fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video kursas. Nėščiųjų ir pogimdyminiu laikotarpiu moterų mankšta ir mityba

 • Aeromix
€200
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video kursas. Nėščiųjų ir pogimdyminiu laikotarpiu moterų mankšta ir mityba

Ruošiantis motinystei keičiasi ne tik kūnas, bet ir mintys! Nuo būsimos mamos savijautos priklauso ir kūdikio vystymasis, tad mankšta nėštumo ir pogimdyminio laikotarpio metu sustiprins organizmą, pagerins placentinę kraujotaką, padės išvengti antsvorio, nugaros skausmų, kojų mėšlungio, venų varikozės. Dauguma moterų žino, kad fizinis aktyvumas, pilnavertė mityba yra svarbūs nėštumo ir pogimdyminiu laikotarpiu. Bet daugelis moterų pasimeta ir nežino kokią mankštą reikėtų rinktis, nepakenkiant savo kūdikiui, kokius kvėpavimo pratimus atlikti laukiantis ar jau pagimdžius, kokia subalansuota mityba užtikrins moters sveikatą. Mūsų užduotis yra padėti moteriai suprasti kaip reikia teisingai ir saugiai sportuoti sporto salėje ar namuose, suteikti praktines žinias apie pilnavertę mitybą laukiantis bei po gimdymo, tinkamai parinkti kvėpavimo pratimus bei supažindinti su dubens dugno svarba. Seminarų ciklas ,,Nėščiųjų ir pogimdyminiu laikotarpiu moterų treniravimas” , tai išsami apžvalga paliečiant svarbiausius aspektus šiuo ypatingu moters periodu.

Mokymų ciklas susideda iš 3 seminarų. Mokymų struktūra:

 1. Teorinė paskaita ,, Nėščiųjų ir po gimdymo moterų mityba“. Video paskaitą veda gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė.
 2. Praktinis seminaras ,, Dubens dugno ir kvėpavimo svarba nėštumo metu ir po gimdymo“. Seminarą veda gydytoja Brigita Paulienė. 
 3. Praktinis seminaras ,,Nėščiųjų ir po gimdymo moterų mankšta“. Seminarą veda kineziterapeutė Ramunė Komžienė.

Seminarų ciklas skirtas grupinių ir asmeninių treniruočių treneriams, kineziterapeutams, sveikatos specialistams, pažengusiems klientams.

Seminarų ciklas patvirtintas METAS sistemojePažymėjimai tinkami kineziterapeutams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video įrašas bus prieinamas 4 mėnesius.

Visų video trukmė 16 akad. val.

Rekomenduojamas inventorius (žiūrėti)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Viso kurso kaina  – 200 Eur.

Seminarų ciklas susideda iš 3 seminarų: teorinė paskaita apie mitybą ir du praktiniai seminarai. 

1. TEORINĖ PASKAITA ,, Nėščiųjų ir po gimdymo moterų mityba“, video paskaitaVideo paskaitos trukmė 2,5 ak. val. Seminarą veda gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė.

„Moters mityba nėštumo laikotarpiu“                                                                         

Nėštumas – ypatingas moters gyvenimo laikotarpis ir tikras iššūkis jos kūnui. Laukiantis motinos organizmas persitvarko taip, jog galėtų sklandžiai užauginti naują žmogų, jį pagimdyti bei maitinti savo pienu. Apžvelgsime šiuos klausimus ir situacijas:

 1. Kaip keičiasi nėščiosios kūnas ir jos medžiagų apykaita.
 2. Maitinimosi rekomendacijos ruošiantis pastoti.
 3. Nėščiųjų mitybos ypatumai: poreikiai, rekomenduojamas racionas, vengtini produktai, maisto sauga.
 4. Maitinimosi rekomendacijos pasireiškus nėštumui būdingoms būklėms.
 5. Sportuojanti nėščioji.
 6. Papildai nėštumo laikotarpiu

„Moters mityba po gimdymo“

Šiuolaikinėje visuomenėje pagimdžiusi moteris skatinama kuo greičiau „grįžti į buvusį kūną“ bei atsikratyti „nereikalingų kilogramų“. Ar tai realu? Ar nėštumo metu padidėjusios kūno riebalų atsargos išties yra „nereikalingos“? Kviečiame aptarti moters mitybą ir kūno pokyčius pirmąjį pusmetį po gimdymo, didelį dėmesį skiriant žindymo laikotarpiui.

