fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Mitybos plano sudarymo aspektai

  • Aeromix
€70
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras ”Mitybos plano sudarymo aspektai ” bus ypač aktualia tema, apie mitybos plano sudarymo struktūrinius aspektus. Video seminaro metu išgirsite kompetentingos informacijos apie mitybos planus. Ar jis būtinas kiekvienam žmogui? Analizuosite mitybos plano sudarymo skirtumus atskiroms žmonių grupėms. Taip pat žmogaus elgsenos, gyvenimo būdo bei fiziologinių procesų ypatumus, galinčius turėti įtakos plano struktūrai. Išgirsite rekomendacijas apie mitybos plano laikotarpio nustatymo kriterijus bei mitybos plano korekcijos aspektus. Ir kada mitybos planas tampa jau nebeveiksmingas.

Video seminaras Mitybos plano sudarymo struktūriniai aspektai skirtas sporto mitybos specialistams, asmeniniams treneriams, visiems sveikatos specialistams dirbantiems sveikatingume bei žmonėms, norintiems išmokti sudaryti savo asmeninį mitybos planą.

Seminaras sudarytas iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės. Teorinė dalis paaiškins, ar mitybos planas skirtas kiekvienam. Pagelbės nustatyti specialisto ir kliento tarpusavio santykius. Išmokys nustatyti energetinius poreikius, kalorijų deficitą bei jų pasiskirstymą atitinkamame periode. Taip pat kokios maistinės medžiagos reikalingos skirtingais maitinimosi būdais. Ir išaiškins, kodėl svarbus individualumas.

Išduodame kvalifikacijos kėlimo kursų sertifikatą PDF formatu.

Video seminaro trukmė – 5 ak.val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.