fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Functional Movement

  • Aeromix
€50
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras Functional Movement

Ieškote video seminaro, kuris pakeltų Jūsų treniruotes į aukštesnį lygį? Pristatome STAIGMENĄ, video seminaras Functional Movement, kurį veda 2 tarptautinio lygio profesionalai, turintys ilgametę patirtį sveikatinimo srityje, vieni iš geidžiamiausių prezenterių Europoje, Lorenzo Sommo (Italija) ir Israel Mallebre (Ispanija), kurie skleisdami pietietišką energiją ,,nuraus stogą“ visiems žiūrintiems.

Workshopas skirtas grupinių treniruočių ir asmeniniams treneriams, sveikatos specialistams, kuris suteiks galimybę susipažinti su naujais mokymo būdais ir tendencijomis, praktikuoti naujas idėjas ir metodus, kas padidintų treniruočių efektyvumą.

Workshopas gali būti naudingas tiems treneriams, kurie dar neturi daug patirties ar pažengusiems treneriams, kurie nori išplėsti savo žinias ir gebėjimus. Video seminare išgirsite profesionalų iš sporto industrijos patirtis, galėsite mokytis iš jų geriausių patarimų.

Video seminaro trukmė – 4 akd. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Pamokų aprašymas:

POWERFULL BEAST (Israel Mallebre)

,,Vaikščiojimas keturiomis galūnėmis” judesių mokymas įvairiomis formomis turi labai daug privalumų. Taigi aš ir toliau tyrinėju šiuos privalumus ir plėtoju sveikatinimo aplinkoje, ką mokslas jau įrodė naujausiais tyrimais. Užsiėmimų metu sužinosite apie kai kurias skirtingas jo formas ir pritaikymą fiziniam lavinimui. Savyje atrasite patį galingiausią žvėrį!

GROW (Israel Mallebre)

„Grow“ yra naujas fizinio ugdymo metodas per judesius. Skirtas visapusiškam kūno ir jo funkcijų lavinimui. Sužinosite apie skirtingus judesių perėjimus ir kaip sklandžiai sujungti judesius, kad būtų pasiektas viso kūno funkcinis lavinimas. Išnagrinėkite funkcinį judėjimą iš naujų perspektyvų ir tobulėkite!

FUNCTIONAL STEP (Lorenzo Sommo)

Kūno svorio funkcinė treniruotė naudojant Step platformą. Sukurta pagal muziką, tačiau dėmesys sutelkiamas į funkcinį progresą nuo pagrindinių judesių iki integruotų. Šį metodą lengva naudoti ir be muzikos, kad būtų galima sukurti nuo lengvų iki sudėtingų sekų, pagrįstų natūralia funkcinių judesių eiga.

FUNCTIONAL CHAINS (Lorenzo Sommo)

Tai Neuroraumeninės jėgos treniruotės. Jėgos lavinimo metodas sutelktas į judėjimo įgūdžių ugdymą, siekiant išlaikyti pusiausvyrą tarp raumenų grandinių. Darbas su trimačiu kūno matymu. Aukšto intensyvumo treniruočių ieškosime pasitelkiant kūno samoningumą, ryšį tarp sinergistų ir antagonistų stabilizuojančių raumenų.

 

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.