fbpx
close
Paieška

Konvencijos

Eurowellnessday - 2020

2020 m. vasario 16 d.
Crowne Plaza viešbutis, Čiurlionio 84, Vilnius
  • Aeromix
€65

Vasario 16 d., kviečiame į kasmetinį renginį – „Eurowellnesday -boutique 2020“.

Aštuntus metus organizuojamas renginys – tikras profesionalaus judesio, dinamiškų pamokų, pozityvios energijos bei geros nuotaikos užtaisas!


Programa subalansuota grupinių užsiėmimų treneriams, sveikatos specialistams, kineziterapeutams, pilateso, jogos, kūno balanso, kalanetikos mokytojams bei aktyviai sportuojantiems žmonėms. Erdvioje salėje visą dieną vyks pilates, jogos, funkcinės treniruotės.
Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata, vyks loterija su išties vertingais prizais.
 
„Eurowellnesday 2020“ – malonus iššūkis sau, kuris padės pasiekti daugiau, nei tikėjotės ir žengti tik pirmyn!
 Iki malonių akimirkų „EUROWELLNESSDAY“ renginyje!!!!

Dalinamės įspūdžiais iš įvykusio renginio Eurowellnessday-2019 (plačiau)


Renginio organizatoriai:

Renginio partneris:

PILATES RINGS (Kristina )
Šioje pamokoje išmoksite derinti Pilates judesius su Pilates žiedais. Žiedai leidžia lavinti stabilumą ir jėgą, siekti įvairovės pamokoje, specifiškumo siekiant maksimalaus rezultato per trumpą laiko tarpą.

Body Flow & Control (Joana)
Pamoka skirta kūno centro stabilizavimui, pusiausvyrai, tempimui ir jėgai. Skambant house muzikai bei naudojant įvairius pilates, jogos, tempimo pratimus judėsime įprastu ritmu. Išbandysite dinaminių judesių visumą ir patikėkite išprakaituosite pakankamai! Didelis dėmesys bus skiriamas judesių kontroliavimui.

BLACKROLL® (Elena)
Mobilumas yra vienas iš svarbiausių rezultatų ir gerovės rodiklių, kai raumenų lankstumas ir fizinis lankstumas atlieka svarbų vaidmenį. Klasė sukurta, kad pristatytume apie miofascinius metodus naudojant BLACKROLL®. Šios pamokos skirtos funkcinėms treniruotėms, regeneracijos ir miofascialiniam atpalaidavimui. Atliksite pamoką naudojant BLACKROLL® ir specialius kamuoliukus.

Polestar Pilates  – Stuburo nubudimas (Elena)

Gamta mus apdovanojo unikalia stuburo struktūra. Jis tvirtai apsaugo nugaros smegenis, tačiau tuo pat metu turi galimybę judėti visose plokštumose ir visomis kryptimis. Negana to, būtent šie daugiaplokštuminiai judesiai sukuria maitinimo efektą mūsų tarpslanksteliniams diskams, o tai išsaugo jų aukštį ir sveikatą. Mūsų užsiėmimas bus sudarytas taip, kad būtų atkreiptas dėmesys į kiekvieną stuburo dalį ir visoms judėjimo kryptims.  O pamokos unikalumas tame, kad mūsų galūnės ir galva bus šių judesių raktas! Taip, taip, būtent per jas mes artinsimės prie pačių „pragarynių“ jūsų nugaroje ir žadinsime šiuos segmentus. Nepamirškite išmatuoti savo ūgio prieš ir po užsiėmimo, tarpslankstelinių diskų būklė turės tiesioginį poveikį šiam parametrui.

