fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Traumų prevencija ir reabilitacija trenerio darbe.

  • Aeromix
€80
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Traumų prevencija ir reabilitacija trenerio darbe.

Fizinio rengimo treneris, sporto medicinos gydytojas, Dr.  Evaldas Kandratavičius turi pavydėtinai daug naudingos informacijos, o ką jau kalbėti apie trenerio patirtį.  Treneris yra dirbęs ne vienerius metus įvairiose krepšinio komandose kaip fizinio rengimo treneris, treniravęs Lietuvos rinktinę, dirbęs asmeniškai su sportininkais po traumų ir padėjęs jiems sugrįžti į aktyvų gyvenimą. Kiekvieno trenerio tikslas, apsaugant žmogaus sveikatą, padėti atskleisti sportinį potencialą. Kalbant apie sportą, jam būtina ruoštis iš anksto, tarsi darytum namų darbus. Prie krūvio reikia pratintis pamažu, palaipsniui jį didinant, neskubant ir neužsibrėžiant pernelyg didelių tikslų. Tai galioja visiems be išimties, tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Kiekvienas sportas turi savo specifiką: skiriasi technika, judesiai, krūviai. Sportuojantys asmenys dažnai patiria mikrotraumas, perkrovos traumas, traumuojami raiščiai, sausgyslės ir raumenys. Kad galėtumėte pasirinkti tinkamą treniruočių programą ir išsikelti tikslus, labai svarbu žinoti, kokia yra žmogaus fizinė būklė. Didelį sportinių traumų kiekį lemia vis dar nepakankamas dėmesys traumų prevencijai.

Seminare didžiausią dėmesį skiriame traumų prevencijai, reabilitacijos proceso planavimui, sugrįžimui į treniruotes proceso valdymui. Susipažinsite su korekciniais pratimais čiurnos sąnario, kelio sąnario pažeidimui, apatinės nugaros dalies skausmui mažinti.

Seminaras Traumų prevencija ir reabilitacija trenerio darbe skirtas kineziterapeutams, fizinio rengimo, asmeniniams treneriams, sportininkams bei sveikatos specialistams.

Programa registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video seminaro trukmė – 5 val. 12 min.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektorinėje parduotuvėje (žiūrėti)

Mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.