fbpx
close
Paieška

Seminarai

Skoliozė. Diagnostika ir korekcinių pratimų parinkimas.

Dėmesio! Nėra vietų! Registracija baigta!
Goodlife sporto ir laisvalaikio klubas šeimai. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix

Dėmesio!

Apgailestaujame, tačiau į seminarą  „Skoliozė. Diagnostika ir korekcinių pratimų parinkimas“, kuris vyks  spalio 18 d. laisvų vietų nėra. Norintiems patekti į šį seminarą, prašome registruokites el.paštu: info@aeromix.lt, mes Jus informuosime, jei atsiras laisvų vietų.


Nereikia žmonių su skolioze priimti kaip ligonius, jie tokie pat žmonės , kaip ir mes visi, o asimetrija būdinga visam gyvam pasauliui. Skoliozę  turi  beveik kiekvienas iš mūsų, tik klausimas – ar tokia  sveikatos būklė vargina, sukelia skausmus?

Ar imtis kliento su skolioze?! Jei imtis, kokius koreguojamuosius pratimus būtina įtraukti į treniruotę?

Pirmiausia būtinos bazinės stuburo testavimo žinios. Jūs išmoksite pamatyti, nustatyti skoliozės linkį ir  deformaciją trijose plokštumose. Naudodamiesi gauta informacija pradėsime kurti specialius pratimus. Pagrindinė užduotis nėra ištaisyti skoliozę, bet gerinti stuburo biomechaniką ir koreguoti kvėpavimo modelius.

Šis seminaras paruoštas būtent su Judesiu dirbantiems specialistams. Jūs gausite pilną pristatymą apie sveikus judėjimo stereotipus, skirtingus diagnozavimo būdus ir atstatymo strategijas, esant pažeidimams.

Seminaro dėstytoja Elena Volkova (Rusija)  darbo algoritmo pagrindui naudosis įvairiomis skirtingų koncepcijų idėjomis. Tai Anatomy Trains Tom Myers, funkcinė biomechanika iš Thirst 4 Function, Polestar Pilates Judesio principai, pratimai iš Feldenkrais sistemos ir kt.

Seminaro laikas: 10.00 – 17.00
Registracija: 9.30 – 10.00
Pietų pertrauka: 13.00 -14.00

 

Teorinė dalis:

Skoliozės apibrėžimas ir klasifikacija. Patogenezė.

Klinikinį vaizdą lemiantys veiksniai.

Stuburo biomechanika

Greitieji testai. Kobo kampas.

Užduočių nustatymas ir priemonių pasirinkimas.

Specialiai-koreguojantys pratimai. Jų sudarymo principai

Treniruotės progresijos strategija esant skoliozei.

 

Praktinė dalis:

Specialiai-koreguojančių, stabilizavimo pratimų ir pratimų, skirtų teisingų motorinių stereotipų integravimui į kasdienę veiklą turint skoliozę sudarymas.

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 30 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną.

 

Pavadinimas Kaina iki 2019.09.18 Kaina nuo 2019.09.19
Apie skoliozę. Skoliozės diagnostika ir koreguojantys pratimai 90 Eur 100 Eur
Apie skoliozę. Skoliozės diagnostika ir koreguojantys pratimai***Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 80 Eur 90 Eur

 

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.