fbpx
close
Paieška

Maximilian Stohr (Italija)

,,Stengiuosi, kad mano mokiniai suprastų, koks sudėtingas ir išskirtinis yra Pilateso metodas, stengiuosi jiems perduoti viską, ko mane išmokė Ron Fletcher, kuris buvo pačio Džozefo Pilates mokinys, noriu jog mokiniai suprastų skirtumą tarp judėjimo ir pratimų. Džozefas Pilatesas to išmokė mano meistrą Roną Fletcherį, Ronis išmokė mane, o aš perduosiu tarsi fakelą Jums!”,- sako Pilates mokytojas Maximilian Stohr.

„Pilatesą patartume rinktis žmonėms, turintiems bėdų su skrandžio refliuksu, stuburo išvarža, peties sąnariu, po klubo sąnario keitimo operacijos“, – praktinę šio metodo naudą vardina Maximilian Stohr, PMA®-CPT Atelier Pilates® akademijos pedagogas.

Maksimilianas dešimt metų žaidė futbolą ir dar dešimt metų praleido mokydamas saugaus sporto ir lenktyninių automobilių vairavimo vienoje iš seniausių ir garbingiausių Europos mokyklų – „Guidare Pilotare“. Tuomet jis atrado aistrą mokyti ir dalintis žiniomis su savo studentais. Tais pačiais metais susidūrė su pilateso pasauliu būdamas vertėju ir nesustojo domėtis įvairia metodika. Maksimilianas yra sertifikuotas laikysenos mokytojas, įgijęs šias kvalifikacijas: „PowerPlate Medical Advanced“, „Polestar Mat“, „Gyrotonic“, „Nordic Walking“ ( šiaurietiškas ėjimas). Taip pat nuo 2014 m. dėsto „Motr & Bodhi“ kūno pusiausvyros fakultete, yra profesionalus Blackroll® treneris ir, nuo 2015 m., „GymnasticBodies“ partneris. 2008 m. kartu su Cinzia įsteigė „Atelier Pilates“ studiją. Po kelių metų sėkmingai pabaigė išsamią Fletcher Pilates® programą ir 2011-aisiais gavo PMA sertifikaciją. Nuo 2011 iki 2015 m. metų dėstė Fletcher pilateso fakultete ir dirbo tarptautiniu prezentatoriumi. Šiuo metu Maksimilianas valdo nuosavą tarptautinę pilateso mokyklą – „Atelier Pilates® Academy“.

Dalintis
Susisiekite

Seminarų kalendorius

Konvencija

Jūsų prekė įdėta į krepšelį.

+

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Registruokitės ir gaukite naujienas ir seminarų pasiūlymus pirmieji!

Nurodydami savo el. paštą jūs sutinkate gauti AEROMIX naujienlaiškius.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiregistravote AEROMIX naujienlaiškiui!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.