 1. Maitinimosi rekomendacijos ankstyvuoju periodu po gimdymo.
 2. Moters kūno pokyčiai po gimdymo.
 3. Žindymo reikšmė moters sveikatai.
 4. Žindyvių mitybos ypatumai: poreikiai, rekomenduojamas racionas, vengtini produktai, maisto sauga.
 5. Sportuojanti žindyvė.
 6. Papildai žindymo laikotarpiu.

2. PRAKTINIS SEMINARAS ,, Dubens dugno ir kvėpavimo svarba nėštumo metu ir po gimdymo“ .

Dubens dugnas ir jį sudarantys minkštieji audiniai lemia dubens, stuburo, apatinių galūnių taisyklingos fiziologinės padėties formavimą, dalyvauja kvėpavimo ir stabilizacijos mechanizmuose, tai ypač svarbu nėštumo ir pogimdyminiu laikotarpiu. Dubens dugno raumenims nėštumo metu tenka itin didelė apkrova. Viena vertus – natūralus procesas, moters organizmas turėtų būti tam prisitaikęs. Tačiau dėl staiga padidėjusio svorio ir raumenų tempimo ilgainiui gali išsivystyti itin nemalonių reiškinių – pavyzdžiui, šlapimo nelaikymas ar nugaros skausmas. Seminaro metu išaiškinsime dubens dugno įtaką nugaros skausmams, dubens dugno svarbą moters sveikatai po gimdymo. Mokysimės kvėpavimo pratimų atsižvelgiant į semestrus bei pogimdyminiame laikotarpyje.

Programa:

 1. Dubens dugno anatomija ir fiziologija.
 2. Dubens dugno įtaka nugaros skausmams nėštumo metu ir po gimdymo.
 3. Dubens dugno valdymo svarba gimdymo metu.
 4. Dubens dugno svarba moters sveikatai po gimdymo.
 5. Kvėpuojamosios diafragmos ir dubens dugno tarpusavio sąveika.
 6. Kvėpavimo pratimai sklandesniam nėštumui ir gimdymui užtikrinti (praktika)
 7. Kvėpavimo pratimų svarba po gimdymo: žindymui ir moters sveikatai (praktika)

3. PRAKTINIS SEMINARAS ,,Nėščiųjų ir moterų po gimdymo mankšta”.

Nėštumo metu reguliariai atliekama sveikatingumo programa suteiks kūnui daugiau atsparumo. Įprastiniai pratimai, kurie pritaikyti būtent nėščiosioms didina ištvermę bei gerina jėgos ir raumenų tonusą. Reguliari ir tinkama mankšta padės geriau jaustis, nes sumažės patinimas, nuovargis ir nugaros skausmai. Sportas nėštumo metu padeda širdžiai, plaučiams ir pagrindinėms raumenų grupėms. Seminaro metu susipažinsite su nėščiųjų fiziniais ypatumais, išgirsite rekomendacijas kaip teisingai parinkti krūvį, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kokius pratimus skirti nėščiosioms moterims, vyks daug praktinių užduočių, pratybų naudojant įvairų inventorių. Apžvelgsime pogimdyminio laikotarpio moters organizmo pokyčius, mokysimės įvertinti moters būklę po natūralaus gimdymo ar cezario pjūvio, siekiant parinkti tinkamus pratimus, priemones, krūvio intensyvumą. sudaryti užsiėmimų programos planą, kaip sveikatos stiprinimo priemonę, atsižvelgiant į moters sveikatos galimybes bei poreikius.

Programa:

1. Fizinis aktyvumas nėštumo periodu. Mankštos/treniruotės programos sudarymas ir atlikimas.
2. Fiziologiniai moters organizmo pokyčiai ankstyvajame ir vėlyvajame
pogimdyviniame laikotarpyje: būklė po natūralaus gimdymo ir cezario pjūvio.
3. Fizinis aktyvumas pogimdyviniame periode. Tiesiojo pilvo raumens diastazės korekcija, dubens dugno raumenų lavinimas. Diagnostiniai testai, įvertinimas, mankštos programos sudarymas.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.