fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Apatinės galūnės funkcinė patologija

  • Aeromix
€90
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Ar pagalvojate kartais, kokį svarbų vaidmenį atlieka mūsų galūnės, kaip beje ir visos kitos mūsų kūno dalys. Kiekviena iš jų atlieka specialią funkciją. Mūsų apatinės galūnės atlieka ypatingai svarbų darbą. Jos yra sudarytos iš kelių sudėtingų anatominių dalių, puikiai derančių tarpusavyje. Be jų negalėtumėte vaikščioti, bėgioti, šokinėti, atsistoti, pritūpti ir atlikti dar daugybės kitų judesių.

Praradus čiurnos mobilumą atsiranda kelio sąnario skausmas, praradus klubo sąnario mobilumą, rezultatas -juosmeninės dalies skausmas. Praradus stuburo krūtininės dalies mobilumą rezultatas peties ir kaklo arba juosmeninės stuburo dalies skausmas. Video seminaro metu aptarsime apatinės galūnės degeneracinių pakitimų priežastis bei traumų pasekmes, korekcines galimybes, taikant manualinės medicinos technikas ir specializuotus koreguojančius pratimus. Video seminaro metu vyks daug praktikos prie kušečių.

Video seminaras skirtas kineziterapeutams, masažuotojams, sporto medicinos gydytojams, sveikatos
specialistams.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video seminarą veda sporto medicinos gydytojas Dalius Barkauskas.

Video seminaro trukmė – 7 akd. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Programa:

1. Klubo sąnarys. Diagnostika, raumeniniai testai, PIR pagrindinėms raumenų grupėms trakcinės technikos – pagal šlaunikaulio ašį, pagal šlaunikaulio kaklelį;
2. Kelio sąnarys: sąnarinis žaismas, ištyrimas latero – lateralinė mobilizacija, mobilizacija šeivikaulio, kitos mobilizacinės technikos raumenų testavimas, PIR pagrindinėms raumenų grupėms;
3. Pėda: ištyrimas ir raumenų testavimas, sąnarinio žaismo ištyrimas, mobilizacinės technikos pėdos ir čiurnos srityje, galima prevencija ir profilaktiniai pratimai.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.