fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą. III dalis

  • Aeromix
€80
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą. III dalis

Video seminaras Inovatyvus požiūris į vaikų fizinį ugdymą III dalis skirtas treneriams ir fizinio ugdymo pedagogams dirbantiems ar norintiems pradėti dirbti su 3-9 metų vaikais.

Jo metu susipažinsime su vaikų fizinio ugdymo specifika, apžvelgsime vaikų amžiaus tarpsnių ypatymus ir fizinių ypatybių lavinimo galimybes, suvoksime žaidimo, kaip universalaus, motyvaciją didinančio metodo svarbą, sužinosime kaip planuoti ir modeliuoti fizinio ugdymo užsiėmimų/treniruočių turinį, kad vaikai noriai dalyvautų ir patirtų judėjimo džiaugsmą.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 3 val. 50 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

,,Pagrindinės judėjimo įgūdžių formavimo fazes”. (Teorija) Apžvelgsime pagrindines judėjimo įgūdžių formavimo fazes ir mokytojo/trenerio vaidmenį jų metu.

,,Fizinio ugdymo užsiėmimo organizavimo metodika” (Teorija/praktika). Aptarsime populiariausius fizinio ugdymo užsiėmimo organizavimo metodus, bei jų taikymą atsižvelgiant į vaikų amžių bei mokytojo / trenerio tikslus. Teorines žinias pailiustruosime praktiniais pavyzdžiais.

,,Žaidimai su kamuoliu” (Praktika). Susipažinsime su tradicinės sporto priemonės (kamuolio) panaudojimo galimybėmis siekiant skirtingų fizinio ugdymo tikslų.

,,Integruoto ugdymo(si) žaidimai” (Praktika). Išbandysime fiziškai aktyvias veiklas, skirtas integruotai ugdyti kalbinius, atminties ir kt. gebėjimus.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.