fbpx
close
Paieška

Video seminarai

Video seminaras. Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui

  • Aeromix
€100
Pasirinkite profesiją
SVARBU!
Prašome įvesti pilnus ir teisingus duomenis sąskaitos išrašymui.
Įveskite įmonės pavadinimą Įrašykite įmonės adresą
Įveskite įmonės kodą
Turite patvirtinti, kad susipažinote su “Privatumo politika”.
Prisijungti
Norėdami pirkti video seminarą turite būti registruotas vartotojas

Video seminaras. Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui

Kvėpavimas – vienas pagrindinių gyvybę palaikančių procesų, darantis didelę įtaką mūsų fizinei, protinei ir emocinei savijautai. Kasdien gyvename nesusimąstydami apie plaučius užpildantį orą, tačiau šiuolaikiniame gyvenime atsirado daugybė veiksnių, kurie gali riboti arba stabdyti į plaučius patenkantį ar iš jų išeinantį oro srautą. Kvėpavimo sistema – biologinė organų sistema, kurią sudaro dujų apykaitą organizme palaikantys organai. Šiam procesui įtaką taip pat daro ir kiekvieno organizmo individuali
anatomija, fiziologija, gyvenamoji aplinka bei evoliucinė istorija. Apie tai kalbama Video seminare ,, Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui”.

Video seminaro ,,Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos aparatui” metu kalbama apie kvėpavimo svarbą šiuolaikinio žmogaus sveikatai, apie sąsajas su vidaus organais bei įtaką judamajam aparatui, psichoemocinei būsenai. Testų pagalba vertinama kvėpavimo stereotipo sutrikimai bei mokysitės takyti koreguojančius pratimus stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti. Mokysitės atlikti netiesioginius funkcinius tyrimus kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti ir savo bei kliento būklės dinamikai sekti. 

Programa ,, Video seminaras .Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos apartui” registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS. Pažymėjimai tinkami kineziterapeutams ir masažuotojams licencijoms pratęsti ir gauti. Treneriams ir kitiems sveikatos specialistams tinkami kaip kvalifikacijos tobulinimas.

Video seminaras. Kvėpavimo neurofiziologija ir įtaka judamajam atramos apartui” skirtas kinezitearpeutams, masažuotojams, fzinio aktyvumo specialistams.

Video seminaro trukmė – 8 akd. val.

Dėmesio! Video seminaras bus Jums prieinamas 4 mėnesius su galimybe pratęsti.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro programa:

1. Kvėpavimo biomechanika ir jos įtaka stuburo bei nervinių šaknelių funkcijai, vidaus organų sveikatai ir judamajam-atramos aparatui;
2. Kvėpavimo biochemija ir jos įtaka ląstelių medžiagų apykaitai;
3. Kvėpavimo reguliacija į nervų sistemos tonusą ir psichoemocinę pusiausvyrą;
4. Įvairių kvėpavimo pratimų atlikimas stuburo ir vidaus organų sveikatai stiprinti, medžiagų apykaitai koreguoti, mentalinei ir emocinei būklei balansuoti;
5. Netiesioginių funkcinių tyrimų atlikimas kvėpavimo pratimų efektyvumui vertinti ir savo bei kliento būklės dinamikai sekti.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Prašome pasitikrinti ir patvirtinti ar teisingai nurodyti Jūsų Vardas ir pavardė, kurie bus atvaizduoti sugeneruotame sertifikate:

Vardas:
Pavardė:
Patvirtinu

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.