 

Polestar Pilates – Įstrižinės kūno jungtys (Elena)

Kas yra įstrižinės jungtys? Tai fascijinės linijos, susidedančios iš raumenų ir fascijų, sujungiančios priešingas jūsų galūnes (rankas ir kojas). Daugelį motorinių užduočių (ypač asimetrinių) mes išsprendžiame naudodami šias miofascijines linijas. Jei šios jungtys „patvarios“, tada ir motorinė užduotis išsprendžiama lengvai, su mažiausiom pastangom. Ir atvirkščiai, esant šių jungčių pažeidimams, judesys mus vargina ir kaupia stresą. Žingsnis po žingsnio atlikdami pratimus šios meistriškumo klasės metu, mes stebėsime ir tobulinsime šių linijų darbą.  Šią dieną būtinai užsiimkite mėgstama sporto ar laisvalaikio rūšimi (bėgimas, plaukimas ir pan.) ir atkreipkite dėmesį į pokyčius!

 

PORT DE BRAS (Sigita)
Ši treniruotė padeda atsikratyti įtampos ir pasiekti puikią fizinę formą, tobulą kūną ir ramybę. Treniruočių metu dirba daug raumenų grupių, todėl stengiamasi judesius atlikti pilna amplitude, mokomasi valdyti kvėpavimą, gebėjimą jausti kūną erdvėje, atsipalaiduoti, ir visa tai kartu su Sigita.

 

Kaina nuo sausio 01 d.:

  1. EUROWELLNESSDAY boutique – 2020  – 65 Eur
  2. EUROWELLNESSDAY boutique – 2020** Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams  – 55 Eur
  3. EUROWELLNESSDAY boutique – 2020 Dalyvaujantiems mokymuose Pilates Polestar  Mat 2 (vasario 14-15 d.) – 20 Eur
  4. EUROWELLNESSDAY boutique – 2020 Grupei (daugiau nei 10 žmonių) taikoma nuolaida.

Dėl nuolaidos kreiptis į organizatorius el.paštu: info@aeromix.lt

 

Dovanos

Kiekvienam renginio dalyviui bus išduodamas „EUROWELLNESSDAY 2020“ SERTIFIKATAS bei rėmėjų dovanos. Dovanų maišelį su sertifikatu bus galima atsiimti prie staliuko ,,DOVANOS“.

Kavos, arbatos pertraukėlė:

Kavos pertraukėlė vyks nuo 13.15 iki 14.00 val. – pietų pertraukos metu. Maloniai kviesime išgerti puodelį kavos ar arbatos!

Filmavimas:

  • Fimuoti renginio metu draudžiama.
  • Renginio metu bus galimybė už papildomą mokestį įsigyti konvencijos vaizdo medžiagą, turėkite su savimi min  USB (32 gb).

 

Mokestis:

  •  Bilietus į „EUROWELLNESSDAY – 2020“ galima įsigyti sumokėjus mokestį pavedimu  arba renginio dieną. Sumokėjusiems pavedimu, bilietai  bus išduodami renginio dieną prie staliuko ,,IŠANKSTINIS APMOKĖJIMAS“.
  • Dėl nuolaidų grupėms kreipkitės tiesiogiai į organizatorius.

Vasario 16 d.

Laikas Aprašymas Paskaitos formatas
9:15 - 10:00 Dalyvių registracija
10.00 - 10:45 POLESTAR PILATES - Stuburo nubudimas Elena Volkova (Rusija)
10:45 - 11:00 Pertrauka.
11:00 - 11:45 PILATES RINGS Kristina Zaičenkovienė (Lietuva)
11:45 - 12:00 Pertrauka.
12:00 - 12:45 POLESTAR PILATES - Įstrižinės kūno jungtys Elena Volkova (Rusija)
12:45 - 13:30 Pertrauka.
13:30 - 14:15 BLACKROLL® Elena Volkova (Rusija)
14:15 - 14:30 Pertrauka.
14:30 - 15:15 BODY FLOW & CONTROL
Joana Malakauskienė (Lietuva)
15:15 - 15:30 Pertrauka.
15:30 - 16:15 PORT DE BRAS Sigita Baušytė (Lietuva)

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.