fbpx
close
Paieška

FIZINIS RENGIMAS. NUO MĖGĖJO IKI PROFESIONALO. 2019-06-15

,,Fizinis rengimas profesionaliam sporte – tai sėkmės pagrindas. • Mėgėjų sporte – galimybė mėgautis aistra sportui. • Eilinio žmogaus gyvenime – būdas išlikti aktyviam, gerinti sveikatą. Treniravimas” – tai menas pritaikyti mokslą treniravimo tikslams įgyvendinti. Turime suvokti,kad, norint tapti geresniais (bet ne geriausiais) ir išlikti tokiais, yra pravartu domėtis sporto mokslu”,-teigia E. Kandratavičius. Nuoširdus AČIŪ fizinio rengimo treneriui, biomedicinos mokslų daktarui už kompetetingas žinias, už pratimų įvairovę pagrįstą mokslu, už atsidavimą mokymams. Dėkojame visiems dalyvavusiems, dalinkitės gerąja žinute, treniruokitės bei treniruokite kitus. AČIŪ.

Dalyvių atsiliepimai:

  1. SUPER! (Rūta, Kaunas)
  2. Viskas super. (Edgaras, Vilnius)
  3. Seminaras labai tikslingas, daug naudingos informacijos. (Dovydas, Kaunas)
  4. Įdomus! (Justina, Ukmergė)
  5. Super! Daugiau E. Kondratavičiaus seminarų! (Gytis, Vilnius)

Daugiau nuotraukų rasite čia:

FIZINIS RENGIMAS. NUO MĖGĖJO IKI PROFESIONALO

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.