėje, Baltijos Amerikos klinikoje, Lakštausko klinikoje. Šiuo metu dirba ,,Gražaus ir sveiko žmogaus namai KARAT“.

Brigitos specializacijos sritys – klinikinė kineziologija, fizinė medicina, fizioterapija, kineziterapija, terapinė jogos gimnastika, žolinė terapija, eterinių aliejų terapija bei akupunktūra. Brigita sukaupusi didžiulę praktinę patirtį, praktikuoja jogą ir ilgą laiką dirbo Jogos terapijos skyriaus vadove, jogos terapijos instruktore.

MOKSLINĖ IR PEDAGOGINĖ VEIKLA

2015-2024 gydytojų ir kineziterapeutų kvalifikacijos kėlimas.

2015 – 2021 pranešimai LSU ir Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijo asociacijos tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose:

2021-12-04 “Autonominės nervų sistemos balanso koregavimas kvėpavimo pratimais. Technikos ir stebėsena.“

2019-10-18 “Equilibrium – sistema, skirta nuo nervų sistemos priklausančiai sveikatai stiprinti ir palaikyti” (gyd. B. Paulienė, autorinės metodikos pristatymas).

2018-10-25 “Pėdos fascijos uždegimas. Priežasčių paieška ir gydymo būdai. Klinikinės praktikos aptarimas” (bendraautoriai su gyd. Eduardu Lakštausku).

2017-10-19 “Judėjimo-atramos sistemos neerogeninės disfunkcijos sensomotorinė korekcija; neuromiofascijinis teipavimas” (bendraautoriai su gyd. Eduardu Lakštausku).

2016 m. ”Individualus gydomųjų pratimų parinkimas pacientams, patiriantiems juosmeninės stuburo srities šaknelių, kojų nervų kompresijos ar tempimo sindromo sukeliamus neurologinius simptomus (skausmą, raumenų silpnumą, jutimo sutrikimus)” (bendraautoriai su gyd. Eduardu Lakštausku).

2015-10-22 “Neurologinės ir kvėpavimo stereotipo komponenčių korekcijos svarba kompleksiškai gydant peties sąnario disfunkcijas” (bendraautoriai su gyd. Eduardu Lakštausku).

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.