fbpx
close
Paieška

KVĖPAVIMO NEUROFIZIOLOGIJA 2023-10-14

Seminaro metu kalbėjome apie kvėpavimo svarbą šiuolaikinio žmogaus sveikatai, apie sąsajas su vidaus organais bei įtaką judamajam aparatui, psichoemocinei būsenai. 💪🏻Testų pagalba vertinome kvėpavimo stereotipo sutrikimus bei mokėmės takyti koreguojančius pratimus stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti. 💯Mokėmės atlikti netiesioginius funkcinius tyrimus kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti, savo bei kliento būklės dinamikai sekti. 🙏Dėkojame dalyvavusiems! Dalinkitės informacija su savo kolegomis, praktikuokite ir būkit sveiki! 🙏AČIŪ gydytojai Brigitai Paulienei už dalinimąsi gerąja patirtimi!

Dalyvių atsiliepimai:

  1. Seminaras gyvas ir dinamiškas. Džiugu, kad lektorė leidžia viskam plaukti ir nesilaiko griežto akademiškumo. Ačiū! (Asta)
  2. Dėkoju lektorei Brigitai už perteiktą informaciją ir praktinius metodus, kuriuos galima pritaikyti kasdienybėje! (Kamilė)
  3. Viskas patiko, norėjau, kad seminaras dar ilgiau truktų! Nuostabi lektorė – gydytoja, o seminaras įtraukiantis. Puikiai! (Milda)
  4. Po seminaro nejaučiau skausmo nugaroje! Ačiū! (Laura)
  5. Labai patiko, laukiu antros dalies. (Vaida)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

KVĖPAVIMO NEUROFIZIOLOGIJA

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.