fbpx
close
Paieška

Specializuoti seminarai

Fizinio rengimo treniruočių planavimo aspektai

2022 m. spalio 23 d.
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€130

Fizinio rengimo treniruočių planavimo aspektai

Gera žinia, jog keičiasi visuomenės sveikatingumo ir aktyvumo samprata. Noras būti aktyviais, judėti, sportuoti ir tapti sveikesniems didėja. Tokiomis visuomenės permainomis tikrai galime pasidžiaugti. Bloga žinia, jog padidėjus sportuojančių skaičiui, tikimybė suklysti taip pat didėja. Norintys keisti gyvenimo įpročius, o ypač pradedantieji, dažnai pasirenka neteisingą, jiems netinkamą ar per daug vingiuotą kelią. Vis dažniau sutinkame sportuojančių, kurie tai supratę, kad pasirinktu keliu žingsniuoti nepavyksta, kreipiasi į mus -sveikatinimo ir sporto specialistus, pagalbos. Mums, specialistams, belieka nebijoti imtis atsakomybės ir padėti tikslo siekiantiems žmonėms. O kad tai taptų saugu ir efektyvu, reikia žinių ir patirties.


Šio seminaro metu savo įžvalgomis su Jumis pasidalins , daugiametę patirtį turintis fizinio rengimo treneris, Dr. Evaldas Kandratavičius. Apžvelgsite treniruotės efektyvumo aspektus, pratimų ir metodikų parinkimą, treniruočių ir krūvio planavimą, periodizaciją, susipažinsite su pagrindiniais testais.
Seminaras skirtas asmeniniams treneriams, fizinio rengimo treneriams, fizinio aktyvumo specialistams dirbantiems sveikatingume ar su atletais.
Seminarą ves biomedicinos mokslų daktaras, fizinio rengimo teneris E.Kandratavičius.

Skaitykite atsiliepimus apie įvykusį seminarą (čia)

Kviečiame apsilankyti mūsų el.parduotuvėje (čia)

Taip pat kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
10:00-11:30 Treniruotės planavimo gairės: pramankštos, pagrindinės dalies, baigiamosios dalies esmė. Fizinio rengimo gairės treniruojant naujokus, siekiančius tikslo, atletus bei sulaukusius 40+. (teorija). Testavimas.
11:30-11:45 Pertrauka.
11:45-13:00 Efektyvios pramankštos samprata. Klubo ir čiurnos sąnario mobilumo
gerinimas.
13:00-14:00 Pietų pertauka.
14:00-15:30 Fizinio rengimo samprata funkcionalumo kontekste: teisingos laikysenos pagrindai atliekant pratimus, pratimų parinkimo samprata, skirtingų kūno padėčių svarba ir poveikis. Periodizacija.
15:30-16:00 Seminaro aptarimas, diskusija.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.