fbpx
close
Paieška

Seminarai

Pilates su mažuoju inventoriumi. Magic circle & Roller

2024 m. gegužės 3 d.
Gym + sporto klubas. Priegliaus g.1, Vilnius, PC PUPA
  • Aeromix
€150

Pilates su mažuoju inventoriumi. Magic circle & Roller

Viena populiariausių judesio krypčių šiuo metu – pilatesas – kalba apie kūno sąmoningumą, sąnarių mobilumą, lankstumą, fizinę ir emocinę gerovę. Vis daugiau kalbama apie Pilates pratimus naudojant mažąjį inventorių. Džiaugiamės pranešdami apie artėjantį Workshop ,, Pilates su mažuoju inventoriumi ,,Magic circle & Roller’’, skirtą tyrinėti bei įgyti gilesnį supratimą apie naudojamas priemones, praplėsti Jūsų Pilates žinias ir įgūdžius.
Worlshop skirtas 2 dažniausiai naudojamoms Pilates priemonėms, kurios yra vadinamosios mažosios įrangos dalis: Magic Circle ir Hard Roller. Šios priemonės labai skiriasi viena nuo kitos, kurių naudojimo galimybes aptarsime seminaro metu ir pajausime jų abiejų ypatybes. Seminaro pabaigoje viską pritaikysime praktiškai, atlikdami 2 prakaitavimo meistriškumo klases, žinoma, vieną su ,,Magic circle” ir kitą su ,,Hard Roller”, jei būsite pakankamai drąsūs.
Seminarą ves Pilates mokytojas, ,,Atelier Pilates®” akademijos dėstytojas Maximilian Stohr (Italija).

Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių suteikia galimybę visiems mokytojams praturtinti ir paįvairinti užsiėmimus, padarant juos intensyvesnius ir funkcionališkesnius. Inventorių galima naudoti ir pratimų intensyvumo padidinimui ir kitų principų suvokimui.

Siekiant praturtinti Pilates patirtį ir išplėsti savo galimybes kviečiame dalyvauti seminare ,,Pilates su mažuoju inventoriumi. Magic circle & Roller” Pilates mokytojus, grupinių užsiėmimų trenerius ir sveikatos specialistus, kineziterapeutus, kurie nori tobulėti savo veikloje, įgyti naujų įgūdžių, idėjų bei pritaikyti savo pamokose.

Dalyvaujantys seminare įgis Aeromix kvalifikacijos kėlimo sertifikatus.

Rekomenduojamas inventorius (čia)

Kviečiame mus sekti FACEBOOK puslapyje (žiūrėti)

Seminaro trukmė:

Registracija: 10.30 val.

Seminaras: 11.00-16.00 val.
Pietų pertrauka: 14.00-14.30 val.

Vieta: Goodlife sporto klubas, Priegliaus g. 1, PC PUPA, Vilnius.

Programa:

1. Įvadinė dalis apie Pilates mažąjį inventorių ir jo privalumus. Teisingas ir efektyvus ,,Rollers” panaudojimas. Pratimų analizavimas, pratimų regresijos ir progresijos.
2. Pilates pratimų analizavimas naudojant ,,Magic Circle”, pratimų variacijos ir panaudojimo galimybės. Rekomendacijos kaip įtraukti šias priemones į Jūsų kasdieninį pratimų rinkinį.
3. MASTER CLASS pamoka ,,ROLLER”
4. MASTER CLASS pamoka ,,MAGIC CIRCLE”
5. Seminaro aptarimas

Pilates pratimai naudojant mažąjį inventorių suteikia galimybę visiems mokytojams praturtinti ir paįvairinti užsiėmimus, padarant juos intensyvesnius ir funkcionališkesnius. Inventorių galima naudoti ir pratimų intensyvumo padidinimui ir kitų principų suvokimui.

Siekiant praturtinti Pilates patirtį ir išplėsti savo galimybes kviečiame dalyvauti seminare Pilates mokytojus, grupinių užsiėmimų trenerius ir sveikatos specialistus, kineziterapeutus, kurie nori tobulėti savo veikloje, įgyti naujų įgūdžių, idėjų bei pritaikyti savo pamokose.

 

Dėmesio!!! Norint atsiskaityti grynais, prašome sumokėti avansą – 50 eurų. Avansinį mokėjimą galėsite pasirinkti mokėjimo puslapyje, atlikus registraciją. Likusią sumą grynais galėsite sumokėti seminaro dieną, išskyrus atvejus, kai seminaras vyksta nuotoliniu būdu.

Seminaro pavadinimas Kaina iki 2024.04.28 Kaina nuo 2024.04.29
Workshop Pilates su mažuoju inventoriumi. Magic circle & Roller 140 Eur 150 Eur
Workshop Pilates su mažuoju inventoriumi. Magic circle & Roller Ištikimiems Aeromix seminarų dalyviams 130 Eur 140 Eur

 

***Ištikimi Aeromix seminarų dalyviai yra tie, kurie dalyvavo 3 ir daugiau seminaruose per pastaruosius metus.

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.