fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Aktyvus ilgaamžiškumas. Prevencinės programos

  • Aeromix
€130
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Aktyvus ilgaamžiškumas. Prevencinės programos

Į modulį įeina 2 seminarai. Viso 13 akad.val.

  1. Video seminaras .Aktyvus ilgaamžiškumas. Sveikatą stiprinančios programos senjorams. Seminarą veda kineziterapeutė, asmeninė trenerė R. Komžienė.
  2. Video seminaras. Aktyvus ilgaamžiškumas. Seminarą veda fizinio aktyvumo specialistė S. Pugacheva.

Vis didesnę svarbą įgauna pagyvenusių bei senų asmenų sveikata ir prastėjanti jų gyvenimo kokybė, kas tiesiogiai veikia jų darbingumą, funkcinį pajėgumą, gebėjimą prisitaikyti sparčiai kintančiame pasaulyje.  Tai – ne tik daugialypė sveikatos ar socialinė problema, bet ir labai reikšmingas ekonominis veiksnys. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad lėtinės neinfekcinės ligos gali būti sėkmingai stabdomos (pirminė profilaktika) bei gydomos sistemingu, kvalifikuotu ir tiksliai dozuojamu fiziniu aktyvumu vyresnio amžiaus žmonėms.

Video seminaras ,,Aktyvus ilgaamžiškumas. Prevencinės programos” skirtas sveikatos bei fizinio aktyvumo specialistams, kurie nori dirbti su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Programa ,,Aktyvus ilgaamžiškumas. Prevencinės programos” registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams licencijoms pratęsti ir gauti.

Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Seminarą Aktyvus ilgaamžiškumas. Sveikatą stiprinančios programos senjorams veda kineziterapeutė Ramunė Komžienė, lietuvių kalba.

Seminarą Aktyvus ilgaamžiškumas veda fizinio aktyvumo specialistė Svetlana Pugacheva, rusų kalba su tiesioginiu vertimu į lietuvių kalbą.

Video seminaro trukmė – 13 ak. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 6 mėnesius.

Kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (žiūrėti)

Taip pat mus rasite FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.