Evaldas Kandratavičius (Lietuva)

,,Mūsų trenerių darbas padėti įveikti simuliavimą. Tai nėra piktybinė savybė. Tokiu būdu žmogaus organizmas bando apsisaugoti nuo pervargimo: kai sportininkas jaučiasi pavargęs, smegenys jam liepia save tausoti. Bet sporte reikia parodyti valią ir įveikti nuovargį’’,- sako ,,Lietuvos Ryto” krepšinio fizinio rengimo treneris Evaldas Kandratavičius, Sporto medicinos gydytojo išsilavinimą Lietuvos Sveikatos mokslų universitete įgijęs profesionalas pataria nors po truputėlį sportuoti kasdien, užuot bandžius ,,persiplėšti” sporto klube keliose treniruotėse per savaitę, ar siekiant atidirbti už praleistą dieną. Pasak E. Kandratavičiaus, praleidus dieną, nereikia stengtis už ją atidirbti, aktyvia veikla svarbu mėgautis.

  1. Kandratavičius nuosekliai gilino savo žinias įgydamas sporto pedagogo bakalaurą, biologijos mokslų magistrą ir biomedicinos mokslų daktaro laipsnį. Jis turi sukaupęs daugiau nei 20 metų patirtį kaip fizinio rengimo treneris, dirbo su futbolo, rankinio, vyrų bei moterų krepšinio komandomis įvairiuose Lietuvos miestuose bei Rusijoje (2008-2011 m. treniravo Maskvos krepšinio klubą ,,Dinamo”, 2011-2014- ,,CSK”), treniravo nacionalines rinktines. Paskutinius keletą metų dirba asmeniniu Kyokushinkai Karate sportininkų asmeniniu fizinio rengimo treneriu. Jo auklėtiniai įvairiose sporto šakose ne tik pasiekė puikių rezultatų nacionaliniu lygmeniu, bet ir pelnė prizines vietas Europos bei pasaulio čempionatuose, ,,Eurolygoje”.

Fizinio rengimo treneris Evaldas, turintis medicininį išsilavinimą noriai dalijasi su esamais bei būsimais fizinio rengimo, krepšinio treneriais Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje. Jis veda seminarus apie treniruočių planus, pratimų parinkimą, apšilimo svarbą sportininkams bei skaito pranešimus apie jėgos treniruotes vaikams. E. Kandratavičiaus straipsniai publikuoti moksliniuose žurnaluose ,,Visuomenės sevikata”, ,,Sporto mokslas”, ,,Education Physical training Sport”, ,,Ugdymas Kūno kultūra sportas” ir kituose.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!